اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شرمنده یادم رفت اینم بگم که لطف میکنید توضیح بدهید گوشی یکی از دوستام پشت قوطی ccid نداره اما پشت خود گوشی نوشته بود FCC id این قضیه چیه الان آنلاک فکتوری هست یا توسط اپراتور آنلاک شده ؟
    ببخشید اگه یکم تکراری و ابتدایی هست سوالام ممنونم از جواب دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
      شرمنده یادم رفت اینم بگم که لطف میکنید توضیح بدهید گوشی یکی از دوستام پشت قوطی ccid نداره اما پشت خود گوشی نوشته بود FCC id این قضیه چیه الان آنلاک فکتوری هست یا توسط اپراتور آنلاک شده ؟
      ببخشید اگه یکم تکراری و ابتدایی هست سوالام ممنونم از جواب دوستان
      آنلاك فكتورى هست fcc id ربطى به iccid نداره دوست عزيز

نظر

• ببخشید نمیدونم این سوال مربوط به اینجا میشه یا نه
        من گوشیم پارت نامبر کانادا هست و انلاک فکتوری وقتی وصل میکنمش به ایتونزم می خواد رجیستر باشه بزنم اینکارو کنه؟

نظر

• دوستان چه جوری میشه فهمید که فروشنده چه apple id رو زده روی دیوایس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
            دوستان چه جوری میشه فهمید که فروشنده چه apple id رو زده روی دیوایس؟
            اگه منطورتون یوزرنیم پسورد اپل آی دی مغازه داره که نمی تونید

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• سلام من یک گوشی خریدم imei اینه
              358755052221162
              میزنه لاک

IMEI: 358755052221162
              Serial Number: F2LLM4SSFNJP
              Activated: No
              SIM Lock: Locked
              هنوز باز نکردم ولی به شرط انلاک فکتوری خریدم چی کار کنم پسش بدم (

نظر

• نوشته اصلی توسط mh.attari نمایش پست ها
                سلام من یک گوشی خریدم imei اینه
                358755052221162
                میزنه لاک

IMEI: 358755052221162
                Serial Number: F2LLM4SSFNJP
                Activated: No
                SIM Lock: Locked
                هنوز باز نکردم ولی به شرط انلاک فکتوری خریدم چی کار کنم پسش بدم (
                ببینید پست جعبه iccid هست اگه باشه گوشی آنلاک اپراتور هست و مشکلی ندارد
                ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 25-11-2013, 03:08 PM

نظر

• یله هست یعنی باز کنمش؟ حتما انلاکه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط araz_dvm2004 نمایش پست ها
                    ببخشید نمیدونم این سوال مربوط به اینجا میشه یا نه
                    من گوشیم پارت نامبر کانادا هست و انلاک فکتوری وقتی وصل میکنمش به ایتونزم می خواد رجیستر باشه بزنم اینکارو کنه؟
                    بله عادیه چون گوشی برای اولین بار به آیتونز وصل شده باید اکتیو بشه

نوشته اصلی توسط mh.attari نمایش پست ها
                    یله هست یعنی باز کنمش؟ حتما انلاکه؟
                    ببینید اگر به شرط آنلاک فکتوری خریدید که نیست آنلاک اپراتور هست

میخواهید ببرید پیش مغازه دار چون به شرط خریداری کردید

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                      بله عادیه چون گوشی برای اولین بار به آیتونز وصل شده باید اکتیو بشه

ببینید اگر به شرط آنلاک فکتوری خریدید که نیست آنلاک اپراتور هست

میخواهید ببرید پیش مغازه دار چون به شرط خریداری کردید
                      این طور که شنیدم فرقی نداره انلاک اپراتور با فکتوری نه شرطی نخریدم اولشم بم گفتن انلاک اپراتور هست اما اگر انلاک اپراتور بده پس بدم؟
                      میترسم اصلا لاک باشه اخه؟
                      از مغازه هم نخریدم از بندر عباس تو فروش پرشین تولز خریدم : ((

نظر

این طور که شنیدم فرقی نداره انلاک اپراتور با فکتوری نه شرطی نخریدم اولشم بم گفتن انلاک اپراتور هست اما اگر انلاک اپراتور بده پس بدم؟
                        میترسم اصلا لاک باشه اخه؟
                        از مغازه هم نخریدم از بندر عباس تو فروش پرشین تولز خریدم : ((
                        نگران نباشید گوشیتون با پرداخت حق اپراتور به صورت قانونی آنلاک شده حتما که فرقی با آنلاک فکتوری نداره
                        شما باز کنید سیم کارت بذارید آنتن داد هیچ مشکلی نیست و آنلاک هست

نظر

• يك سوال داشتم آيپد اير و آيپد ميني رتينا اسكن اثر انگشت دارن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
                            يك سوال داشتم آيپد اير و آيپد ميني رتينا اسكن اثر انگشت دارن؟
                            خیر...

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                              نگران نباشید گوشیتون با پرداخت حق اپراتور به صورت قانونی آنلاک شده حتما که فرقی با آنلاک فکتوری نداره
                              شما باز کنید سیم کارت بذارید آنتن داد هیچ مشکلی نیست و آنلاک هست
                              اقا من باز کردم سیمم انداختم و کار کرد چند سوال چطوری ریست فکتوری میگن چی میگن بکنم که بدونم با برنامه انلاک نشده؟
                              یه سوال خیلی مهم سیم کارتی که روشه مال verizon هست این بده یا خوبه؟؟؟؟؟؟؟

نظر

اقا من باز کردم سیمم انداختم و کار کرد چند سوال چطوری ریست فکتوری میگن چی میگن بکنم که بدونم با برنامه انلاک نشده؟
                                یه سوال خیلی مهم سیم کارتی که روشه مال verizon هست این بده یا خوبه؟؟؟؟؟؟؟
                                سوال اولتون رو نفهمیدم

سوال دوم هم هیچ فرقی نداره مهم اینه که گوشیتون الان آنلاک هست

حساس نباشید و از گوشی لذت ببرید

نظر

صبر کنید ..
                                X