اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید iPhone 5/5s/5c از خارج کشور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ALI.000 نمایش پست ها
    من شنیده بودم ک free shiping داره ب ایران!
    یه چیزه کاملا بی ربط و خنده دار شنیدید

نظر

• با سلام
      بچه ها ما تو استرالیا آشنا داریم چطور میتونم بگم آنلاک 5س رو برام از اونجا بفرسته.هزینه پست و گمرک اینا هم داره؟خواهشا زود بگین ممنون

نظر

• سلام دوستان من چند مورد سوال داشتم که لطفاً راهنمایی کامل بفرمایید
        من تو فروشگاه اپل آمریکا گوشی 5اس گلد 32 از اپراتور at&t یعنی گوشی لاک انتخاب کردم که بعداً در ایران آنلاک کنم ...یعنی داییم بیاره واسم اما با سرچ زدن تو اینترنت با سوالاتی مواجه شدم که خواهشمندم کامل و یکی یکی فردی که وارد هست جواب بده.
        1-در سایت قیمت زده شده 299 دلار که فهمیدم این قیمت نهایی نیست و خریدار در آمریکا باید ماهیانه مبلغی به اپراتور پرداخت کنه درسته؟ پس قیمت نهایی چنده؟
        2-اپراتور at&t سیمکارت هاش رو GSM میده و verizon به صورت CDMA که فهمیدم تو ایران اپراتور ها فقط GSM ساپورت میکنن یعنی من اگه گوشی رو بخوام اینجا انلاک کنم بهتره GSM باشه درسته؟
        3-قیمت آنلاک کردن at&t 450 هزار تومنه حدوداً و verizon 150 هزار تومن اما گویا همون مشکل CDMA و GSM هست که بهتره at&T باشه ؟
        در کل اگه گمرکی و هزینه خاصی نباشه من اینطور حساب کردم که 300 دلار قیمت گوشی میشه 450 هم هزینه آنلاک .غیر از این موارد هزینه ای هست؟

ممنون میشم یکی از اعضا کامل جواب بده مرسی
        ویرایش توسط mohammad_642 : https://i-phone.ir/forums/member/104509-mohammad_642 در ساعت 02-02-2014, 04:06 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_642 نمایش پست ها
          سلام دوستان من چند مورد سوال داشتم که لطفاً راهنمایی کامل بفرمایید
          من تو فروشگاه اپل آمریکا گوشی 5اس گلد 32 از اپراتور at&t یعنی گوشی لاک انتخاب کردم که بعداً در ایران آنلاک کنم ...یعنی داییم بیاره واسم اما با سرچ زدن تو اینترنت با سوالاتی مواجه شدم که خواهشمندم کامل و یکی یکی فردی که وارد هست جواب بده.
          1-در سایت قیمت زده شده 299 دلار که فهمیدم این قیمت نهایی نیست و خریدار در آمریکا باید ماهیانه مبلغی به اپراتور پرداخت کنه درسته؟ پس قیمت نهایی چنده؟
          2-اپراتور at&t سیمکارت هاش رو GSM میده و verizon به صورت CDMA که فهمیدم تو ایران اپراتور ها فقط GSM ساپورت میکنن یعنی من اگه گوشی رو بخوام اینجا انلاک کنم بهتره GSM باشه درسته؟
          3-قیمت آنلاک کردن at&t 450 هزار تومنه حدوداً و verizon 150 هزار تومن اما گویا همون مشکل CDMA و GSM هست که بهتره at&T باشه ؟
          در کل اگه گمرکی و هزینه خاصی نباشه من اینطور حساب کردم که 300 دلار قیمت گوشی میشه 450 هم هزینه آنلاک .غیر از این موارد هزینه ای هست؟

ممنون میشم یکی از اعضا کامل جواب بده مرسی
          سلام دوستان منم همین سوالهارو دارم منتها با این تفاوت اگر کسی میدونه از پاریس گوشی لاک بیاریم هزینه آنلاکش چقدر میشه تو ایران ممنون میشم.

