اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون 5 گلد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون 5 گلد

با سلام
    دوستان در مورد ایفون 5 گلد البته مدل گلد معمولی که در امارات یک شرکت انجام میده و قیمتش خیلی بالا نیست کسی اطلاعاتی داره؟
    من در خریدش مردد هستم چون فریم و پشت اصلی را با طلایی جایگزین میکنن میترسم مشکلاتی داشته باشه در ضمن رنگش موندگاری داره یا خیر؟
    در کل میصرفه این کارو کرد یا همون معمولیش را بگیرم؟

نوشته اصلی توسط darestani نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان در مورد ایفون 5 گلد البته مدل گلد معمولی که در امارات یک شرکت انجام میده و قیمتش خیلی بالا نیست کسی اطلاعاتی داره؟
    من در خریدش مردد هستم چون فریم و پشت اصلی را با طلایی جایگزین میکنن میترسم مشکلاتی داشته باشه در ضمن رنگش موندگاری داره یا خیر؟
    یکی هم واسه من بگیر دمت گم

نظر

نوشته اصلی توسط darestani نمایش پست ها
      با سلام
      دادا حواست خیلی باشه اگه تهرانی البته من رو 4s دیدم قاب پشت و رو گلد رو میدن ۲۰۰تومن حدودا قیمتشه تو علاالدین گیر میاد راحت میشه جای اصل انداخت به ملت
      یکی از دوستان هست تو کار گلد می تونم بهتون معرفی کنم ازشون راهنمایی بگیرید می تونید خودتون گوشی بگیرید بدید بهشون گلد تحویل بگیرید
      پ.خ بدید بیشتر راهنمایی تون کنم
      پ.ن : اگه واقعا پولش واست مهم نیست حتما گلد بخر

نظر

نوشته اصلی توسط R-E-Z-A 66 نمایش پست ها
        دادا حواست خیلی باشه اگه تهرانی البته من رو 4s دیدم قاب پشت و رو گلد رو میدن ۲۰۰تومن حدودا قیمتشه تو علاالدین گیر میاد راحت میشه جای اصل انداخت به ملت
        یکی از دوستان هست تو کار گلد می تونم بهتون معرفی کنم ازشون راهنمایی بگیرید می تونید خودتون گوشی بگیرید بدید بهشون گلد تحویل بگیرید
        پ.خ بدید بیشتر راهنمایی تون کنم
        پ.ن : اگه واقعا پولش واست مهم نیست حتما گلد بخر
        اون گلد 200 تومنی فقط رنگ طلایی دیگه؟؟

نظر

من دیروز پایتخت گلد ۵ رو پرسیدم البته طلا نیست ولی ۱۶گیگ اشو گفت ۳۹۰۰ ولی خوشگل بود قاب دورشم طلایی بود

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
            اون گلد 200 تومنی فقط رنگ طلایی دیگه؟؟
            با اصل فرقی نداره رنگش کاملا شبه اصل البته هزینه تویض هم جدا حساب کن
            اما میشه گفت به مرور زمان تابلو میشه بدل

پ.ن. گلد واقعی بخوای ۱۴تا ۱۵ میلیون ناقابل

نظر

گلد شناسنامه دار الان حدود 13 ميليون قيمت داره يه جعبه بزرگ و خاص داره توش شناسنامه هست و كامل راجبش توضيح داده شده.

ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 22-05-2013, 03:23 PM

نظر

آدم چرا گلد بگیره با این همه هزینه !؟
                مگه یه ایفون 5 سفید یا مشکلی چه فرقی با گلدش داره
                فقط رنگ و مثلا آب طلا باشه
                جالبه
                داداش منم بهت میگم اگر پولشو داری و اصلا واست مهم نیست که چقدر واست در بیاد حتما حتما گلد بگیر اونم چون میخوای مطمئن باشه به نظرم یه سفر برو به یک اپل استور و از خود اپل استور تهیه کن
                15 میلیون پول الکی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                  آدم چرا گلد بگیره با این همه هزینه !؟
                  مگه یه ایفون 5 سفید یا مشکلی چه فرقی با گلدش داره
                  فقط رنگ و مثلا آب طلا باشه
                  جالبه
                  داداش منم بهت میگم اگر پولشو داری و اصلا واست مهم نیست که چقدر واست در بیاد حتما حتما گلد بگیر اونم چون میخوای مطمئن باشه به نظرم یه سفر برو به یک اپل استور و از خود اپل استور تهیه کن
                  15 میلیون پول الکی نیست
                  اپل استور از کی گلد میفروشه؟!

نظر

البته گلد کردن ایفون شیوه خاص خودش رو داره من یه مدتی میخواستم انجام بدم ولی به دلایل زیادی پشیمون شدم..
                    اینکه ایفون خودتون رو بدین گلد کنن خیلی به صرفه نر در میاد

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                      اپل استور از کی گلد میفروشه؟!
                      مگه گلد رو خود اپل نمی زنه ؟ :o
                      همه ی وسایل اپل هم در اپل استور باید موچود باشه دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                        مگه گلد رو خود اپل نمی زنه ؟ :o
                        همه ی وسایل اپل هم در اپل استور باید موچود باشه دیگه
                        نخیر نمی زنه. برای اطلاعتون میگم گلد اصلا مال اپل نیست شرکت های متفرقه قاب آیفون های معمولی رو با قاب های ساخته شده از طلا تعویض می کنند

با اطمینان هم نگید تمام محصولات اپل باید موجود باشه چون این یه مورد اصلا ربطی به شرکت اپل نداره
                        ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 02-08-2013, 02:03 AM

نظر

سلام دوستان من یه ایفون گلد خریدم با قیمت فضایی چجوری بفهمم که قابش از این مدل خوباست یا بیخودا؟ اینم عکسش هیچ شناسنامه و اینجور چیزا هم نداره خود یارو میگه که خودش برده گلد کرده؟

ویرایش توسط n7000gt : https://i-phone.ir/forums/member/140864-n7000gt در ساعت 11-10-2013, 01:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط n7000gt نمایش پست ها
                            سلام دوستان من یه ایفون گلد خریدم با قیمت فضایی چجوری بفهمم که قابش از این مدل خوباست یا بیخودا؟ اینم عکسش هیچ شناسنامه و اینجور چیزا هم نداره خود یارو میگه که خودش برده گلد کرده؟

ايفون هاي گلد يه موردش جعبه بزرگ داره با شناسنامه و اين حرفا يه موردش هم همين پك هاي معموليه ولي پشتس زده gold يعني پشت جعبه كنار پارت نامبر.
                            ايني كه شما خريدي خود طرف داده براش گلد كردن تو علاادين قاب گلد از 60 تومن داريم تا 500 تومن اين ماله شما اگه از بهترين نوعش باشه نهايت 800 تومن براي طرف هزينه برداشته با تعويض و اين حرفا.
                            البته هم پشتش هم كنارش با هم اينقدره.

نظر

راهی نیست بفهمیم که اینی که قابی که رو گوشیه جنس خوبه یا از این بیخوداست؟

نظر

صبر کنید ..
                              X