اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین earphone و Headphone برای گوش دادن Trance

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من كه خيلي راضيم
    چون با بيتس كار كردم ميگم كه اين بهتر از اونه ( با توجه به قيمتش خيلي بهتره)

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
      من كه خيلي راضيم
      چون با بيتس كار كردم ميگم كه اين بهتر از اونه ( با توجه به قيمتش خيلي بهتره)
      والا من از بيتس اصلا خوشم نمياد چون خيلي تبليغاتي كار مي كنه ولي جدا از تعصب ديروز هدفون گوشي htc sensation كه بيتس هست رو تست كردم خيلي خوشم اومد نمي دونم هم كجا مي فروشنش اگه ميشناسيد جايي رو بگيد

نظر

بيتس رو تو ايران اصلش رو به سختي ميتونيد پيدا كنيد
        اكثرا تو ايران تقلبي هستند
        اگه ميتونيد سفارش بديد از خارج از ايران بيارن

نظر

تو فروم بحث راجع به هدفون كم نبوده وحتي بررسي تحصصي يه هدفون خاص
          منكه بشخصه از وقتي هدفون استديو دكتر بيتز استفاده ميكنم خيلي راضيم و فكر نكنم بتونم با برند ديگري تعويضش كنم
          اما راجع به تبليغات محصولات بيتز اتفاقا دوستان من بواسطه ريجسيتر كردن هدفونم هر از چند گاهي از طرف شركت ايميل دريافت ميكنم ميتونم براتون بگم كه خيلي جالبه كه سايت مانستر كه مسئول فروش هدفون دكتر بيتز هست چند روز پيش هدفوني براي تبليغ فرستاده بود كه فوقالعاده طراحي زيباو خاصي داشت به آگهي كه دقت كردم ديدم اينكه جز محصولات بيتز نيست پس احتمالا برند ديگه اي كه كاملا حدسم درست بود توليد شركت ديزل بود!!!
          اينكه يه شركت حاضر محصول خودشو به شركت ديگه اي بده كه براش تبليغ كنه دليلش اهميت و مغبوليت عاميه كه دكتر بيتز تونسته براي محصولات خودش ايجاد كنه
          ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 18-05-2012, 07:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shayani نمایش پست ها
            والا من از بيتس اصلا خوشم نمياد چون خيلي تبليغاتي كار مي كنه ولي جدا از تعصب ديروز هدفون گوشي htc sensation كه بيتس هست رو تست كردم خيلي خوشم اومد نمي دونم هم كجا مي فروشنش اگه ميشناسيد جايي رو بگيد
            این هدفون رو من یه جا تو علاالدین دیدم 100 تومن میفروخت. میگفت از رو گوشی باز کردم.(راست و دروغش پای خودش) من با این هدفون آهنگ زیاد گوش کردم اما خودم رفتم AKG خریدم. چون ریموتش سبک تره و هم مخصوص اپله. قیمتشم 130 تومن بود 1 ماه پیش. بیسشم خیلی خوبه. از beats که روی sensation هست بهتره

نظر

راهنمایی برای خرید هندزفری

سلام
              من خودم هندزفری بلوتوث نوکیا hs 503 رو داشتم که عکسش هم میذارم.عالیه ولی 2 تا مدل دیگه هم هست.یکیش مارک بلوتوث و یکی دیگه مارک سامسونگ که بستگی به سلیقت داره.
              nokia sh 503

سامسونگ

بلوتوث

نظر

نوشته اصلی توسط mkhoshpour نمایش پست ها
                این هدفون رو من یه جا تو علاالدین دیدم 100 تومن میفروخت. میگفت از رو گوشی باز کردم.(راست و دروغش پای خودش) من با این هدفون آهنگ زیاد گوش کردم اما خودم رفتم akg خریدم. چون ریموتش سبک تره و هم مخصوص اپله. قیمتشم 130 تومن بود 1 ماه پیش. بیسشم خیلی خوبه. از beats که روی sensation هست بهتره
                مدل اينم ميگيد لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط poorya0014 نمایش پست ها
                  سلام
                  من خودم هندزفری بلوتوث نوکیا hs 503 رو داشتم که عکسش هم میذارم.عالیه ولی 2 تا مدل دیگه هم هست.یکیش مارک بلوتوث و یکی دیگه مارک سامسونگ که بستگی به سلیقت داره.
                  Nokia sh 503

سامسونگ

بلوتوث
                  با اين ميشه ترنس گوش داد ؟!

نظر

به این هم توجه کنید که کلا کیفیت صدای هدفون های سیمی بهتر از بی سیم ها هستند...

نظر

با اين ميشه ترنس گوش داد ؟!
                      برادر من اصلا کارم ترنسه!در ضمن این رو هم به همه بگم که بهترین صدا فقط از هندزفری های سونی اریکسون که با گوشی های k750 میومد می تونید بشنوید.ولا غیر.هندز فری خود اپل که مفت گرونه.ولی این نوکیا هم خوبه.هم از نظر باتری هم کارایی.

نظر

مدل اينم ميگيد لطفا
                        AKG Q350
                        Q 350 - AKG shop

نظر

AKG ها هدفون هاي خيلي خيلي خوبي هستن و من الان ٣ساله از يكيشون استفاده ميكنم اصلا افت كيفيت نداده ولي اما...

اگه واقعا يه in ear محشر بخايي حتما beats by dr dre. tour رو بگير كه هم خيلي سبكه و زيبا و هم صداي بسيار عالي عميق و واضحي داره و تمام اصوات رو پوشش ميده و براي بيس بهترين گذينست از نظر من

نظر

Technics RP-DH1200
                            کسی می دونه این تو ایران کجا گیر میاد ؟

نظر

این سایت رو هم یه سر بزنید چیزای توپی داره
                              Bluetooth Headphones

نظر

صبر کنید ..
                              X