نظر

• دوستان سلام
            واقعا نميدونم تاپيك درستيو براي سوالم انتخاب كردم يا نه اما واقعا هيچي از آنلاك كردن توي ايران نميدونم و سوالم خيلي فوريه كاشكي يكي سريع جوابمو بده.
            يه آيفون ٤ دو سال پيش از اپل استور گرفتم الان فرستادمش ايران اما كار نميكنه با اينكه نبايد لاك باشه توي ايران ميگن بايد آنلاك بشه اما آخه اين لاك نبوده مستقيم از اپل استور گرفتيم لاك ديگه اي لازمه؟ من يكمي گيج شدم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط shahrzad.kh نمایش پست ها
              دوستان سلام
              واقعا نميدونم تاپيك درستيو براي سوالم انتخاب كردم يا نه اما واقعا هيچي از آنلاك كردن توي ايران نميدونم و سوالم خيلي فوريه كاشكي يكي سريع جوابمو بده.
              يه آيفون ٤ دو سال پيش از اپل استور گرفتم الان فرستادمش ايران اما كار نميكنه با اينكه نبايد لاك باشه توي ايران ميگن بايد آنلاك بشه اما آخه اين لاك نبوده مستقيم از اپل استور گرفتيم لاك ديگه اي لازمه؟ من يكمي گيج شدم

سلام ، بله برای استفاده باید در کشور مقصد آنلاک بشه !! وقتی گوشی یا تبلت از استور هر کشوری خریداری بشه فقط برای استفاده در همون کشور و استفاده از همون سیم کارت که با گوشی هستش کاربرد داره !! برای اینکه بشه از گوشی خریداری شده در همه جای دنیا و با هر سیم کارتی استفاده کرد باید گوشی بصورت factory Unlock خریداری بشه !! برای مثال اگه قیمت آیفون در استور یک کشور 300 دلار باشه ، قیمت همون آیفون بصورت factory Unlock در همون کشور باید یه چیزی حدود 650 تا 700 دلار باشه یعنی تقریبا ۲ برابر !!
              با توجه به tax و هزینه های دیگه تا زمانی که گوشی به ایران میرسه قیمتش تقریبا همین چیزی میشه که الان در ایران هستش !! اما گوشی های لاک رو هم میشه با پرداخت هزینه نسبتا کم ، آنلاک کرد و ازش استفاده کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ممنون خيلي لطف كردين

نظر

• با سلام
                  اگه من از عربستان برا خودم آیفون5sبخرم چه مشکلی پیش میاد؟
                  آیا اینجا میتونم ازش استفاده کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط azfam نمایش پست ها
                    با سلام
                    اگه من از عربستان برا خودم آیفون5sبخرم چه مشکلی پیش میاد؟
                    آیا اینجا میتونم ازش استفاده کنم
                    اگه لاک یکی از اپراتور های اونجا باشه ،باید آنلاک بشه اینجا.
                    اگر هم آنلاک باشه بدون مشکلی کار می کنه!

نظر

• سلام.دوستان ممنون میشم من راهنمایی کنید
                      من میخواستم ایفون اس5 بگیرم. دوستم هلند گفت اونجا چینی درجه یک. واینجا درج دو - یک
                      ایا واقعا اینطوریه؟
                      یعنی امریکا فرق داره با اروپا و ایران؟
                      و به نظر شما ارزش داره به یکی از دوستان بگم از امریکا بخره و با پست برام بفرسته؟ یا خیلی گرون در میاد و ارزش نداره
                      ضمن اینکه به منیگم الان نخرم بزرام برای بعد عید؟

نظر

• ظاهرا تنها چیزی که وجود نداره مدیریت و مفهمومش

نظر

• پارت نامبرا هیچ فرقی با هم ندارن و درجه یک و دویی وجود نداره.فقط بهتون پیشنهاد میکنم لاک نخرین.
                          هزینه ها رو خودتون بسنجین ببینین به نفعتونه یا نه !
                          و در اخر هم ممنونتون میشیم یه تعریف چند صفحه ای از مدیریت و مفهومش ارائه بدین تا دوستان بیشتر اشنا شن با مفاهیم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• کسی از دوستان در مورد خرید ایفون ۵اس ۳۲ گلد از سانفرانسیسکوی امریکا اطلاعی داره؟ من از سایت نگاه کردم میشه ۷۴۵ دلار.اینی که میخواد برام بیاره میگه میشه حدودا ۸۰۸ تا میگه روش مالیات میاد و تو سانفرانسیسکو هم مالیات رو برنمیگردونن همچین چیزی چقدر میتونه درست باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
                              کسی از دوستان در مورد خرید ایفون ۵اس ۳۲ گلد از سانفرانسیسکوی امریکا اطلاعی داره؟ من از سایت نگاه کردم میشه ۷۴۵ دلار.اینی که میخواد برام بیاره میگه میشه حدودا ۸۰۸ تا میگه روش مالیات میاد و تو سانفرانسیسکو هم مالیات رو برنمیگردونن همچین چیزی چقدر میتونه درست باشه؟
                              درسته... به همین صورت هستش.

نظر

• مالیات رو برنمیگردونن?

نظر

صبر کنید ..
                                X