اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید مک بوک پرو رتینا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید مک بوک پرو رتینا

با سلام .من برنامه نویسی میکنم ++c و #c و به ویندوز نیاز دارم .در ضمن میخوام برنامه نویسی مک رو هم کار کنم. میخوام بدونم بدون درایور رتینا میشه با بوت کمپ راحت کار کرد؟؟؟؟؟؟؟ سوپر درایو می ارزه؟؟؟؟

الان که 13 ها آپدیت شدن چه نظری دارین ؟؟؟

رتینا واقعا چیزه خوبیه ..............

مکبوک رتینا فقط یک مدل داره اونهم ۱۵ اینچی هستش.
    من خودم ۱۳ دارم و خیلی راضیم. فقط از نظر گرافیک خیلی قوی نیست، وگرنه واقعا از لپ تاپ های دیگه خیلی سر تره.
    الان هم دارم این مطلب رو با بوتکمپ ویندوز ۸ مینویسم. از کامپیوتر خودم هم سرعتش بیشتره!
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

13 کوچیک نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از لحاظ این گفتم که درایو نوری نداره (؟؟؟؟؟) و مثلا من باید سوپر درایو بگیرم تا بوت کمپ و استفاده کنم دیگه....

نظر

۱۳ در مقایسه با لپ تاپ های معمولی خیلی اندازش برای حمل و نقل خوبه. (۱۳ و ۱۵ معمولی سوپر درایو داره، ۱۵ رتینا و ایر درایو ندارن)
        حتما سوپر درایو نمیخواد، با فلش هم میتونید ویندوز بوتکمپ نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
          ۱۳ در مقایسه با لپ تاپ های معمولی خیلی اندازش برای حمل و نقل خوبه. (۱۳ و ۱۵ معمولی سوپر درایو داره، ۱۵ رتینا و ایر درایو ندارن)
          حتما سوپر درایو نمیخواد، با فلش هم میتونید ویندوز بوتکمپ نصب کنید.
          کاملا درسته
          من واقعا با 15 معذبم نمیتونم باهاش کار کنم
          خیلی بزرگه چطور رو پا بذار مباهاش کار کنم 13 اینچ بهترین گزینه س

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
            کاملا درسته
            من واقعا با 15 معذبم نمیتونم باهاش کار کنم
            خیلی بزرگه چطور رو پا بذار مباهاش کار کنم 13 اینچ بهترین گزینه س
            برعكس من ، واقعاعاشق صفحه بزرگ هستم با ١٣ اذيت ميشم ولي عاشق ١٥.٤ هستم

نظر

واقعا به نظرتون میرزه macbook pro retina 2200$?

نظر

نوشته اصلی توسط ipooria نمایش پست ها
                واقعا به نظرتون میرزه macbook pro retina 2200$?
                100 دردصد میارزه! هم قیمت mc721 هست اونم اومد 2200 دلار بود! ولی ادم این رو با اون مقایسه میکنه زمین تا اسمون که چه عرض کنم زمین تا ... فرق اشه

نظر

نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
                  100 دردصد میارزه! هم قیمت mc721 هست اونم اومد 2200 دلار بود! ولی ادم این رو با اون مقایسه میکنه زمین تا اسمون که چه عرض کنم زمین تا ... فرق اشه
                  داداش گلم 2100 دلار واسه پایینترین کانفیگ تو بازار ایران یعنی 4 میلیون به بالا

نظر

نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
                    ببخشید mc721 وقتی عرضه شده قیمتش 1799 دلار بود که مدل بالاتر اون mc723 رو که قیمتش 2199 بود سری بعد که md318 اومد اونم با قیمت 1799 دلار و مدل md322 هم 2199 دلار!

حالا جای مدل md318 مدل md103 اومده با همون قیمت 1799 دلار و جای مدل md322 مدل md104 اومده اونم با قیمت 2199دلار.

فقط امکان انتخاب پیش اومده که بجای md104 می تونی mc975 رینتا هم انتخاب کنی،با یک قیمت!

نظر

نوشته اصلی توسط Etnab نمایش پست ها
                      13 کوچیک نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از لحاظ این گفتم که درایو نوری نداره (؟؟؟؟؟) و مثلا من باید سوپر درایو بگیرم تا بوت کمپ و استفاده کنم دیگه....
                      میتونی از روش من استفاده کنی من زیاد لپ تاپ رو جابجا میکنم واسه همین ۱۳ اینچ خریدم ولی بعضی وقتا هم به مونیتور بزرگ نیاز داشتم که با خریدن یک LG Super LED و یک کابل HDMI این مشکلم رو حل کردم!!!!

نظر

با تشكر از دوستان ، اگه ميشه عكساي مكبوك هاتونو اين جا بذاريد.. اگه با بوت كمپ باشه كه خيلي خوب ميشه ... ترجيحا ١٣ تا اندازش يه كم دستم بياد..
                        ویرایش توسط Etnab : https://i-phone.ir/forums/member/95718-etnab در ساعت 14-06-2012, 10:57 AM

نظر

چند نفر از دوستان خارجی !! که مک بوک هاشونو گرفتن گفتن مثل اینکه پیکسل هاشون مشکل داشته ! تو کامنتای سایت macrumers خوندم اینو حالا نمی دونم راست یا دروغش ... اما حالا راه حلی داره بفهمیم که سالمه یا نه ؟

نظر

كسي نميخواد يه عكس بذاره؟؟؟؟؟؟

نظر

این عکس های آقا روزبه که گذاشتن تو فروم گویا خودشون این مک بوک پرو تهیه کردن :

ویرایش توسط Zarghan : https://i-phone.ir/forums/member/23816-zarghan در ساعت 17-06-2012, 11:49 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X