اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات خرید پیرامون iPhone 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اونوقت خوب میشه

نظر

• تاریخ عرضه تو کانادا معلوم نیست.23 و 30 فقط در حد حدسه.باید ببنیم فردا استیو چی میگه.
      مثل اینکه تو کانادا فقط گوشی لاک فروخته میشه!!!!!!!!!
      ویرایش توسط novia : https://i-phone.ir/forums/member/9908-novia در ساعت 16-07-2010, 04:14 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط novia نمایش پست ها
        تاریخ عرضه تو کانادا معلوم نیست.23 و 30 فقط در حد حدسه.باید ببنیم فردا استیو چی میگه.
        نه دوست من، این تاریخها در حد حدس نیست و قبلا اعلام شده. البته 100 در 100 به فردا و کنفرانس هم بستگی داره!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Orange نمایش پست ها
          نه دوست من، این تاریخها در حد حدس نیست و قبلا اعلام شده. البته 100 در 100 به فردا و کنفرانس هم بستگی داره!!!
          به منبع بگو که officially تاریخ دقیق رو اعلام کرده باشه؟؟؟!!!!!

منبع بنده: iphoneincanada.ca
          ویرایش توسط novia : https://i-phone.ir/forums/member/9908-novia در ساعت 16-07-2010, 04:24 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط novia نمایش پست ها
            به منبع بگو که officially تاریخ دقیق رو اعلام کرده باشه؟؟؟!!!!!

منبع بنده: iphoneincanada.ca
            دوست عزیز فعلا این رو بخون تا بقیه هم واست پیدا کنم. در ضمن این وسط که نه چیزی به من میرسه نه به شما!!!

GSMAria.com | Iphone 4 در 28 جولای در اسپانیا عرضه می شود | اخبار ویژه گوشی ها

نظر

• نوشته اصلی توسط Orange نمایش پست ها
              دوست عزیز فعلا این رو بخون تا بقیه هم واست پیدا کنم. در ضمن این وسط که نه چیزی به من میرسه نه به شما!!!

GSMAria.com | Iphone 4 در 28 جولای در اسپانیا عرضه می شود | اخبار ویژه گوشی ها
              اپل رسمی الام کرده تا آخر جولای ولی تاریخ دقیق نداده! من سایت رسمی خود کانادا رو بهتون دادم،شما سایت ایرانی میدی دوست عزیز!! من که الکی حرف نمیزنم به شما،به خودتون چیزی هم به منو شما نمیرسه.
              من که میگم تاریخ دقیق اعلام نشده چون به app store کانادا 2 3 روز پیش زنگ زدم!!!!!!!!!

نظر

• تا حالا همه منتطر ios جدید بودیم تا آیفون 4 جیل بشه حالا که اومده همه میگن باید shsh رو در 4 ذخیره کرده باشین حالا اگه آیفون 4 رو با ورژن جدید 4.0.1 بگیریم چی میشه ؟ دوستان نظری دارن ؟ آیا راهی برای جیل اون بدون shsh ممکن هست باشه ؟ خرید آیفون 4 با ios 4 بهتره یا ios 4.0.1

نظر

• 1 سوال!!
                  من یدنه دیگه iphone 4 از uk سفارش دادم ( 7 روز پیش) و 2 هفته ی دیگه میرسه دست فامیلمون تو uk.حالا می خواستم ببینم وقتی اون موقع میارن مشکل آنتش که با 4.0.1 حل نشده حل میشه؟
                  یعنی این سفارش من جز iphone های جدید محسوب میشه که به احتمال زیاد استیو امشب میگه؟
                  مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط manowar250 نمایش پست ها
                    1 سوال!!
                    من یدنه دیگه iphone 4 از uk سفارش دادم ( 7 روز پیش) و 2 هفته ی دیگه میرسه دست فامیلمون تو uk.حالا می خواستم ببینم وقتی اون موقع میارن مشکل آنتش که با 4.0.1 حل نشده حل میشه؟
                    یعنی این سفارش من جز iphone های جدید محسوب میشه که به احتمال زیاد استیو امشب میگه؟
                    مرسی
                    آره برای منم همینطوره گفتن 2 هفته دیگه حالا میخوام بدونم اون که میارن همون که درسته؟

نظر

• سلام

مرسی از راهنمائی هایی که میکنید

من برادرم الان تو پاریسه اپل استور آیفون 4 رو تو پاریس 700 یورو آنلاک بهش قیمت داده . بگم بیاره به نظرتون ؟

استیو بازی جدید در نیاره بعد از کنفرانس ؟؟؟؟
                      ویرایش توسط boys_Won : https://i-phone.ir/forums/member/26056-boys_won در ساعت 16-07-2010, 10:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط boys_won نمایش پست ها
                        سلام

مرسی از راهنمائی هایی که میکنید

من برادرم الان تو پاریسه اپل استور آیفون 4 رو تو پاریس 700 یورو آنلاک بهش قیمت داده . بگم بیاره به نظرتون ؟

استیو بازی جدید در نیاره بعد از کنفرانس ؟؟؟؟
                        سلام دوست عزیز، بله، به نظر من که بگو حتما بیاره. هم زود به دستت خواهد رسید و هم صرفه جوییه اقتصادی داره. در کنفرانس هم هیچ چیز جدیدی اتفاقذ نیفتاد. میتونه یه دونه اضافه هم بیاره؟
                        ویرایش توسط Orange : https://i-phone.ir/forums/member/25966-orange در ساعت 17-07-2010, 12:25 AM

نظر

• سلام دوستان
                          این مشکل آنتن دهی آیفون 4 با شبکه های نسل 2 و 2.5 موبایل تو ایران هم وجود داره؟
                          کسانی که این گوشی رو دارن مشکل آنتن دهی دارن؟ و اگه مشکل هست با بامپر کاملا حل میشه؟ یا باز هم امکان آنتن ندادن هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط musicjet نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            این مشکل آنتن دهی آیفون 4 با شبکه های نسل 2 و 2.5 موبایل تو ایران هم وجود داره؟
                            کسانی که این گوشی رو دارن مشکل آنتن دهی دارن؟ و اگه مشکل هست با بامپر کاملا حل میشه؟ یا باز هم امکان آنتن ندادن هست؟
                            سلام دوست عزیز. این مشکل آنتن در ایران و سایر کشورها به جز آمریکا به ندرت گزارش شده و ظاهرا مشکلی نیست. اگر هم مشکلی باشه با بامپر بطور قطع برطرف میشه. موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط orange نمایش پست ها
                              سلام دوست عزیز. این مشکل آنتن در ایران و سایر کشورها به جز آمریکا به ندرت گزارش شده و ظاهرا مشکلی نیست. اگر هم مشکلی باشه با بامپر بطور قطع برطرف میشه. موفق باشید
                              ممنون از شما دوست عزیز
                              شما خودتون تو ایران مشکلی نداشتید باهاش؟ اگه ممکنه اوپراتور موبایلتون رو بگید ممنون میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط orange نمایش پست ها
                                سلام دوست عزیز، بله، به نظر من که بگو حتما بیاره. هم زود به دستت خواهد رسید و هم صرفه جوییه اقتصادی داره. در کنفرانس هم هیچ چیز جدیدی اتفاقذ نیفتاد. میتونه یه دونه اضافه هم بیاره؟

ازش می پرسم خبر میدم

نظر

صبر کنید ..
                                X