اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبديل ايپاد به ايفون آري يا نه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبديل ايپاد به ايفون آري يا نه

سلام به همه انجمن

راستش خيلي وقت هست كه تو فكر خريد يكي از مدل هاي apple peel كه آيپاد رو تبديل به گوشي مي كند افتادم ولي هربا به دلايلي منصرف شدم خواستم از دوستاني كه اين اپل پيل ها رو (صرفه نظر از ماركشون) تجربه كرند بخوام نظرشون رو بدن كه آيا واقعا از خرديدشون راضي هستند يا نه؟

من خودم براي خريد ايفون مشكلي ندارم ولي مي بينم تو دوسال گذشته با اينكه كارهام خيلي وابسته به برنامه هاي ios بوده ولي با داشتن يه ايپاد تاچ 4 و يه گوشي نوكياي ارزون هيچ مشكلي نداشتم واسه همين دستم نميره يه گوشي ايفون بخرم

چيزي كه من رو به شك انداخته اينه كه ديدم اكثر كسايي كه اين تديل كننده هاي ايپاد به ايفن رو خريدن بعد از يه مدتي سرد شدن و اغلب اقدام به فروش مبدلشون كردن

با توجه به مطالب بالا نمي دونم ايا واقعا ميصرفه حدود 200 هزار تومن واسه اين مبدل ها هزينه كنم يا نه ؟

سلام دوست من ...
    من نداشتم و نخواهم داشت .
    ولى اگر من به جاى تو بودم همچين كارى نميكردم .
    دوستم داشته ناراضى بوده .
    موفق باشى .

نظر

من خودم براي خريد ايفون مشكلي ندارم ولي مي بينم تو دوسال گذشته با اينكه كارهام خيلي وابسته به برنامه هاي ios بوده ولي با داشتن يه ايپاد تاچ 4 و يه گوشي نوكياي ارزون هيچ مشكلي نداشتم
      بر اساس این جمله منم جای شما بودم هزینه نمیکردم..

نظر

به نظرم gmate بگیر.من 1 ساله دارم کاملا راضیم.
        www.skyroam.com

نظر

راستی آیپاد که میکروفن و گوشی نداره چطوری باید باهاش صحبت کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط salar_mavi نمایش پست ها
            راستی آیپاد که میکروفن و گوشی نداره چطوری باید باهاش صحبت کرد؟
            میکروفون داره دوست عزیزم!

نظر

به نظر من آيپاد واسه صحبت كردن ساخته نشده و به درد صحبت كردن نمي خوره شما كه واسه خريد ايفون مشكلي نداريد اصلاً از فكر آيپاد بيايد بيرون…

نظر

gmate فقط مشکلش پشتیبانی نکردن از هدست بلوتوث هست...
                ویه کمی هم شارژ رو میخوره...ولی در کل خوبه.
                ویرایش توسط i-majd : https://i-phone.ir/forums/member/30008-i-majd در ساعت 22-07-2012, 12:12 AM

نظر

صبر کنید ..
                X