اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hgh نمایش پست ها
    دو تا پارت نامبر در حال حاضر هست يكي lla به نام سفارش آمريكا وديگري zpa براي هنگ كنگ . قيمت lla كمي بيشتر هست ولي در عمل از لحاظ كيفيت و كارايي هيچ تفاوتي ندارن .
    لوازم خاصي تو جعبه نيست ، شارژر و كابل يو اس بي و ايرفون و سوزن اگه بدون iccid و آنلاك فكتوري باشه.
    رنگ كاملا سليقه اي هست و هر كدوم رو كه به دلت بيشتر ميشينه انتخاب كن و البته gold مقداري گرونتر هست .
    محصولات اپل اينقدر با كيفيت هستن كه درصد وجود مشكل خيلي خيلي پايينه و نيازي به گارانتي اونم نه گارانتي خود اپل اصلا احساس نميشه.
    فقط از فروشگاه معتبر و بصورت پلمب خريد كنيد٠
    ممنونم
    دوستان اگر امکان داره در مورد اصطلاحات زیر توضیح دهید با تشکر
    1-فیس تایم ؟
    2-انلاک فکتوری؟
    4-انلاک اپراتور؟
    iccid -5 ؟
    6- طرز تشخیص اصلی بودن شارژر و كابل يو اس بي و ايرفون ایفون 5S ؟
    و تفاوت انلاک فکتوری و انلاک اپراتور چی هستش و کدام بهتره ؟
    ویرایش توسط kimia2005 : https://i-phone.ir/forums/member/88911-kimia2005 در ساعت 19-12-2013, 02:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kimia2005 نمایش پست ها
      ممنونم
      دوستان اگر امکان داره در مورد اصطلاحات زیر توضیح دهید با تشکر
      1-فیس تایم ؟
      2-انلاک فکتوری؟
      4-انلاک اپراتور؟
      iccid -5 ؟
      6- طرز تشخیص اصلی بودن شارژر و كابل يو اس بي و ايرفون ایفون 5S ؟
      و تفاوت انلاک فکتوری و انلاک اپراتور چی هستش و کدام بهتره ؟
      1. فیس تایم برنامه ایه مثل اسکایپ فقط واسه دستگاه های اپل
      http://www.apple.com/mac/facetime/
      2. یعنی گوشی کاملا آنلاکه و در تمامی کشورها با تمامی سیم ها کار میکنه ( مثل مدل تی موبایل و سیم فیری)
      4. آنلاک اوپراتور یعنی این که اول لاک بوده (یعنی قابل استفاده فقط یا یه اوپراتور بوده) بعد با پرداخت هزینه آنلاک شده (فرقی با مدل آنلاک فکتوری نداره)
      5. عددیه که با سیم کارتی تو گوشیه مطابقت داره٬‌ مدل آنلاک تی موبایل هم iccid داره و مدل های آنلاک شده هم همگی این کد رو دارند٬
      ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 19-12-2013, 02:54 PM

نظر

• دوستان احتیاج به همفکری برا یخرید ایفون 5s دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر
        بنظر شما :
        1-رنگ سفید یا طلایی ؟
        2 -16 گیگ یا 32 ؟

نظر

• سلام کسی میتونه فرق بین هدفون و کابل و شارژر تقلبی و اصل رو بگه؟

نظر

دوستان احتیاج به همفکری برا یخرید ایفون 5s دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر
            بنظر شما :
            1-رنگ سفید یا طلایی ؟
            2 -16 گیگ یا 32 ؟
            رنگ سليقه ايه كاملا ، ببين دلت بيشتر كدومو ميخواد.
            اگه استفاده ي معمولي داري ١٦ كافيه ولي اگه بخواي ٥٠٠تا موزيك و ٤٩ ٥٠ تا اپ نصب كني ٣٢ مناسب تره

