اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ehsanvaniusha نمایش پست ها
    با عرض خسته نباشید خدمت بچه ها من دیروز یه آگهی برای فروش iphone5 64gb تو یجا دیدم قیمت رو 1/900 تومن گذاشته بود من کلی تعجب کردم و با شمارش تماس گرفتم طرف گفت هیچ مشکلی نداره رفرش نشده تعمیری نیست وآنلاک فکتوریه کارتون هم داره من پس از کلی تعجب باهاش قرار گذاشتم تا برم گوشی رو ببینم و ازش بگیرم میخواستم ببینم میتونید یکم راهنمایی کنید تا بفهم که گوشی تعمیری نیست و باز نشده یا مشکل خاصی نداره و با خیال راحت بخرمش.
    پیشاپیش از همتون تشکر می کنم.
    دوست خوب پست اول تاپيك رو كامل مطالعه كنيد متوجه ميشيد
    ضمن اينكه قيمت دلاري اين محصول خيلي بيشتر از اين حرفاست من جاي شما بودم هيچ بخاطر ارزون بودنش همچين ريسكي نميكردم.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      دوست خوب پست اول تاپيك رو كامل مطالعه كنيد متوجه ميشيد
      ضمن اينكه قيمت دلاري اين محصول خيلي بيشتر از اين حرفاست من جاي شما بودم هيچ بخاطر ارزون بودنش همچين ريسكي نميكردم.
      عزیز گوشی دست دومه وبه همین دلیل خبری از بسته بندی نیست بخاطر همین سوال کردم .
      ممنون میشم اگه اطلاعتی دارید در اختیار من بذارید.

نظر

عزیز گوشی دست دومه وبه همین دلیل خبری از بسته بندی نیست بخاطر همین سوال کردم .
        ممنون میشم اگه اطلاعتی دارید در اختیار من بذارید.
        اخه بازم با عقل جور در نمياد.!
        به هر حال جنس دست دوم هيچ تضميني نداره.
        شما ميتونيد جهت لاك يا انلاك بودن از سايت iphoneimei.info استفاده كنيد.
        جهت زمان اكتيو شدن دستگاه از selfsolve اپل چك كنيد كه در پست اول هست.
        لوازم داخل دستگاه قاعدتا بايد اصلش رو ديده باشين تا تشخيص بدين اصل هست يا خير.
        بررسي سلامت دكمه ها بدنه گوشي و ال سي دي

نظر

اخه بازم با عقل جور در نمياد.!
          به هر حال جنس دست دوم هيچ تضميني نداره.
          شما ميتونيد جهت لاك يا انلاك بودن از سايت iphoneimei.info استفاده كنيد.
          جهت زمان اكتيو شدن دستگاه از selfsolve اپل چك كنيد كه در پست اول هست.
          لوازم داخل دستگاه قاعدتا بايد اصلش رو ديده باشين تا تشخيص بدين اصل هست يا خير.
          بررسي سلامت دكمه ها بدنه گوشي و ال سي دي
          من خودم هنوز در تعجبم و جالب تر از هم اینه که طرف خودش قیمت نو دستگاه رو میدونه و هر چی ازش سوال میکنم میگه دستگاه سالامه سلامه من فقط میترسم که دستگاه باز شده باشه راهی نیست که بفهمی دستگاه باز شده و تعمیری .
          راستی نظر شما راجع به این قضیه چیه ریسک کنم البته گفته مهلت تست میده و میتونم گوشی رو به هر کس خواستم نشون بدم من باهاش قرار گذاشتم که گوشی خودم رو gs3 هست رو به اون بدم و اونهم گوشی خودش رو واسه تست به من بده.

نظر

من خودم هنوز در تعجبم و جالب تر از هم اینه که طرف خودش قیمت نو دستگاه رو میدونه و هر چی ازش سوال میکنم میگه دستگاه سالامه سلامه من فقط میترسم که دستگاه باز شده باشه راهی نیست که بفهمی دستگاه باز شده و تعمیری .
            راستی نظر شما راجع به این قضیه چیه ریسک کنم البته گفته مهلت تست میده و میتونم گوشی رو به هر کس خواستم نشون بدم من باهاش قرار گذاشتم که گوشی خودم رو gs3 هست رو به اون بدم و اونهم گوشی خودش رو واسه تست به من بده.
            بازم میگم من اگه باشم حاضر نیستم حتی واسه دیدن گوشی هم برم.
            از رو پیچ ها اگه مهارت داشته باشین متوجه میشین تعمیریه یا نه.

نظر

بازم میگم من اگه باشم حاضر نیستم حتی واسه دیدن گوشی هم برم.
              از رو پیچ ها اگه مهارت داشته باشین متوجه میشین تعمیریه یا نه.
              جسارت من روببخشيد دوست عزيزم
              ولي جديدا ميان پيچ هارو عوض ميكنن كه فشار باز شدن روش نباشه كه سرپيچ خراب شده باشه اون ديگه واقعاااا تخصص ميخواد بتونه پيچ اصل و پيچ گذاشته شده رو تشخيص بده
              منم با نظرپويا موافقم اخه ماله دزديم باشه اين قيمت نبايد بده!

نظر

برعکس ریسک کن و بخرش

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                  برعکس ریسک کن و بخرش
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

دستگاه های پارت نامبر امارات ارزون تر هستند؟
                    یعنی میشه به خاطر پارت نامبر کوبید تو سر مال؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط kamkar نمایش پست ها
                      دستگاه های پارت نامبر امارات ارزون تر هستند؟
                      یعنی میشه به خاطر پارت نامبر کوبید تو سر مال؟

شاید اگه دست دوم بخری چنین چیزی بگن !
                      ولی اگه جنست نو باشه بیشتر اوقات خوده فروشنده هم نمیدونه ماله کدوم پارت نامبر هستش !
                      برای همین رو قیمت تاثیری نداره !

