اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون از عراق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون از عراق

سلام
    یکی از دوستام برام از عراق آیفون 5 16 گیگ میاره به قیمت 600 دلار. میخواستم ببینم با توجه به اینکه از عراق میاد مشکلی نداره؟! پارت نامبرش چطور؟ اصلا ارزشش رو داره!
    در ضمن میگه 4 اس 32 گیگ هم چون از رده خارج شده 350 دلاره!

یه 4اس برا من میاره

نظر

من تقربا 15 تا آیفون تو این دو سال از اربیل خریداری نموده و به ایران آوردم
      هیچ مشکلی ندارند و قابل اطمینان هستند
      ولی آیفون 5- 16 اونجا کفش 610 بود چجوری 600 شده رو نمیدونم

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
        آخه آشناست با تخفیف میاره. خوبه بخرم؟

نظر

آقایون میشه آدرس جاهایی در اربیل عراق که آیفون میفروشن رو بگید
          آخه منم اونجا آشنا دارم میخوام بگم بیاره ولی نمیدونه از کجا باید بخره

نظر

سلام
            ببخشید قیمت 4s رو میدونید؟
            میشه یه آدرسی بدین که بشه خودمون بخریم؟
            ممنون

نظر

پارت نامبرهای عراق LLA هست . من هر دو مک بوکی که خریدم رو از اربیل عراق وارد کرده بودند . LLA .

شنیدم اونجا retail store یا اپل استور هست . حالا بچه ها آمارشو در بیارن اگه حقیقت داره یه سفر عراق بریم. پول رفت و آمد به عراق با هزینه هتل و خورد و خوراکش + هزینه گوشی رو محاسبه کنیم فکر کنم کمتر از اون هزینه ای بشه که آیفون ۵ اس رو بخوایم روزای اول از علاالدین ، پایتخت و .. بخریم
              خیلی از همین گوشیهای LLA تو بازار از عراق میان این رو یکی از وارد کننده ها بهم گفته بود.
              ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 17-09-2013, 12:34 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

من پارسال موقع عرضه های ۵ اونجا بودم آیفون ۶۵۰ دلاری در اونجا اوایلش جدود ۹۰۰ دلار بود بعد از گذشت سه ماه حدود ژانویه بود که به قیمت واقعیش نزدیک شد . حدود ۶۸۰ دلار شده بود خودم آیفون ۵ - ۶۴ گیگ رو ژانویه ۸۹۰ دلار خریدم
                فروشگاه retailهم متاسفانه ندیم فقط فروشگاه های بزرگی مثل familly mall آیفونی که تو بازار عمده فروشی ها حدود ۷۰۰ بود رو ۹۰۰ دلار میداد! خرید از بازار داخل موبایل عمده فروشی در مرکز شهر پشت قلعه که حتی فاکتور خرید هم میدن به نظرم عاقلانه تره
                ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 17-09-2013, 02:36 PM

نظر

من پارسال موقع عرضه های ۵ اونجا بودم آیفون ۶۵۰ دلاری در اونجا اوایلش جدود ۹۰۰ دلار بود بعد از گذشت سه ماه حدود ژانویه بود که به قیمت واقعیش نزدیک شد . حدود ۶۸۰ دلار شده بود خودم آیفون ۵ - ۶۴ گیگ رو ژانویه ۸۹۰ دلار خریدم
                  فروشگاه retailهم متاسفانه ندیم فقط فروشگاه های بزرگی مثل familly mall آیفونی که تو بازار عمده فروشی ها حدود ۷۰۰ بود رو ۹۰۰ دلار میداد! خرید از بازار داخل موبایل عمده فروشی در مرکز شهر پشت قلعه که حتی فاکتور خرید هم میدن به نظرم عاقلانه تره
                  این اطلاعاتی که دادید مربوط به کدوم شهرش میشه، اربیل؟
                  سوال دیگه، شما الان اونجا هستید؟
                  ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 17-09-2013, 05:09 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

بله شهر اربیل بود از مهر ماه تا اواسط بهمن اونجا رفت و امد داشتم و دایما قیمتها رو کنترل میکردم
                    روندش از مهرماه تا بهمن کلا نزولی و از 900 دلار تا 680 میرسه بعتد از عید هم 660 به راحتی میشه خرید
                    من اونجا نیستم ولی خب دایما به شهر اربیل زیاد رفت و امد دارم

نظر

بله شهر اربیل بود از مهر ماه تا اواسط بهمن اونجا رفت و امد داشتم و دایما قیمتها رو کنترل میکردم
                      روندش از مهرماه تا بهمن کلا نزولی و از 900 دلار تا 680 میرسه بعتد از عید هم 660 به راحتی میشه خرید
                      من اونجا نیستم ولی خب دایما به شهر اربیل زیاد رفت و امد دارم
                      داداش شما ترکیه ساکن هستید چطور از هولیر(یا اربیل به قول دوستان) خرید می کنید؟
                      ترکیه خودش اپل استور داره

نظر

من نمیدونم دوستان چرا اینقدر اصرار دارن که گوشیشونو خارج از ایران تهیه کنند !!!
                        روزه ی شک دار میگیرین چرا آخه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط reza safdari نمایش پست ها
                          من نمیدونم دوستان چرا اینقدر اصرار دارن که گوشیشونو خارج از ایران تهیه کنند !!!
                          روزه ی شک دار میگیرین چرا آخه؟!
                          خب علتش اینه یه تعداد(نه همشون) فروشنده ها لوازم جانبی مثل شارژر و یا هندزفریشونو با فیک عوض میکنند
                          تو این شهرمون حتی جلوی چشم خودم فروشنده موبایل که دوست صمیم بود داشت بستع بندی معروف t اپل رو با یه شیرینی فروشی میزدند!
                          حتی برای یکی از دوستام شارژر فیک دراومده بود
                          علت دومش ارزون بودن در کشورهای خارجه مطمینا در اوایل حدود پانصد تا یک میلیون و در عرضه های بعدی ایفون حدود سیصد چهارصد تومن ارزونتر درمیاد.

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                            نه حالا چند مدته ایرانم ولی عراق هم به خاطر یه کارها میرم
                            ولی ایفونو از ایران بخری ببری ترکیه یه عالمه سود داره!

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                              كجاس اپل استور تركيه؟! هيچ اپل استورى در خاورميانه نداريم

نظر

صبر کنید ..
                              X