اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای مک بوک

سلام
    من می خوام final cut studio کار کنم منتهی نمیدونم کدوم مدل مک بوک به دردم می خوره
    البته انجمن رو که زیر رو کردم به این نتیجه رسیدم که retina به درد من نمی خوره و فکر می کنم که macbook pro 15 inch بهترین گزینه باشه , درسته؟ اما مثل اینکه مدل های مختلفی داره.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نوشته اصلی توسط soroushq نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام final cut studio کار کنم منتهی نمیدونم کدوم مدل مک بوک به دردم می خوره
    البته انجمن رو که زیر رو کردم به این نتیجه رسیدم که retina به درد من نمی خوره و فکر می کنم که macbook pro 15 inch بهترین گزینه باشه , درسته؟ اما مثل اینکه مدل های مختلفی داره.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اتفاقا برای کارهای گرافیکی رتینا گزینه ی بسیار خوبیه!

نظر

ولی رتینا گرون تره. مدل خاصی رو پیشنهاد نمی کنید؟

نظر

چقدر تمایل دارید هزینه کنید ؟

نظر

ولی رتینا گرون تره. مدل خاصی رو پیشنهاد نمی کنید؟
          شما مک بوک پرو 15 اینچ معمولی هم بخواید بخرید باید از رتینا 13 اینچ بیشتر هزینه کنید.
          بعدشم حالا چرا مک بوک میخواید بخرید؟! این کار یعنی هدر دادن پول! مک بوک توی ایران با این قیمتی که داره به نظرم گزینه ی جالبی نیست!
          شما با هزینه ی بسیار کمتر یک لپ تاپ hp یا lenovo تهیه کنید که هکینتاش از خود مک بوک هم بهتر ساپورت میکنن و شما Final Cut Pro رو با یک سخت افزار قوی می تونید داشته باشید.
          من اگه جای شما بودم پول الکی برای مک نمیدادم! الان هکینتاش هیچ فرقی با مکینتاش نداره; بی اغراق می گم هیچ فرقی حتی بهتره!
          شما با 2000000 تومان می تونید یک hp ProBook 4540s بگیرید ککه همه ی سخت افزارشو مک ساپورت میکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
            چقدر تمایل دارید هزینه کنید ؟
            تا 6 تومن می تونم

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
            شما مک بوک پرو 15 اینچ معمولی هم بخواید بخرید باید از رتینا 13 اینچ بیشتر هزینه کنید.
            بعدشم حالا چرا مک بوک میخواید بخرید؟! این کار یعنی هدر دادن پول! مک بوک توی ایران با این قیمتی که داره به نظرم گزینه ی جالبی نیست!
            شما با هزینه ی بسیار کمتر یک لپ تاپ hp یا lenovo تهیه کنید که هکینتاش از خود مک بوک هم بهتر ساپورت میکنن و شما Final Cut Pro رو با یک سخت افزار قوی می تونید داشته باشید.
            من اگه جای شما بودم پول الکی برای مک نمیدادم! الان هکینتاش هیچ فرقی با مکینتاش نداره; بی اغراق می گم هیچ فرقی حتی بهتره!
            شما با 2000000 تومان می تونید یک hp ProBook 4540s بگیرید ککه همه ی سخت افزارشو مک ساپورت میکنه!
            جدا؟ نمیدونستم! میشه در موردهکینتاش بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.

نظر

هكينتاش نسخه ى هك شده ى مكينتاش براى نصب بر روى لپ تاپ هاى غير از اپل مى باشد كه هيچ تفاوتى با مكينتاش نداره!هيچ هيچ تفاوتى!
              اگه خودتون لپ تاپ داريد مدل و مشخصاتشو اين جا بنويسيد تا بيشتر بتونم كمكتون كنم! كه ديگه نيازى به هزينه كردن اضافى نداشته باشيد!

نظر

لپ تاپ درحال حاضر ندارم من برای این کارم می خوام بخرم

نظر

لپ تاپ درحال حاضر ندارم من برای این کارم می خوام بخرم
                  اصلا كامپيوتر نداريد؟!

نظر

شما که دارید هزینه می کنید. یکم صبر کنید تا مدل های جدید در wwdc معرفی شوند. اگر هم اصرار دارید سری های ۲۰۱۲ مدل md103 و یا رتینا ۱۳ اینچ مدل md212 را تهیه کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                      اصلا كامپيوتر نداريد؟!
                      desktop دارم و فقط به درد اینترنت اومدن می خوره
                      نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                      شما که دارید هزینه می کنید. یکم صبر کنید تا مدل های جدید در wwdc معرفی شوند. اگر هم اصرار دارید سری های ۲۰۱۲ مدل md103 و یا رتینا ۱۳ اینچ مدل md212 را تهیه کنید.
                      راستش یه دوستی بهم گفت 15 اینچ بیشتر به درد این کار می خوره
                      من درمورد سخت افزارهاشون اطلاع دقیقی ندارم اما مثل اینکه 13 اینچ ها محدودترند, درسته؟

نظر

desktop دارم و فقط به درد اینترنت اومدن می خوره

راستش یه دوستی بهم گفت 15 اینچ بیشتر به درد این کار می خوره
                        من درمورد سخت افزارهاشون اطلاع دقیقی ندارم اما مثل اینکه 13 اینچ ها محدودترند, درسته؟
                        آها! اگه اين جوريه پس بهتره همون كارى كه من بهتون گفتمو بكنيد يعنى يه لپ تاپ قوى با سخت افزار قوى بخريد يا آيمك md 093 رو تهيه كنيد!
                        تفاوت قيمتشون حدوداً ٣٥٠٠٠٠٠ تومان ميشه! در حالى كه سخت افزار حدودا يكيه! البته به نظرم hp 4540 از گرافيك قوى ترى برخورداره كه توى مك هم به راحتى سوييچ ميشه!
                        ١٣ اينچ هرگز نخريد چون فقط گرافيك intel hd دارن و ١٠٠٪ توى فاينال كات به مشكل بر ميخوريد!

نظر

دوست عزیز یه دنیا ممنون واقعا گیج شده بودم
                          ممنون از کمکتون.

نظر

۱- میکنتاش و هکینتاش ممکنه در ظاهر فزق چندانی نکنند، اما در عمل و مخصوصاً در جزییات کار باگ های زیادی دارند که برای کار مهندسی و حساس اصلا هکینتاش توصیه نمیشه!
                            ۲- فاینال کات با گرافیک پیش فرض اینتل مشکلی نداره، فاینال کات فقط برای رندر تصاویر ram و cpu زیاد مصرف میکنه و گرافیک زیادی مصرف نمیکنه، اما نرم افزارهای گرافیکی و معماری و نقشه کشی حتماً توصیه میشه که از مدلهای با گرافیک بالاتر استفاده بشه!

نظر

در ادامه ی فرمایشات امید جان:
                              نرم افزار ویندوزی جایگزین برای فاینال کات پرو هست باید یکم تحقیق کنید
                              یک کاری مثل برنامه نویسی برای مک توی هکینتاش غیر ممکنه اما برای iOS امکان پذیره
                              بسیاری از خوانندگان برای تهیه ی آلبوم و موسیقی هاشون از هکینتاش استفاده می کنند اما برای کار مهندسی جواب نمی ده
                              مک بوک پرو ۱۵ اینچ فکر نمی کنم بتونید 6 میلیون گیر بیارید
                              از ۱۸۰۰ دلار شروع می شه
                              رتینا هم با توجه به مشکلاتی که تا حالابوده من به هیچ عنوان توصیه نمی کنم

نظر

صبر کنید ..
                              X