اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داشتن همزمان ایپد و آیفون ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
    خرید آیپد 1 منظورتونه یا دوست دوم بودنش؟
    داداش آیپد 1 ضعیفه ضخیمه به احتمال زیاد آپدیت نمیشه رزولوشن صفحه ش پایینه
    واسه چی بخری؟

نظر

دوستلن من فقط آپید رو برای اینکه صفحه آیفون کوچیک و اینترنت رفتن باهاش لذت نداره دارم آیپد میخرم

برای همین با آیپد 1کارم راه میفته
      آواتارتو عشقه
      شما که میخری یه مقدار بیشتر بذار روش حداقل 2 بگیر بعدا خواستی بفروشی فروش بره

نظر

به نظر منم آیفون بیشتر احتیاج میشه.. منم نیو آیپد گرفتم واقعا چند روز اول لذت داشت ولی بعدش تقریبا یکنواخت شد و آیفون بیشتر به کارم اومد.چون هرچی باشه گوشیه و تقریبا تمام روز داری ازش استفاده می کنی..
        به نظر من آیپد در کنار آیفون لذت داره.

نظر

به نظرتون گلکسی تب بگیرم تا یه تنوعی هم ایجاد بشه یا ایپد؟

نظر

به نظرتون گلکسی تب بگیرم تا یه تنوعی هم ایجاد بشه یا ایپد؟

من هر سه تاشو دارم دوست خوبم ( ٤اس، آيپد و گلكسى تب ) ، پيشنهاد ميكنم گلكسى نگيرى و از آيپد لذت ببرى ،
            "آواتارتم ٢٠"

✳Send From ipad (Tapatalk)

نظر

دوستان من شنیدم که اپید ویدیو های آنلاین در سایت رو نمیشه پخش کنه ، برای حلش باید چیکار کرد؟

نظر

ایفون نگه دار همیشه همراهت هست

نظر

دوستان من داخل سایت اپل بودم که نوشته بود نیو آیپد 16 گیگ 499 دلار ، من به تومان تبدیل کردم که دیدم قیمت 870 هزار تومن هست میخوام بدونم چه اتفاقی میفته که نیو آیپد 16 گیگ 870 هزار تومنی به 1 میلیون و خرده تبدیل میشه؟

نظر

الان ۱۶ گیگ وای فای حدود یه ملیون هست نه یه ملیون و خرده ای ... ۱۰۰ تومن هم هزینه حمل و نقل ، سود واسطه ، مغازه دار ... اینا میشه دیگه

دوستان من شنیدم که اپید ویدیو های آنلاین در سایت رو نمیشه پخش کنه ، برای حلش باید چیکار کرد؟
                    ایپد سایت هایی که فلش احتیاج داشته باشن رو ساپورت نمیکنه ولی اکثر سایتا مثه یوتیوب دارن html5 میشن دیگه و ایپد مشکلی نداره

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                    ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 15-06-2012, 04:42 PM

نظر

[QUOTE=parham7;697505]الان ۱۶ گیگ وای فای حدود یه ملیون هست نه یه ملیون و خرده ای ... ۱۰۰ تومن هم هزینه حمل و نقل ، سود واسطه ، مغازه دار ... اینا میشه دیگه

خب اگه من از سایت اپل سفارش بدم بازم 1 ملیون میشه؟

نظر

اپل به ایران ارسال نمیکنه ، درد سرش بیشتر هست پول پست و مالیات اینارم حساب کنید حتی اگر جایی رو پیدا کنید که به ایران ارسال داشته باشه

نظر

دوستانی که ایپد و آیفون دارن چه لزوم در خودشون دیدن که رفتن آیپد خریدن؟

و اینکه هم آیفون دارین و هم ایپد از کدوم بیشتر استفاده میکنید؟
                          ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 28-07-2012, 09:03 PM

نظر

آیفون یه گوشیه مثله بقیه که یه مدل گوشی دارن یکی هم ایفون داره
                            وای ایپد یه دستیار دیجیتال ۱۰ اینچیه که باش میشه کتاب خوند با ایفون به سختی
                            میشه باش بازی مثل اینفینیتی بلید کرد با ایفون به سختی
                            میشه باش فیلم دید با ایفون به سختی
                            میشه باش متن ادیت کرد با پیج با ایفون به سختی
                            و.....

نظر

دوست عزیز من ۴اس و ایپد ۲ دارم به نظرم با وجود ایفون ایپد به دردت نمیخوره (ماله من که بدرد نمی خوره ) چون ایفون رو راحت می تونی بذاری تو جیبت و ازش استفاده کنی ولی ایپد و نمیشه همیشه همراهت داشته باشی
                              ولی بازم انتخاب با خودته ، به قول دوستان دوتاشو می تونی با هم داشته باشی
                              موفق باشی

Just iPhone 4S

نظر

دوست عزيز
                                ايپد تبلت ه و همنوطور كه ميدونين كاربردش كلا با گوشي فرق داره
                                صفحه بزرگ راحتي كار براي وبگردي كه بيشترين كاربردش هست
                                من ٢ تاشم دارم و هيچ وقت هم پشيمون نيستم
                                ولي باز هم انتخاب با شما هست

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
                                X