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                        شاید اگه دست دوم بخری چنین چیزی بگن !
                        ولی اگه جنست نو باشه بیشتر اوقات خوده فروشنده هم نمیدونه ماله کدوم پارت نامبر هستش !
                        برای همین رو قیمت تاثیری نداره !
                        برای گوشی خودم میپرسم.
                        اگر بخوام بفروشمش، این ایراد وارده یا نه؟
                        حداکثر چقدر ارزون تر میشه؟ فقط فیس تایم نداره دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط kamkar نمایش پست ها
                          برای گوشی خودم میپرسم.
                          اگر بخوام بفروشمش، این ایراد وارده یا نه؟
                          حداکثر چقدر ارزون تر میشه؟ فقط فیس تایم نداره دیگه

لطف میکنید جواب بدید.

نظر

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
                            این پست من یکمی طولانی هستش و سوالاتی رو دارم و میخواستم نظر شما رو بدونم و از تجربتون استفاده بکنم:
                            من به شخصه تا به حال ایفون نداشتم ولی کار کردم و واقعا نظر من رو جلب کرده برای همین تحریک شدم به خرید ایفون 5،توی نت و سایت ها و فروم های مختلف شروع به جست و جو تحقیق کردم
                            ولی مفید ترین فروم همین فروم بود و واقعا کمک کرد به بنده ولی من یه تازه کار هستم و چیزهایی رو تو این فروم خوندم که نمیدونم چی هستند و چه کاربردی دارند:
                            مثل اتلاک فکتوری یا انلاک اپراتور،اگر اشتباه نکنم منظور از انلاک فکتوری انلاک بودن پیش فرض گوشی هست و منظور از انلاک فکتوری انلاک کردن گوشی با پرداخت هزینه و به صورت قانونی هست درسته؟
                            حالا سوال من اینه اگر گوشی رو داده باشیم برامون انلاک کنن(غیرقانونی)بعد از هربار اپدیت برای گوشی مشکلی پیش میاد؟؟؟
                            بین انلاک فکتوری و انلاک اپراتور تفاوت هایی از نظر قیمت وجود داره؟
                            راحی هست که بشه بدون استفاده از سایت تشخیص داد که کدوم نوع هست؟؟؟چند سایت در پست های قبلی ثیت شده بود اگر میشه درست من رو توجیح کنید که چی رو باید تو این سایت ها بنویسم و ... به طور کلی میخوام یه عکس از اطلاعات روی پک گوشی بگیرم و از روی اون تست بزنم
                            سوال بعدیم اینه که فیس تایم چی هست؟
                            پارت نامبر چی هست و تفاوت بین پارت نامبر مثلا کویت با امریکا و ... بر سر چی هست؟؟؟
                            اطلاعاتی بیشتر از اینا برای خرید ایفون لازم هست؟اگر هست لطفا به من بگید
                            حالا جدا از همه ی اینا یه سوال ازتون دارم به نظرتون منی که تا الان داشتم با اندروید و ویندوز کار میکردم میتونم تموم خواسته هام رو با ایفون برطرف کنم؟مثلا محدودیت هایی که ای او اس داره مثله بلوتوث و ... که البته با جیل بریک حل میشن ولی بقیشون چی؟؟؟
                            حالا یه مشورت و نظر سنجی هم ازتون دارم به نظرتون برم s4بگیرم یا ایفون 5 به هر حال دوست ندارم اینقدر هزینه که میکنم به جایی برسه که از خریدم پشیمون باشم
                            لطفا نظراتتون رو بگید و پیشاپیش ممنونم ازتون که همه ی این پست رو خوندید و برای جواب دادن وقت میذارید

نظر

سوال اول جواب بله هست انلاك فكتوري بر روي همه اپراتورهاي دنيا جواب ميده و انلاك اپراتور با پرداخت هزينه انلاك شده.
                              سوال دوم بله ضمن اينكه هميشه انلاك هم نميشه.
                              تفاوت قيمتي بين اين دو نيست.
                              سايت هايي كه در پست اول معرفي شدن مهم ترينش selfsolve اپل هست كه با ثبت imei يا سريال نامبر بايد به شما بگه دستگاه تا بحال اكتيو نشده پست اول رو به دقت بار ديگر مطالعه كنيد متوجه منظورم ميشيد.
                              فيس تايم ارتباط تصويري بين ديوايس هاي اپل هستش.
                              پارت نامبر يك جور دسته بندي هست و هيچ تفاوتي نداره فقط امارات ae/a فيس تايم نداره.
                              خير اطلاعات بيشتري لازم نيست
                              مهم ترين محدوديت در ios نداشتن دليوري اس ام اس و هزينه براي برنامه هايي هست كه عمدتا ميشه گفت پولي هستن.
                              كاملت سليقه اي هست اندروييد ازادي بيشتر و كيفيت پايين تري نسبت به ios داره

نظر

برگشتم دوباره پست یک رو خوندم واقعا عالی بود،
                                ممنون از پاسخ کاملتون که اینقدر خوب راهنمایی کردی
                                دلیوری اس ام اس زیاد مهم نیست
                                حالا با جیل بریک کردن گوشی میشه به سیستم عامل های دیگه هم بلوتوث و ... داد؟و برنامه های پولی رو هم غیر قانونی ریخت؟
                                سوال دیگه ی من این هستش که میشه با ویندوز و بدون برنامه های مختلف به راحتی بین ایفون و پی سی ارتباط برقرار کرد؟
                                بازم ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X