اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چه زمانی برای خرید آیفون 5s و 5c ایده آل است ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چه زمانی برای خرید آیفون 5s و 5c ایده آل است ؟

سلام ،

من زمانی که 5s اومد به صرافت افتادم که همون روز اول این گوشی رو تهییه کنم ، منتهی بعد از 2-3 روز شاهد افت تقریبا 1 میلیون تومانی این گوشی بودیم ،

حالا بفرمایید به نظرتون چه زمانی مناسب ترین وقت برای خرید این گوشی هست . در حال حاضر ( 8 مهر 92 ) قیمت این گوشی ( مدا Grey & Silver ) حدودا 2700 هست . فکر می کنید تا چه اندازه و تا چه بازه زمانی این قیمت افت خواهد کرد ؟

ممنونم .

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
    سلام ،

من زمانی که 5s اومد به صرافت افتادم که همون روز اول این گوشی رو تهییه کنم ، منتهی بعد از 2-3 روز شاهد افت تقریبا 1 میلیون تومانی این گوشی بودیم ،

حالا بفرمایید به نظرتون چه زمانی مناسب ترین وقت برای خرید این گوشی هست . در حال حاضر ( 8 مهر 92 ) قیمت این گوشی ( مدا Grey & Silver ) حدودا 2700 هست . فکر می کنید تا چه اندازه و تا چه بازه زمانی این قیمت افت خواهد کرد ؟

ممنونم .
    تو این اشفته بازار زمان دقیق نمی شود تعیین کرد...

نظر

با ثابت موندن قیمت دلار فکرکنم اوایل یا اواسط آذر بهترین زمان برای خرید هستش..

نظر

وقتي الان با اين دلار قيمت روي 2600 باشه
        وقتي ايفون توي بازار هاي دنيا فراوان بشه قيمت توي ايران 300-400 هزار ترمان افت ميكنه.حتي اگر دلار قيمتش ثابت باشه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk -
        ویرایش توسط mehran_Tavakoli : https://i-phone.ir/forums/member/106474-mehran_tavakoli در ساعت 01-10-2013, 01:38 PM

نظر

دوست عزیز اگر قصد خرید دارید حداقل تا اخر مهر صبر کنید و بعد اقدام به خرید کنید....همون طور که اطلاع دارید تو این دو هفته سری اول ایفونهای جدید به خاطر عطش خریداران و بازارهای تشنه دنیا خیلی سریع فروش رفت........ اپل ابتدا بیشتر تمرکز خودش رو در بازار بزرگ چین گذاشته و عمده تولیدات اولیش رو در اون کشور فروخت..... امروز که اول اکتبر هست احتمالا سری دوم محصولات خودش رو به بازارهای بین المللی تزریق میکنه.....این پروسه مطمئنا رو قیمت ایفون تاثیر میزاره چون هرچه عرضه و موجودی کالا بیشتر بشه افراد و تجار بیشتری اقدام به وارداتش میکنند و قیمت غیر واقعی محصول تو بازار کشور ما کاهش پیدا میکنه.....یه نکته ای رو خدمت شما عرض کنم ....بازار کشور ما تاثیر پذیری زیادی از کشور امارات داره و مطمئن باشید اگر تو دبی قیمت ایفون کاهش پیدا کنه اینجا هم قیمتهای غیرمنطقی شکسته میشه....خود منم قصد خرید دارم ولی هر جور حساب میکنم میبینم الان حباب قیمتی ایفون بالاست و خرید عاقلانه نیست ....چون فعلا با هزینه ای که میشه ایفون 165s گیگ خرید شاید ماه اینده بتونم با همون قیمت 32 گیگش رو بخرم.....!

نظر

صبر کنید ..
          X