نظر

• نوشته اصلی توسط balaban25 نمایش پست ها
              سلام کسی میتونه فرق بین هدفون و کابل و شارژر تقلبی و اصل رو بگه؟
              البته قبلن مواردي گفته شده و يه خورده سخته ولي اگه كابل زياد دم دستت بوده باشه ميشه تشخيص داد...منم تجربه خودمو ميگم
              ١-مهمترين گزينه كابل اصلي حالت زبري خاصي هست كه داره در صورتيكه كابلهاي فيك صاف صاف هستند.
              براي احساس كردن زبر بودن كابل بايد دو انگشت رو به ارومي روي كابل بكشين...در ضمن علارغم زبر بودن لطافت خاصي هم داره
              ٢-كابلهاي اصلي در قسمت اتصالاتش(قسمت لاكي) بدون شيار هست يعني به صورت به تيكه...
              البته ممكنه فيك بدون شيار هم دريت كرده باشن
              ٣-كابلهاي فيك خشك هستند ولي كابل اصلي رو از نرمي و لطافت خاصي كه داره ميشه تشخيص داد...
              ولي در نهايت بايد چندين بار كابل اصلي و فيك دستتون گرفته باشين تا بتونين درست تشخيص بدين

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان احتیاج به همفکری برا یخرید ایفون 5s دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر
                بنظر شما :
                1-رنگ سفید یا طلایی ؟
                2 -16 گیگ یا 32 ؟
                شك نكنين سوال شما سليقه ايه...ولي!!!!!!

به جاي پول اضافه بابت گلد بهتره سفيد وردارين ولي ٣٢
                چون واقعن ١٦ كمه...هيچي هم كه توش نريزي نميتوني دو دقيقه با خيال راحت فيلم برداري كني همش بايد نگران كمبود جا باشي و اينكه جديدن حجم برنامه ها خيلي بالا رفته، اونم بايد يكي بزاري دو تا پاك كني

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• بله با دوست گلم موافقم
                  الان ديگه 16واقعا كمه
                  همش ادم نگران حافظه هستش
                  وقتى 2تا اپ نصب ميكنى فقط ميزان كش اونا بيشتر ١گيگ ميشه...
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام به دوستان
                    یه سوال داشتم در مورد سری ساخت یا پارت مربوط به نمایشگرهای آیفون های 5 اس !؟
                    من قبلا تجربه استفاده آیفون 4 و 4 اس رو داشتم . روی آیفون 4 نمایشگرم تم سفید یا به قول دوستان مهتابی داشت و روی 4اس تم مایل به زرد و آفتابی داشت ! البته پارتهای متفاوتی هم داشتن.
                    حالا میخوام بدونم این مورد برا 5 اس هم هست ؟! راهی هست بشه فهمید که چطوریه ؟! من با تصویر آفتابی راحت تر هستم و برام خوشایندتره !

نظر

• بله برای 5S هم اینطوری هست کاملا شانسیه

Send From My iPad Mini

نظر

• باسلام خدمت مدیر محترم سایت ودوستان.من دو ماه پیش یه ایپد مینی سفید وای فای گرفتم بعد از مدتی متوجه یه خش عمیق کوچیک رو قسمت نوار باریک آلمینیومیش شدم بعد شک کردم که نکنه این ایپد کار کرده باشه البته اینو بگم که خود ایپد و جعبه اش نایلون پیچ شده بودن نایلونشم بهش نمیخورد تقلبی باشه زیاد به اون علامت تی که میگین توجه نکردم ولی نایلون کاملا به جعبه چسپیده بود بعد از تو سایت اپل سریالشو چک کردم نوشته بود که 23 اکتبر راه اندزی شده در صورتی که من 24 اکتبر حدود ساعت 6 بود که راه اندازیش کردم حدود یک روز اختلاف دارن باهم اینم بگم که من خودم همدانم ولی ایپد رو از تهران سفارش دادم حالا واسم جای سواله که چطور میشه یک روز بازمانی که من راه اندازی کردم تفاوت داشته باشه ایا ممکنه واسه اختلاف ساعت با امریکا باشه؟؟؟دوستان ممنون میشم که هر چه زود تر جواب سوالم رو بدین چون داره دیونم میکنه که این ایپد من کار کرده هست یا نه؟؟؟بعد چرا این زمان راه اندازیش بازمانی که من راه اندازی کردم فرق داره ؟؟؟ایا مال همه با اون روز راه اندازی یک روز فرق داره؟؟؟کلی سوال بی جواب مغزمو مشغول خودش کرده.دوستان و اساتید محترم از شما خواشمندم جواب بنده را هرچه زود تر بدهید.باتشکر

