اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• الن که سایت اپل رو چک می کردم متوجه شدم که زمان تحویل ایفون ۶ شده ۵-۷ روز(قبلش ۷-۱۰ روز بود)

و ایفون ۶ پلاس شده ۷-۱۰ روز(قبلش ۳-۴ هفته بود)

پ.ن:مدل های ۱۶ گیگ اینجور شدن فعلا
    ویرایش توسط pouya apple : https://i-phone.ir/forums/member/3173-pouya-apple در ساعت 20-11-2014, 12:31 PM

نظر

• درود
      آیفون 6 و 6+ قراره همیشه با iccid عرضه بشن ؟
      یا چون اولشه اینجوریه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
        درود
        آیفون 6 و 6+ قراره همیشه با iccid عرضه بشن ؟
        یا چون اولشه اینجوریه ؟؟
        نه خیر.مدل آنلاک فکتوری هم توی فروشگاه آمریکا میاد.
        اکثر پارت نامبر های دیگه بدون iccid هستند.

نظر

• سلام دوستان
          من 26 آبان 6 گرفتم، فراموش کردم چک کنم سریال نامبرو ببینم اکتیو شده بوده یا نه
          4 روز بعدش چک کردم تو سایت زده بود 2015.11.16 که معادل 25 ابانه یعنی ی روز اختلاف میخواستم بدونم امکانش هست از قبل اکتیو شده باشه یا نه درسته و با سیم کارته خودم اکتیو شده؟؟
          سوال بعدم اینه ک اطلاعات لیبل ll/a اما فروشنده میگفت آنلاک فاکتوریه در صورتی ک ccid هم داره لیبل ک این با توضیحاته دوستان جور در نمیاد؟
          اصلا ایفون 6 تحت شفارش امریکا بدون ccid داخل بازار هست الان؟
          ممنون میشم هر کسی اطلاعاتی داره بزاره.

نظر

• نوشته اصلی توسط arf_z13 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            4 روز بعدش چک کردم تو سایت زده بود 2015.11.16 که معادل 25 ابانه یعنی ی روز اختلاف میخواستم بدونم امکانش هست از قبل اکتیو شده باشه یا نه درسته و با سیم کارته خودم اکتیو شده؟؟
            سوال بعدم اینه ک اطلاعات لیبل ll/a اما فروشنده میگفت آنلاک فاکتوریه در صورتی ک ccid هم داره لیبل ک این با توضیحاته دوستان جور در نمیاد؟
            سلام
            فک نکنم مشکلی نباشه اون ۱روز شاید به خاطر اختلاف زمانی باشه.
            اگه انتن می ده انلاک هست،الان همه ی پارت های امریکا ایفون ۶ و پلاس iccid دارن.

نظر

• نوشته اصلی توسط arf_z13 نمایش پست ها
              سلام دوستان

با توجه به اختلاف ساعت٬ تفاوت یک یا دو روز طبیعی است.
              خیر٬ فعلا پارت نامبر آمریکا بدون iccid نیست.
              سیم کارت فعال بوده٬ آنلاک است و مشکلی ندارد.

نظر

• سلام دوستان

برای چک کردن زمان اکتیو شدن گوشی در این سایت https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y باید serial number رو وارد کرد یا IMEI رو؟؟؟ با تشکر
                برای اینکه بفمیم پلمپ جعبه قبلاً باز نشده و مثلاً ایرپادش عوض نشده آیا راه دیگه ای غیر از همون علامت T سلفون وجود داره؟ مثلاً تفاوت earpods اصل با تقلبی چه جوری مشخص میشه؟

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Drill نمایش پست ها
                  سلام دوستان

برای چک کردن زمان اکتیو شدن گوشی در این سایت https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y باید serial number رو وارد کرد یا IMEI رو؟؟؟ با تشکر
                  برای اینکه بفمیم پلمپ جعبه قبلاً باز نشده و مثلاً ایرپادش عوض نشده آیا راه دیگه ای غیر از همون علامت T سلفون وجود داره؟ مثلاً تفاوت earpods اصل با تقلبی چه جوری مشخص میشه؟

