اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Re: مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

اندروید از فلش پشتیبانی میکنه بعضی از مرورگر های شرکت های خاص هم آخرین فلش رو پورت کردن خودشون
    اندروید هم کروم داره هم موزیلا هم اپرا هم یوسی و...

پویا جان امنیت اندروید بالاست مشکلی نداره عزیزم توضیح دادم مشکل فقط تو بحث اینه که برنامه ساین نشده بریزی ممکنه ویروسی باشه
    که اگه انتی ویروس بریزی مشکل کلا حله

امکان اینکه اکثر گوشی های اندرویدی از مموری استفاده میکنن خیلی خوبه.... و همچنین usb otg

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

نظر

• خوب تا این جای کار این دو سیستم عامل تا حدودی کامل بررسی شد..
      میرسیم سر همگام سازی:
      ایتیونز برای ios یعنی همه چی...
      نظم و ترتیب از بکاپ گرفته تا موزیک و اپلیکیشن و ویدیو .....به راحتی سینک میشه اما در اندرویید ما چی داریم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        خوب تا این جای کار این دو سیستم عامل تا حدودی کامل بررسی شد..
        میرسیم سر همگام سازی:
        ایتیونز برای ios یعنی همه چی...
        نظم و ترتیب از بکاپ گرفته تا موزیک و اپلیکیشن و ویدیو .....به راحتی سینک میشه اما در اندرویید ما چی داریم؟
        برنامه های سینک هست
        مثلا htc pc sync اما اصلا به پای آیتونز نمیرسه
        اما سیستم بک آپ گیریش خیلی قشنگه از همه چی ایمیج میگیریه ریکاور میشه
        یعنی حتی بعدش سیستم عامل از کار بیفته مشکلی نداری خود بک آپ سیستم عامل هم توش هست

نظر

• نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
          برنامه های سینک هست
          مثلا htc pc sync اما اصلا به پای آیتونز نمیرسه
          اما سیستم بک آپ گیریش خیلی قشنگه از همه چی ایمیج میگیریه ریکاور میشه
          یعنی حتی بعدش سیستم عامل از کار بیفته مشکلی نداری خود بک آپ سیستم عامل هم توش هست
          جمله آخرت یعنی چی؟!!!

نظر

• بهترین برنامه = Wondershare MobileGO
            همه کار میکنه تقریبا بک آپ و .. گرفته تا نصب برنامه انتقال موزیک و ...
            مهمترین بخش اینه در اندروید شما گوشی رو در حالت Mass Storage وصل میکنی و اصلا همه چیز هر جا دلت خواست کپی و استفاده میکنی!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط chelsea2005 نمایش پست ها
            جمله آخرت یعنی چی؟!!!
            یعنی شما فرض کن هیچ رامی نصب نیست کلا رامت خالی ک آپ ریستور میکنی انگار رام رو با همه محتویات ریستور کردی!

نظر

• نوشته اصلی توسط chelsea2005 نمایش پست ها
              جمله آخرت یعنی چی؟!!!
              به طور مثال شما نسخه 2.3 کاستوم IRI===== by bumblebee V3 رو نصب کردی از ریکاوری یه بک آپ میگیری بعد یه رام دیگه نصب کردی موقعی که بخوای ریستورش کنی چه اتفاقی میفته؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط chelsea2005 نمایش پست ها
              جمله آخرت یعنی چی؟!!!
              به طور مثال شما نسخه 2.3 کاستوم IRI===== by bumblebee V3 رو نصب کردی از ریکاوری یه بک آپ میگیری بعد یه رام دیگه نصب کردی موقعی که بخوای ریستورش کنی چه اتفاقی میفته؟

نظر

• اینی که شما میگید ما بهش میگیم نندروید بک آپ!!! از کل سیستم کپی میگیره.
                اما به این راحتی ها هم که میگید نیست.... هر رامی از یک نوع ریکاوری استفاده میکنه!! موقغ ریستور اگه از یه ریکاوری دیگه بر روی یه ریکاوری دیگه ریستور کنید گوشیتون usb break میشود!!!! فاتحه

نظر

• پشتیبانی از فلش از اندروید 4.1 حذف شده .

ولی دانلود واقعا راحته , خیلی راحت یا کروم دانلود میکنی و یه امکان جالب دیگه add-on های موزیلا هست . میتونی یه عالمه امکانات به مرورگر اضافه کنی ..