نظر

• سلام دوستان کسی نیست که به سوالات من جواب بده؟؟؟لطفا اگه میشه جواب سوالات منو بدین.منتظرم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Solar silor نمایش پست ها
                            باسلام خدمت مدیر محترم سایت ودوستان.من دو ماه پیش یه ایپد مینی سفید وای فای گرفتم بعد از مدتی متوجه یه خش عمیق کوچیک رو قسمت نوار باریک آلمینیومیش شدم بعد شک کردم که نکنه این ایپد کار کرده باشه البته اینو بگم که خود ایپد و جعبه اش نایلون پیچ شده بودن نایلونشم بهش نمیخورد تقلبی باشه زیاد به اون علامت تی که میگین توجه نکردم ولی نایلون کاملا به جعبه چسپیده بود بعد از تو سایت اپل سریالشو چک کردم نوشته بود که 23 اکتبر راه اندزی شده در صورتی که من 24 اکتبر حدود ساعت 6 بود که راه اندازیش کردم حدود یک روز اختلاف دارن باهم اینم بگم که من خودم همدانم ولی ایپد رو از تهران سفارش دادم حالا واسم جای سواله که چطور میشه یک روز بازمانی که من راه اندازی کردم تفاوت داشته باشه ایا ممکنه واسه اختلاف ساعت با امریکا باشه؟؟؟دوستان ممنون میشم که هر چه زود تر جواب سوالم رو بدین چون داره دیونم میکنه که این ایپد من کار کرده هست یا نه؟؟؟بعد چرا این زمان راه اندازیش بازمانی که من راه اندازی کردم فرق داره ؟؟؟ایا مال همه با اون روز راه اندازی یک روز فرق داره؟؟؟کلی سوال بی جواب مغزمو مشغول خودش کرده.دوستان و اساتید محترم از شما خواشمندم جواب بنده را هرچه زود تر بدهید.باتشکر
                            دوست عزیز، شما وقتی برای اولین بار دیوایستون و فعال میکنید ( به طور مثال 27 December ) تاریخ پایان گارانتی 26 December خواهد بود.

نظر

• دوستان فقط قبل از خرید اپل آیدی تهیه کنید که بعد مشکلی بوجود نیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
                                دوست عزیز، شما وقتی برای اولین بار دیوایستون و فعال میکنید ( به طور مثال 27 December ) تاریخ پایان گارانتی 26 December خواهد بود.
                                ممنون دوست عزیز که جواب سوالمو دادی پس دیگه هیچ جای نگرانی نیست یعنی واسه بقیه ایپد ها هم هین طوریه؟؟؟پس اون خش چی طبیعیه؟؟؟اگه میدونین واسه بقیه تاریخ روز راه اندازی با تاریخی که توسایت اپل میزنه یکی لطف کنید بگین تامن ایپد رو ردش کنم بره چون وقتی هم ایپد رو به کامپیوتر وصل میکنم تو برنامهiTools که میری تاریخ راه اندازی 23/2013octber وتاریخ اتمام گارانتی 23/2014october میزنه تاریخ ها یکین.مشکل چیه؟منتظر جوابتم.
                                ویرایش توسط Solar silor : https://i-phone.ir/forums/member/147256-solar-silor در ساعت 27-12-2013, 11:15 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X