با تشکر
                  imei
                  رو باید وارد کنید
                  وقتی باز میکنید دوربین عقب و جلو رو تست کنید
                  تاچ رو تست کنید با حوصله و بعد لبه های ایفون رو با دقت زیاد
                  و بعد پول رو پرداخت کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                    imei
                    رو باید وارد کنید
                    وقتی باز میکنید دوربین عقب و جلو رو تست کنید
                    تاچ رو تست کنید با حوصله و بعد لبه های ایفون رو با دقت زیاد
                    و بعد پول رو پرداخت کنید
                    ببخشید فقط روی لبه های Iphone باید دنبال چه چیزی باشم؟ از نظر ضربه خوردگی میفرمایید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Drill نمایش پست ها
                      ببخشید فقط روی لبه های Iphone باید دنبال چه چیزی باشم؟ از نظر ضربه خوردگی میفرمایید؟
                      هم ضربه خوردگی، هم اثرات باز شدگی دستگاه

نظر

• سلام من كه خريدم پلمپ t نداشت يعني همه ايفونايي كه هست سلفونش t نداشت ولي پلمپ يك شكلي داشتند

نظر

• نوشته اصلی توسط h.ahmadi نمایش پست ها
                          سلام من كه خريدم پلمپ t نداشت يعني همه ايفونايي كه هست سلفونش t نداشت ولي پلمپ يك شكلي داشتند
                          دوست عزیز اصلا پلمپ 6 دیگه بصورت T نیست اگر ویدیو های unboxing رو در youtube ببینید متوجه منظورم میشید. اون پلمپ T ماله 5s و قبلی ها بود

نظر

• دوستان سلام خواهشا اگه میشه کمک کنید ، من یکیاز فامیل هامون داره از مریکا میاد و گفتم یدونه ایفون ۶ بیاره و خودم رفتم این ایفون رو از سایت پل انتخاب کردم و قرار شده تا ۳ تا ۵ روز کاری بیاد در خونه حالا سوالم اینه : من ایفون رو iPhone 6 - 64GB از اپراتور T-Mobile انتخاب کردم این یعنی انلاک کامل هست دیگه ؟ نیازی به تماس با اپراتور یا اپل استور برای اکتیو کردن ایفون دیگه نیست ؟ سیم کارت خودم رو بزنم فعال میشه و همه چی اوکی ؟ قیمتش با Tax شد 816$ درسته ؟ یعنی انلاک هست و Contract Free ? ممنون میشم کمک کنید ،

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
                              دوستان سلام خواهشا اگه میشه کمک کنید ، من یکیاز فامیل هامون داره از مریکا میاد و گفتم یدونه ایفون ۶ بیاره و خودم رفتم این ایفون رو از سایت پل انتخاب کردم و قرار شده تا ۳ تا ۵ روز کاری بیاد در خونه حالا سوالم اینه : من ایفون رو iPhone 6 - 64GB از اپراتور T-Mobile انتخاب کردم این یعنی انلاک کامل هست دیگه ؟ نیازی به تماس با اپراتور یا اپل استور برای اکتیو کردن ایفون دیگه نیست ؟ سیم کارت خودم رو بزنم فعال میشه و همه چی اوکی ؟ قیمتش با Tax شد 816$ درسته ؟ یعنی انلاک هست و Contract Free ? ممنون میشم کمک کنید ،
                              سلام
                              بله دوست عزیز ، میتونید به راحتی استفاده کنید. اگر اشتباه نکنم آنلاک اپراتور هستش و یه سیمکارت هم داخلش هست و با آنلاک کارخانه هیچ فرقی نداره.
                              پیشاپیش مبارکتون باشه

نظر

• من یه 6 پلاس خریدم توی مغازه برام چک کرد اکتیو نشده بود اما وقتی اومدم خونه توی همین سایت چک کردم زده بود مارس نه نوامبره 2015 جرا اینطوری شده؟!!؟

نظر

صبر کنید ..
                                X