اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آدم واقعا زهر مارش میشه وقتی یک همچین کالایی میخواد از ایران بخره!

نظر

• با سلام
      آیا میشه آیفون5s رو به کامپیوتر وصل کرد و تصویر و آهنگ زد

نظر

• با سلام من در شهر اصفهان به جرات بگم نزدیک نودونه درصد گوشی فروشیهاشو همین روزای اخیر گشتم که اوایل اسفند ماه هست تمامی شیرینگ ها همون بسته بندی پلاستیکی اسم فنیش اینه قلابی بودن و پلمب تهرون بودن یا خودشون نمیدونم و جالبه که اینها رو فله ای وارد میکنن بدون کارتن و کارتنشون جدا میاد اینو یکی از مغازه دارهای خبره بهم گفت دوستان باید یا بار مسافری تکی یکی اورده باشه یا از این ایفون های فله ای بخرید که بعد از مدتی شانسکی شایدم خراب بشن شایدم نشن چون در بدترین شرایط حمل قاچاق حمل میشن و لوازماشونم از دم اکثریتشون میگم گناه وار نشم فیک و از همیناییه که قطعه فروشای کف بازار میفروشن و تو جعبه ای نمیباشن تی پلمب همشون کج و کوله بود حتی یه ادم ناشی تشخیص میده پلمی داخلی هستن خیلی ریسک بزرگیه تهرون رو نمیدونم چجوریه ای تهرونی های عزیز بیایین یه امار اینجوریم به ما شهرستونیای بیچاره وامونده بدید اخه این چه بساطی هست؟چیکار کنم ایفون پلمب اپل میخام دوستان گول حرفای فروشنده ها رو نخورن ذل میزنن توی چشمات و دروغ بهت میگن با سند هم حرف بزنی بهت محل نمیزارن بفهمن خیلی واردی هیچ راهی نیست دست نخوردش گیرمون بیاد در اصفهان ایا تهرون اینجوریاس تو اسفند ماه کسی توی بازار گشت زده ببینه چه خبره اینایی که چک کردم از سریال نامبرشو ماله ماه اخر دسامبر گذشته میلادی هستن نمیدونم چکنم اساتید کجایین؟همه تی های جعبه دارای دنباله کج و کوله هستن و هیچکدومش تی صاف مثه خط کش نبودن بعضیاشونم دارای تی تمیز و شسته رفته ای بودن ولی تی در دو طرف جعبه بوده و دارای دنباله کج شده به یه طرف بودن که مشخصه ماله اپل نیست ظاهرا اینا رو فله ای از جاهای خاصی میخرن در ایران جعبه میکنن میبینید اوضاع رو بعدش دو تومن پول رو میخایید بدید جای این گوشی اینجوری؟؟

نظر

• قبل از خرید حتما یک اپل آیدی برای خودتون درست کنید

نظر

• سلام بر اهالی محترم معنی جواتهایی که سایت imei دادرو مخواستم
            carrier : check carrier
            sim lock :chek sim lock

نظر

• من تابحال آیفون نداشتم.
              کاربرد اپل آی دی چه هست؟ فقط برای اکتیو کردن گوشی برای اولین بار لازمه؟
              اگر من 5s دست دو بخرم. باید از فروشنده اپل آیدی شو بگیرم؟ یا باید خودم اپل آیدی جدید بسازم و در گوشی ثبت کنم؟

نظر

• نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

ايفون بدون اپل ايدي يعني هيچي عزيز.
                براي دانلود برنامه كه مهمترين موضوع هست نيازه و ساخت اپل ايدي هم ده دقيقه وقت ميبره ضمن اينكه اپل ايدي شخصي هستش و كسي ايديشو به ديگري نميده

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

نظر

• بعد گوشی یی که با یک اپل آیدی اکتیو شده میشه قبلی رو حذف و یک اپل آی دی جدید براش ثبت کرد؟ چطوری؟
                  ویرایش توسط looker : https://i-phone.ir/forums/member/28070-looker در ساعت 05-03-2014, 03:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط looker نمایش پست ها
                    بعد گوشی یی که با یک اپل آیدی اکتیو شده میشه قبلی رو حذف و یک اپل آی دی جدید براش ثبت کرد؟ چطوری؟
                    بله ، به شرطی که Apple ID & pass قبلی را داشته باشید به settings - iCloud می روید و find my iphone را off کرده ، سپس delete account را می زنید.

نظر

• مشكلي نداره
                      بله ميشه كلا بدون اپل ايدي هم ميشه گوشي رو اكتيو كرد اون شرايطي كه ممكنه شنيده باشين كه اپل ايدي كسي بسته شده ونتونسته گوشي رو اكتيو كنه علتش اين بود اون ايدي رو با finde my iphone ست كرده باشه و بهترين كار اينه اول find my iphone رو با ايدي خود اون شخص off كنيد البته اگه on كرده باشه.

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان عزیز,عنوان تاپیک آیپد داره ولی در مورد آیفون بحث شده,
                        برای آیپد wifi هم میشه چک کرد ؟ یعنی پارامتری بنام اکتیو شدن در تاریخ خاصی داره؟

راستی این T بسته بندی اندازه اش هم مهمه یا ظرافتش که چروک شدن و ... نداشته باشه کفایت میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط reza82n نمایش پست ها
                          سلام دوستان عزیز,عنوان تاپیک آیپد داره ولی در مورد آیفون بحث شده,
                          برای آیپد wifi هم میشه چک کرد ؟ یعنی پارامتری بنام اکتیو شدن در تاریخ خاصی داره؟

راستی این t بسته بندی اندازه اش هم مهمه یا ظرافتش که چروک شدن و ... نداشته باشه کفایت میکنه
                          سلام دوست عزيز
                          درپست اول دقت بنماييد مي بينيد كه عكس هاي ايپد هم گذاشتيم
                          شما به نحوه t دقت نماييد و ايپدها كلا يك مدل سلفون بسته ميشه

نظر

• درود خدمت دوستان گل

1-در مورد حرف t --یکیش صاف هست و یک دیگش کج و زاویه دار بود و دو نقطه در ابتدا و انتها t داره--- باید هر دو t صاف باشند یا نه ؟

2- در مورد پلاستیک روی جعبه --- هیچ کدوم از پلاستیک ها نرمی خاص و انطعاف پذیر نبود ---من حدود 20 تا جعبه را امتحان کردم هیچ کدوم این جور نبود --یعنی همش تقلبی هست ؟؟؟

نظر

• سلام،من میخوام آیفون5sاز عربستان بخرم
                              باید چیکار کنم که برام مشکلی پیدا نشه و بتونم راحت اینجا ازش استفاده کنم
                              این اکتیو هم که میگن برا چیه و کی لازم میشه؟

نظر

• فروشگاهه معتبرتوتهران کجاست که اپل تهیه کنیم ازش؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X