اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید HTC ONE x و iBeats

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره خرید HTC ONE x و iBeats

سلام دوستان
    شاید براتون عجیب باشه که تو این انجمن دارم این تاپیکو میزنم اما صمیمیت و پاسخگویی شما دوستان خیلی آدمو راحت میکنه به طوری که توی انجمن های دیگه اندروید تا یه چیزی مینویسی میگن اسپم و پاک میکنن !
    خب داستان اینه که قصد خرید HTC ONE x رو دارم .
    خیلی با خودم کلنجار رفتم که ایفون بخرم اما دیدم که واقعلا الان وقت 4s خریدن نیست و تابستون هم که نمیشه و دوباره سال بعد هم همین اتفاق برای ایفون بعدی می افته .
    پس تصمیم گرفتم دو تا سیستم عامل مطرح دنیا رو داشته باشم ios(ipad) و اندروید htc .
    من با تحقیقاتم به این نتیجه رسیدم معتبر و بهترین جایی که میشه ازش خرید نمایندگی یاس توی بازار موبایله . به نظرتون درسته ؟
    و اینکه این گوشی ها هم مثله ایفون لاک انلاک دارن ؟ کلا چه نکاتی رو قبل از خرید باید بدونم ؟
    یه چیزی هم در مورد سریال نامبر شنیدم (خاورمیانه ، اروپا ... ) که چطوری باید ازش مطمئن بشم ؟ چون فکر کنم واسه اروپا از لحاظ بروز بودن بهتره ؟
    و ...

ممنون

لطفا جواب بدید از آخرین ارسال ها پرت شد بیرون :d

نظر

ببین رفیق من زیاد اطلاعی از لاک و پارت نامبر ایناش ندارم ولی اینو بگم اگه منم 4s نداشتم بدون هیچ شک و تردیدی یه ایپد جدید میگرفتم با یه one x بهترین تصمیمو گرفتی چون الان شاخ گوشی های دنیا 4s هست و one x و s3 که البته s3 یه کم بدنش تو ذوق میزنه..
      اگه ایفون باز نیستی همین کارو بکن..
      آهان راستی دنبال بیتس تو ایران نگرد عمرا اصل پیدا کنی یه سنهایزر بگیر و خلاص سری پرسیژن سنهایزر با بیتس برابری میکنه با cx شروع میشه مدلاش.
      ویرایش توسط BLANC : https://i-phone.ir/forums/member/86296-blanc در ساعت 13-06-2012, 07:19 PM

نظر

شرکت یاس ‎- ارتباط با ما
        دوستان این نمایندگی فروش هم داره یا فقط خدماته ؟ جای مطمئن نمیشناسید ؟
        بقیه رو هم جواب بدین دوستان

نظر

4s که هی0ی الان خریدنش اشتباست ولی من میگم یا s3 بگیر یا onex اولی امکانات خیلی زیادی داره دومی یعنی وان ایکس ظاهر زیبا تری داره

نظر

با عرض معذرت برای بیش از up دادن آخه تا جمعه باید اطلاعاتم تکمیل بشه

نظر

شما اگر واقعا قصدتون خرید گوشیه اندرویدیه ۳تا انتخاب به نظر من بیشتر ندارید ، نوت اس۳ و وان اکس که با وجود ایپد به نوت احتیاجی نیست و وان اکس رو صد در صد به سامسونگ ترجیح بدید ؛)
              در مورد حرف دوستمون هم راحع به هدفون هاس سنهتیزر سری cx موافقم من دارم تضمین میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                شما اگر واقعا قصدتون خرید گوشیه اندرویدیه ۳تا انتخاب به نظر من بیشتر ندارید ، نوت اس۳ و وان اکس که با وجود ایپد به نوت احتیاجی نیست و وان اکس رو صد در صد به سامسونگ ترجیح بدید ؛)
                در مورد حرف دوستمون هم راحع به هدفون هاس سنهتیزر سری cx موافقم من دارم تضمین میکنم
                اون که بله خیلی وقته تصمیم رو روی one x گرفتم اما بیشتر سوالات قبل خرید دارم :
                من با تحقیقاتم به این نتیجه رسیدم معتبر و بهترین جایی که میشه ازش خرید نمایندگی یاس توی بازار موبایله . به نظرتون درسته ؟
                و اینکه این گوشی ها هم مثله ایفون لاک انلاک دارن ؟ کلا چه نکاتی رو قبل از خرید باید بدونم ؟
                یه چیزی هم در مورد سریال نامبر شنیدم (خاورمیانه ، اروپا ... ) که چطوری باید ازش مطمئن بشم ؟ چون فکر کنم واسه اروپا از لحاظ بروز بودن بهتره ؟