یه مورد دیگه هم اینکه مثلا اهنگاتو خیلی راحت کپی پیست میکنی با اینکه راحته ولی همون نظم و ترتیب نداره من ایتیونز رو به کپی پست ترجیه میدم . البته با pwn tunes میشه ای او اس رو اینجوری کرد .

تا اوتجایی که من فهمیدمم تغیراتی که میشه تو ای او اس جیلبریک شده داد و توییک هایی که هست یه هیچ وجهتو اندروید نیست . مثه اکتیویتر ..

نظر

• نوشته اصلی توسط chelsea2005 نمایش پست ها
                    اینی که شما میگید ما بهش میگیم نندروید بک آپ!!! از کل سیستم کپی میگیره.
                    اما به این راحتی ها هم که میگید نیست.... هر رامی از یک نوع ریکاوری استفاده میکنه!! موقغ ریستور اگه از یه ریکاوری دیگه بر روی یه ریکاوری دیگه ریستور کنید گوشیتون usb break میشود!!!! فاتحه
                    بله دوست عزیز اسمش رو بلدم
                    یعنی چی به این راحتی ها نیست؟
                    من الان روی clockworkmod recovery 5 رو دارم همه بک آپ ها رو هم ریستور میکنم بدون مشکل
                    مشکل usb brick هم اونقدر شایع نیست(البته نمیدونم چرا موقع ریستور باید usb brick بشه؟ usb brick به مموری مربوط میشه)
                    حتی اگه بشه هم قابل حله
                    به هر حال نمیخوایم زیاد به جزییات اندروید بپردازیم میخوایم مقایسه کنیم

ویرایش:

نوشته اصلی توسط chelsea2005
                    بهترین رامی که استفاده کردم runny all in one

راست میگی.... جزییات بدرد اینجا نمیخوره.....ببخشید
                    sense 3.5
                    2.3.5
                    دیزایر!!!
                    مطمئنی سنگین نیست براش؟
                    موقعی که تماس دریافتی داری مشکلی نداری؟
                    کند نمیشه؟
                    ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 01-11-2012, 01:07 AM

نظر

• خب حالا نظرتون چيه ارزش اينو داره من ايفون ٤ رو بفروشم اندروييد بخرم؟؟؟؟

نظر

• به نظر من نه..
                        آیفون عالیه هیچی ایفون نمیشه..
                        اما الان با وجود قیمت بالای ایپد و استفاده کاربران عادی جای بحث داره که یه چیزی مثله نکسوس 7 میتونه جایگزین خوبی با قیمت پایین تر باشه یا نه؟اونم با نصف قیمت..!!

نظر

• بلک بری هم به نظر من خوبه کلاس داره اما تو ایران مفت نمی ارزه شما هم بد جایی داری میپرسی خوب معلومه تو انجمن اپل همه میگن اپل دیگه یا مثلا تو انجمن اندروید هم 100% همه میگن اندروید دیگه
                          ولی در کل هم اندروید و هم اپل هردو خوبن من هردو را دارم و راضی ام(چیزی نیست که بشه مقایسه کرد چون هردو یک خوبی ها و بدی هایی دارن)

نظر

• دوست گلم ما هم این تاپیک رو یه جورایی از ریشه تغییر دادیم که این تعصب از بین بره و واقع گرا این دو سیستم عامل رو بررسی کنیم وگرنه همه این کاربران هم اندرویید دارن هم ios
                            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 01-11-2012, 04:58 PM

نظر

• مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

نوشته اصلی توسط shayanjojo نمایش پست ها
                              بلک بری هم به نظر من خوبه کلاس داره اما تو ایران مفت نمی ارزه شما هم بد جایی داری میپرسی خوب معلومه تو انجمن اپل همه میگن اپل دیگه یا مثلا تو انجمن اندروید هم 100% همه میگن اندروید دیگه
                              ولی در کل هم اندروید و هم اپل هردو خوبن من هردو را دارم و راضی ام(چیزی نیست که بشه مقایسه کرد چون هردو یک خوبی ها و بدی هایی دارن)
                              ببخشید میشه بفرمایید بلک بری چرا تو ایران مفت نمی ارزه؟

نظر

• Re: مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

چون 90 ورصد سرویساش کار نمیکنه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                                X