اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیپد مینی یا nexus 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیپد مینی یا nexus 7

سلام
    من بین خرید آیپد مینی 16 وای فای و نکسوس 7 32 gig 3g در شک هستم از یه طرف چون آیپاد هم دارم و گوشی هوشمندی ندارم که از امکانات اینترنت سیم کارت های رایتل و امثالهم استفاده کنم دوست دارم تجربه استفاده از این مسئله رو داشته باشم از یه طرف رزولوشن آی پد مینی نسبت به نکسوس کمتره واین هم خیلی برام مهمه ولی از یک طرف آی پد مینی بسار زیبا و خوش دسته و نکسوس در برابرش بیریخته و ios هم نسبت به آندروید سرتره
    یه مسئله دیگه هم هست که تا دو سه ماه دیگه نسل جدید هر کدوم از این تبلت ها معرفی میشه و من نمی خوام که به قولی پولم هدر بره
    اگر کسی در این مسئله می تونه بهم کمک کنه خیلی ممنون میشم چون به شدت مرددم

با اجازه اساتید.دوست من هم تو این دوراهی گیر کرده.اولا رزولوشن nexus7 خیلی هم بالاتر نیست پیش هم تست کن.ثانیا اگه می تونی صبر کن.ارزششو داره.اما اگه همین الان بخوای بگیری شک نکن iPad mini خیلی سرتره

نظر

نوشته اصلی توسط mou نمایش پست ها
      سلام
      من بین خرید آیپد مینی 16 وای فای و نکسوس 7 32 gig 3g در شک هستم از یه طرف چون آیپاد هم دارم و گوشی هوشمندی ندارم که از امکانات اینترنت سیم کارت های رایتل و امثالهم استفاده کنم دوست دارم تجربه استفاده از این مسئله رو داشته باشم از یه طرف رزولوشن آی پد مینی نسبت به نکسوس کمتره واین هم خیلی برام مهمه ولی از یک طرف آی پد مینی بسار زیبا و خوش دسته و نکسوس در برابرش بیریخته و ios هم نسبت به آندروید سرتره
      یه مسئله دیگه هم هست که تا دو سه ماه دیگه نسل جدید هر کدوم از این تبلت ها معرفی میشه و من نمی خوام که به قولی پولم هدر بره
      اگر کسی در این مسئله می تونه بهم کمک کنه خیلی ممنون میشم چون به شدت مرددم
      در هر حال صبر کنید که بهتره
      اما برای مقایسه
      شاید بشه آندروید رو در اسمارت فون ها موفق دونست اما در تبلت ها وضع آندروید غیر قابل تحمل هست ( مخصوصا برای یک کاربر ios )
      دلیل های زیادی میشه آورد یکی از اصلی ترین اونها کیفیت نرم افزار ها هست
      ببینید کلا ما با دو نوع اپلیکیشن طرف هستیم. اپلیکیشن های شرکت های مطرح که خوب معلومه در آیپد و آندروید تقریبا وضعیت مشابه ای دارند
      اما اپلیکیشن هایی که توسط برنامه نویسان عادی آماده می شوند تنها در صورتی در App store عرضه میشن که کیفیت مناسبی حداقل از نظر طراحی داشته باشند اما در فروشگاه نرم افزاری آندروید به هیچ وجه اینجوری نیست و هر نرم افزاری با هر کیفیت بد ظاهری در این فروشگاه عرضه میشه
      بنابراین وقتی یک تبلت آندرویدی داشته باشید واقعا مهم نیست چقدر تبلت ها زیبا هست. مهم این هست که چیزی که تبلت قرار نشون بده بسیار بسیار بسیار زشت و بی کیفیت هست
      براتون یک مثال میزنم
      این یکی از اپلیکیشن های فروشگاه نرم افزاری آندروید

میبینی که ظاهر و رابط کاربری این اپلیکیشن نفرت آور هست. اما این در سایز اسمارت فون هست و وقتی همین رو روی تبلت آندرویدی نصب کنی دقیقا با همین طراحی اما کشیده شدش طرف هستی
      در آیپد٬ نسخه اپلیکیشن ها برای تبلت باید از نو باز نویسی بشه و طراحی مناسب تبلت رو داشته باشه اما در آندروید این برنامه ها ( برای برنامه نویسان عادی ) تنها کشیده میشه و روی تبلت باز میشه٬ بنابراین هرچقدر یک نرم افزار در اسمارت فون های آندرویدی زشت هست٬ در تبلت ها چند برابر زشت تر هست
      به هیچ وجه خرید یک تبلت آندرویدی رو توصیه نمی کنم
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

اگه عجله داری ایپدمینی بگیر اگه عجله نداری صبرکن تا ایپد جدید معرفی بشه

نظر

دوست عزیز
          یک بدی که هست اینه که دیوایسهای جدید تا ارایه میشن خیلی قیمتاشون بالاست
          مسلما ایپد مینی خیلی بهتره
          فکر میکنم که تجربه خوبی باشه اگه بگیری

نظر

از راهنمایی همه دوستان ممنون
            اول می خواستم بدونم در چه زمانی آیپد جدید معرفی میشه و بعدش به بازار میاد؟
            نظر شما در مورد این که من الان آیپد مینی بخرم و و قبل از اومدن آیپد جدید اون رو بفروشم و یا نکسوس 7 جدید رو که ارزونتره بخرم؟(چون نکسوس 7 احتمالا همین ماه معرفی میشه)
            به نظر شما ب این کار من آیپد مینی که قراره بفروشم چقدر تو سر قیمتش می خوره؟می ارزه این کار یا پولم رو که معلوم نیست چندماه بعد ارزشش چقدر باشه نگه دارم؟

نظر

خوشبختانه نتايج تست هاي هر دو تاشون موجوده
              Apple iPad mini review: One for the road - GSMArena.com

نظر

البته ١٠٠٪ آيپد ميني بهتره دوستم نكسوس ٧ داره با يه ترك كوچيك رو صفحش تاچش از كار افتاده من صفحه آيفون ٤ ام ريز شد ولي هنوز عين روز اول كار ميكرد
                به نظرم براي آيپد ميني رتينا صبر كنيد خيلي بهتره
                البته اگه بخواين نسبت به قيمت اصلي نكسوس ٧ حساب كنيد خوب واقعا ديوايس قوي و خوبه بدون تعصب!
                ویرایش توسط Obaydok : https://i-phone.ir/forums/member/99257-obaydok در ساعت 19-04-2013, 07:13 PM

نظر

من يه چند هفته اي يكي دستم بود نسبت به پولي كه ميدي شك نكن كه نكسوس 7 معركست.

نظر

صبر کنید ..
                  X