اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید iPhone 5/5s/5c از خارج کشور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
    اون پول رو كه واسه انلاك ميدي واسه انلاك شدن گوشيت هست كه بتوني با اپراتورهاي ديگه كار كني ربطي به قرار داد سيم كارتت نداره
    حدودا جریمش چقدر هستش ؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
    اون پول رو كه واسه انلاك ميدي واسه انلاك شدن گوشيت هست كه بتوني با اپراتورهاي ديگه كار كني ربطي به قرار داد سيم كارتت نداره
    حدودا جریمش چقدر هستش ؟؟

نظر

• داداش پس یعنی راهی وجود نداره که بشه ایفون لاک اینجا بفرسته بدون اینکه جریمه بشه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Dariushrnzdh نمایش پست ها
        داداش پس یعنی راهی وجود نداره که بشه ایفون لاک اینجا بفرسته بدن اینکه جریمه بشه ؟؟
        ماله سوئد رو نميدونم بايد از خود اپراتور بپرسين!
        مال امريكا ٣٧٠ دلار هست بعلاوه هزينه ماه اول قرار داد رو هم بايد بدين!
        من راهي رو نميدونم فكر نكنم هم باشه!

نظر

ماله سوئد رو نميدونم بايد از خود اپراتور بپرسين!
          مال امريكا ٣٧٠ دلار هست بعلاوه هزينه ماه اول قرار داد رو هم بايد بدين!
          من راهي رو نميدونم فكر نكنم هم باشه!
          یعنی توی امریکا به غیر از 200 دلار وقتی اینجا انلاک بشه 370 دلار دیگه و پول یک ماهشو باید داد یعنی 200+370 +80= 650دلار و به علاوه هزینه انلاک در اینجا را باید داد ؟؟؟؟؟

نظر

یعنی توی امریکا به غیر از 200 دلار وقتی اینجا انلاک بشه 370 دلار دیگه و پول یک ماهشو باید داد یعنی 200+370 +80= 650دلار و به علاوه هزینه انلاک در اینجا را باید داد ؟؟؟؟؟
            ٢٠٠ +٣٧٠+٤٤
            ميشه حدودا٦١٤
            هزينه انلاكش رو اينجا زياد ميگيرن وگرنه حدود ١٠ دلار هست تو ايبي هستن كساني كه انلاك ميكنن با ١٠ دلار!
            برات ٦٢٤ تا در مياد حدود حالا يه كمي بالا پايين

نظر

٢٠٠ +٣٧٠+٤٤
              ميشه حدودا٦١٤
              هزينه انلاكش رو اينجا زياد ميگيرن وگرنه حدود ١٠ دلار هست تو ايبي هستن كساني كه انلاك ميكنن با ١٠ دلار!
              برات ٦٢٤ تا در مياد حدود حالا يه كمي بالا پايين
              پس درسته دردسر هاس زیادی داره ولی بازم تقریبا نسبت به انلاک فکتوری میرزه

نظر

پس درسته دردسر هاس زیادی داره ولی بازم تقریبا نسبت به انلاک فکتوری میرزه
                آره كلا ساده نيست
                همون انلاك فكتوري تر تميز بگيرين بهتره

نظر

• مشاوره خرید iPhone 5 از خارج کشور

آقا من خودم مستقيم اپل رو از دانمارك ميخرم قرارداد رو فسق ميكنم بعد آنلاك فكتوري

هزينه اي فرق نداره با ايران
                  حدود ١٠٠ تومن ٢٠٠ تومني فرقشه!
                  فقط من پارت نامبر آمريكا و اروپا رو قبول دارم گاهي اوقات ميان ايران ميگم بيارن برام...
                  در كل اگه آشناي نزديك داري بگو بيارن كادو بهت بدن :دي
                  مثله من

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• در مورد اپراتور 3 سویید نیازی به فسخ نیست همه سریال ها انجام میشه البته سویید گرونه

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                      آقا من خودم مستقيم اپل رو از دانمارك ميخرم قرارداد رو فسق ميكنم بعد آنلاك فكتوري

هزينه اي فرق نداره با ايران
                      حدود ١٠٠ تومن ٢٠٠ تومني فرقشه!
                      فقط من پارت نامبر آمريكا و اروپا رو قبول دارم گاهي اوقات ميان ايران ميگم بيارن برام...
                      در كل اگه آشناي نزديك داري بگو بيارن كادو بهت بدن :دي
                      مثله من

sent from my iphone using tapatalk
                      شما هم برای فسق قرارداد جریمه رو میدین یا برای فسق راهه دیگهای هم داره؟؟؟ به نظرم بیشتر مغازه دارا از همین را ه وارد میکنن
                      داداش فامیلای ما این کادو ها رو وقتی میارن باید براش پول بدم :d:d

نظر

• نوشته اصلی توسط UEM نمایش پست ها
                        در مورد اپراتور 3 سویید نیازی به فسخ نیست همه سریال ها انجام میشه البته سویید گرونه
                        داداش این جملت (سویید نیازی به فسخ نیست همه سریال ها انجام میشه) یعنی چی نیازی به فسق قرار داد نیست ؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط UEM نمایش پست ها
                        در مورد اپراتور 3 سویید نیازی به فسخ نیست همه سریال ها انجام میشه البته سویید گرونه
                        داداش این جملت (سویید نیازی به فسخ نیست همه سریال ها انجام میشه) یعنی چی نیازی به فسق قرار داد نیست ؟؟؟؟؟؟

نظر

شما هم برای فسق قرارداد جریمه رو میدین یا برای فسق راهه دیگهای هم داره؟؟؟ به نظرم بیشتر مغازه دارا از همین را ه وارد میکنن
                          داداش فامیلای ما این کادو ها رو وقتی میارن باید براش پول بدم :d:d
                          نه ببین من وقتی از خارج خط و گوشی رو با هم میخرم به صورت لاک یه قرارداده 6 ماهه یا 1 ساله یا هرچی باهام میبندن!
                          من هزینه ی 6 ماه رو باید یک جا بدم به اپراتور تا بتونم آنلاک کنم!

در نتیجه دقیقا هیچ فرقی با قیمت ایران نخواهد داشت!
                          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• دوستان کسی تجربه خرید از ebay رو داشته ؟؟؟؟؟
                            روی اگهی بعضی از ایفون های که برای فروش هست نوشته bad esn کسی اطلاعی داره که به چه معنی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

دوستان کسی تجربه خرید از ebay رو داشته ؟؟؟؟؟
                              روی اگهی بعضی از ایفون های که برای فروش هست نوشته bad esn کسی اطلاعی داره که به چه معنی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              اینو فقط توی ebay نمیبینی بیشتر سایت های فروشنده اینو دارن!

ببین bad ESN یعنی نمیتونی گوشی رو اکتیو کنی یا آنلاک کنی به دلایلی مثل دزدی بودن اون گوشی و.....

خوب وقتی این گوشی رو بخری میتونی به اپراتور اصلی زنگ بزنی و دلیل bad ESN بودن رو بپرسی!

نظر

• در ضمن گاهی اوقات بیشتر آیفون های lock هم با bad ESN قرار داده میشن!

راه هایی هم برای افراد حرفه ای هست که از دست bad ESN خلاص بشن!

نظر

صبر کنید ..
                                X