نظر

من شنیدم این گوشی تو گرفتن عکس مشکل داره
                  یعنی اکه صورتی میندازه
                  همون مشکلی که hd2 و hd7 دارن
                  ولی مال اونا سخت افزاری بود
                  میخوام بدونم اینم سخت افزاریه؟

Sent from my iPod touch 5.1.1 using Tapatalk

نظر

وان اکس توی عملکرد از 4اس هم تو گرافیک و خیلی چیز ها ضعیف تره دوربینش سرد عکس میگیره و خیلی سنس نسنگین و اصلا رنگ هاش دپرسن
                    اگه آیفون نمی خوای برو گلکسی اس 3 بگیر

نظر

دوست عزیز اکثر کاربرای اینجا آیفون باز هستن
                      شما بهتر بود از انجمن های اندرویدی سوال میکردین راجع به پارت نامبر و بقیه مسائلش
                      البته انتخابتون خیلی خوبه واقعا sense اپ تی سی زیباست(جدا از چیزای دیگه)
                      ظاهرا بیتس اصل ایران گیر نمیاد
                      البته تشخیصش هم سخته اگه خیلی علاقه دارین از کسایی که sensation xl xe خریدن و بهشون اطمینان دارین هندزفری هاشون رو بگیرین

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                        وان اکس توی عملکرد از 4اس هم تو گرافیک و خیلی چیز ها ضعیف تره دوربینش سرد عکس میگیره و خیلی سنس نسنگین و اصلا رنگ هاش دپرسن
                        اگه آیفون نمی خوای برو گلکسی اس 3 بگیر
                        شما بنچ مارک ها رو دیدی که میگین از ۴اس بدتره
                        نصبت به دوربین قبول دارم اما بقیش رو نه
                        سامسونگ هم خوبه ولی انصافا هیچی اندرویید اچ تی سی با سنس زیبا نمیشه
                        مال سامسونگ آدمو خسته میکنه

Sent from my iPod touch 5.1.1 using Tapatalk

نظر

والا من اچ تی سی رو دیدم اس 3 خیلی متفاوت تر و قویتره اندروید 4 رو تو سامسونگ دیدین؟خیلی نسبت به قبل فرق کرده ها قبل خرید حتما برو از نزدیک ببین نظرت عوص میشه

نظر

گوشيه خوبي هست اكثر برنامه هاي s3 رو ميتوني روش بريزي مثل s-voice و super video
                            پارت نامبرش رو ميتوني فقط با روشن كردن تشخيص بدي
                            سفارش اروپا واسش اپديت زودتر مياد من خودم دارم همه چيش عاليه
                            دقت كن كه اروپا software number ش اينه
                            ١.٢٨.٤٠١
                            اون ٤٠١ مهمه واسه خاورميانه ٤١٥ هست
                            الان واسه من ١.٢٨.٤١٥ هست
                            تنها مشكلش هم مصرف باتري و داغ شدنش هست و مقدار كم رم همين
                            لاكش تو ايران خيلي خيلي كمه
                            اگر از ياس بخريد به احتمال زياد خاورميانه بهت ميدن

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon نمایش پست ها
                              گوشيه خوبي هست اكثر برنامه هاي s3 رو ميتوني روش بريزي مثل s-voice و super video
                              پارت نامبرش رو ميتوني فقط با روشن كردن تشخيص بدي
                              سفارش اروپا واسش اپديت زودتر مياد من خودم دارم همه چيش عاليه
                              دقت كن كه اروپا software number ش اينه
                              ١.٢٨.٤٠١
                              اون ٤٠١ مهمه واسه خاورميانه ٤١٥ هست
                              الان واسه من ١.٢٨.٤١٥ هست
                              تنها مشكلش هم مصرف باتري و داغ شدنش هست و مقدار كم رم همين
                              لاكش تو ايران خيلي خيلي كمه
                              اگر از ياس بخريد به احتمال زياد خاورميانه بهت ميدن
                              كلا جاي معتبر توي پايتخت يا بازارموبايل رو ميشه معرفي كنيد ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X