اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید iPhone 5/5s/5c از خارج کشور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این هم از عکسش::
    ویرایش توسط 256reza : https://i-phone.ir/forums/member/103949-256reza در ساعت 12-12-2012, 06:15 PM

نظر

دوست عزیز عکسشو هم برات گذاشتم باز هم معلوم نشد چی؟

نظر

مشاوره خرید iPhone 5 از خارج کشور

نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
        دوست عزیز عکسشو هم برات گذاشتم باز هم معلوم نشد چی؟
        از ارسال پست هاي تكراري خودداري كنيد.

مربوط به خريد قسطي است

نظر

ایول قسطی هم میشه بخره

نظر

سلام. دوستان تو ارمنستان جایی هست که بشه ازش آیفون خرید ؟ آیفون های تو ارمنستان آنلاک فکتوری هستن ؟

نظر

خرید قسطی مربوط به کسانی ست که در آمریکا ساکن باشند و فکر میکنم حساب بانکی معتبر لازمه.

نظر

سلام. دوستان این درسته که میگن تو ارمنستان واسه فروش آیفون مالیات میگیرن ؟ یکی اونجا بهم گفت از ایران 500 تومن گرون تر واست در میاد چون مالیات میگیرن. مگه به قیمت دلار حساب نمیکنن ؟ کسی میدونه این قضیه حقیقت داره یا نه ؟

نظر

بله در ارمنستان کلیه اجناس مالیات دارند و قیمتی زیادی خواهند داشت !

نظر

نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
                    بله در ارمنستان کلیه اجناس مالیات دارند و قیمتی زیادی خواهند داشت !
                    ولی من انگار شنیدم که مالیات فقط واسه شهروندان همون کشور وقتی میخوای برگردی تو فرودگاه مالیات رو بهت بر میگردونن. این درسته ؟

نظر

سلام دوستان.ایا امکان این هست که از خود سایت اپل آِیفون 5 رو بخرم و بفرستن اینجا؟ چون من شنیدم به دلیل تحریم ها هیچی نمیفرستن از آمریکا.

نظر

آدرس واسه ایران نمی تونی بدی

- - - - - - - - - -

آدرس واسه ایران نمی تونی بدی

نظر

میخوام بدم از مالزی 5 واسم بیارن کسی در مورد قیمت یا کیفیت اینجا با اونجا اطلاعی داره ؟
                          مرسی

نظر

سلام دوستان من چطور میتونم از تو اینترنت بدونم قیمت گوشی آنلاک تو سوئد الان چنده ؟
                            و به واسطه یه شخصی که اونجاست بفرستمش بخره برام فقط کسی را نداره که بده برام بیاره آیا راهی هست که گوشی را بدون هزینه زیاد برام بفرسته ایران؟

نظر

نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
                              سلام دوستان من چطور میتونم از تو اینترنت بدونم قیمت گوشی آنلاک تو سوئد الان چنده ؟
                              و به واسطه یه شخصی که اونجاست بفرستمش بخره برام فقط کسی را نداره که بده برام بیاره آیا راهی هست که گوشی را بدون هزینه زیاد برام بفرسته ایران؟
                              iPhone 5 - Kostnadsfri frakt vid köp av nya iPhone 5 - Apple Store (Sverige)

نظر

re: مشاوره خرید iPhone 5/5s/5c از خارج کشور

با سلام دوستان
                                من میخوام یه آیفون 5 رو از خارج از کشور بخرم.آیا امکانش هست با دی اچ ال یا فیدکس برام پست کنن ایران؟از اداره پست پرسیدم گفتن جون یه دونه هست و قصد تجارت محسوب نمیشه گمرکی یا هزینه ایی نداره فقط همون هزینه پست.آیا میشه به حرفشون اعتماد کرد؟لطفا یکی از دوستان که تجربه داره منو راهنمایی کنه.ممنون میشم.خیلی ضروریه

نظر

صبر کنید ..
                                X