اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون 5 از آمریکا...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون 5 از آمریکا...

سلام به همه دوستان... من چند وقتی هستش تصمیم دارم از آمریکا توسط یکی از اقوام که اونجاس آیفون 5 بیارم واسه خودم...تحقیق هم کردم راجعبش... فقط الان به یه سوالی برخوردم....خوب همونطور که همتون بهتر از من میدونید شرکت at&t روی گوشی های لاکش 2سال قرارداد اجباری داره که فکر کنم کمه کم ماهی 20 دلار باید پرداخت بشه به شرکت و یه کارت اعتباری معتبر هم باید معرفی کرد بهش....من از یک دوستی که از مالزی و از خود نمایندگی at&t مستقیم بصورت عمده لاک خرید میکنه سوال کردم و ایشون فرمودن میشه لغوش کرد قرارداد رو. گفت بهشون میگی میخوای خارج از کشور مصرف کنی گوشی رو و 120 دلار (جدا از 199 دلار آیفون 5 16گیگ) میگیرن و قرارداد رو لغو میکنن... میخوام مطمئن بشم که این حرف ایشون 100% صحیح هستش؟ اگر اطلاع دارید لطفا کمک کنید....

تاپیکتون به بخش سوالات قبل از خرید منتقل شد دوست عزیز..

نظر

نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان... من چند وقتی هستش تصمیم دارم از آمریکا توسط یکی از اقوام که اونجاس آیفون 5 بیارم واسه خودم...تحقیق هم کردم راجعبش... فقط الان به یه سوالی برخوردم....خوب همونطور که همتون بهتر از من میدونید شرکت at&t روی گوشی های لاکش 2سال قرارداد اجباری داره که فکر کنم کمه کم ماهی 20 دلار باید پرداخت بشه به شرکت و یه کارت اعتباری معتبر هم باید معرفی کرد بهش....من از یک دوستی که از مالزی و از خود نمایندگی at&t مستقیم بصورت عمده لاک خرید میکنه سوال کردم و ایشون فرمودن میشه لغوش کرد قرارداد رو. گفت بهشون میگی میخوای خارج از کشور مصرف کنی گوشی رو و 120 دلار (جدا از 199 دلار آیفون 5 16گیگ) میگیرن و قرارداد رو لغو میکنن... میخوام مطمئن بشم که این حرف ایشون 100% صحیح هستش؟ اگر اطلاع دارید لطفا کمک کنید....
      اولا كم كم ماهي ٥٠ دلار هست الان
      بعدم مالزي at&t كجاش بود؟!
      فقط امريكا پوشش ميده!
      بله ميشه لغو كرد قرار داد رو
      هزينه ماه اول قرار داد رو بايد بدين و واسه جريمه لغو هم ٣٧٠ دلار بايد بدين
      كه حدود ٦٢٠ دلار در مياد براتون

نظر

قرار داد بستن + لغوش + قیمت آیفون پول همون یه آیفون آنلاک در میاد. فکر نکن فقط ایرانی ها زرنگن. شرکتی مثل at&t که خر نیست. وگرنه همه به این روش آیفون میخردن ۲۰۰ دلار! شما هم خودت رو اذیت نکن بگو برات آنلاک بیارن.
        ویرایش توسط iGuy : https://i-phone.ir/forums/member/27668-iguy در ساعت 08-01-2013, 03:02 PM

نظر

كلا اين مسله ي قرار داد كنسل كردن تا ٤ اس بود همون اول بدون كارت اعتباري كنسل ميكردن الان بايد كارت اعتباري معرفي بشه اگر هم كنسل كنن جريمه ي سنگين ميشن و اون شخص بي اعتبار ميشه يه ايفون لاك كه قابليت انلاك شدنم نداره ميمنونه رو دستش .

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
            كلا اين مسله ي قرار داد كنسل كردن تا ٤ اس بود همون اول بدون كارت اعتباري كنسل ميكردن الان بايد كارت اعتباري معرفي بشه اگر هم كنسل كنن جريمه ي سنگين ميشن و اون شخص بي اعتبار ميشه يه ايفون لاك كه قابليت انلاك شدنم نداره ميمنونه رو دستش .
            دوست عزیز پس قضیه ایفون های ۵ لاکی که اواخر که تو ایران انلاک می کردن چیه یعنی اونا ماهی ۵۰ دلار رو ندادن؟ممنون می شم جواب بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط loft3 نمایش پست ها
              دوست عزیز پس قضیه ایفون های ۵ لاکی که اواخر که تو ایران انلاک می کردن چیه یعنی اونا ماهی ۵۰ دلار رو ندادن؟ممنون می شم جواب بدید.
              لاك ها انلاك ميشن از اون موزي نيست
              اما اكثر لاكهايي كه هست ماله قبل از اين هست مه انلاك فكتوري عرضه بشه
              واسه همين اون موقع مجبور بودن لاك بگيرن انلاك با اپراتور كنن! كه همون حدود قيمتي هم كه گفتم ميشه
              موردي هم واسه صاحب كارت پيش نمياد فقط بايد جريمه كنسل كردن رو بده همين !
              اما با اون تفاصيل نميرزه كه الان بخواي لاك بياري
              انلاك بخري كلا صرفش بيشتره

نظر

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
                اولا كم كم ماهي ٥٠ دلار هست الان
                بعدم مالزي at&t كجاش بود؟!
                فقط امريكا پوشش ميده!
                بله ميشه لغو كرد قرار داد رو
                هزينه ماه اول قرار داد رو بايد بدين و واسه جريمه لغو هم ٣٧٠ دلار بايد بدين
                كه حدود ٦٢٠ دلار در مياد براتون
                ممنون از راهنماییتون...بله فکر کنم همون آنلاک بهتره بگیرم از ایران...

نظر

صبر کنید ..
                X