اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مشاوره در خصوص خرید iPad از خارج کشور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عنوان تاپیک نوشته مشاوره برای خرید آیپد در خارج کشور اما کسی نیست جواب بده.فقط سوال پرسیده میشه.
    منم منصرف شدم از پرسیدن اما گفتیم بپرسیم تا خیالمون راحت شه. میخواستم قیمت آیپد2 32گیگ (سیمکارت خور)تو دوبی رو بپرسم.ممنون میشم

نظر

• سلام دوستان. یکی از فامیلام میخواد بره مالزی اگه از اونجا بگم برام ایپد جدید بیاره چقدر میشه؟(4g+64g)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
        سلام دوستان. یکی از فامیلام میخواد بره مالزی اگه از اونجا بگم برام ایپد جدید بیاره چقدر میشه؟(4g+64g)

کسی نیست جواب بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahim-hn نمایش پست ها
          کسی نیست جواب بده؟

sent from my iphone using tapatalk
          2499 رینگت تقریبا میشه : 999 هزار تومان ( البته با دلار دولتی )
          ویرایش توسط black66 : https://i-phone.ir/forums/member/1681-black66 در ساعت 04-05-2012, 11:33 PM

نظر

• دوست عزیز، این جور مسائل نیازی به پرسش و تاپیک نداره، شما به کسی که میره خارج از کشور سفارش کن، وقتی پیدا کرد و قیمت رو پرسید به شما زنگ بزنه، این تماس ۱ دقیقه هم طول نمی کشه، در این مدت هم شما سعی کن هر روز قیمت آیپد در ایران را داشته باشی، اگه ارزش داشت می گی از آنجا می خرن، اگه هم نه از همین جا بخرید.

نظر

• الان بهترين جا براي خريد تكي و عمده محصولات اپل بخصوص ايپد و ايفون ومكبوك كدوم كشوره ؟
              و ايا بايد از اپل استور خريد يا از بازار كه ارزونتر بيوفته ؟ آيا كشورهايي كه تو دسترس هستن قيمتاشون مناسبن ؟ منظور كشورهايي كه بدون دردسر ميشه رفت نه كشورهايي مثل امريكا و كانادا

نظر

• دوستان عزیز من تو ماه مهر میرم دوبی می خوام بدونم خرید محصولات اپل یا هدفون بیت به صرفه هست یا نه؟

ممنون میشم جواب بدین

نظر

• تاپیک مشاوره در خصوص خرید iPad از خارج کشور

نوشته اصلی توسط amir65 نمایش پست ها
                  دوستان عزیز من تو ماه مهر میرم دوبی می خوام بدونم خرید محصولات اپل یا هدفون بیت به صرفه هست یا نه؟

ممنون میشم جواب بدین
                  ابدا ، اگر گرون تره اینجا در نیاد کمتر نمیشه ، یدونه بیتز تور اصلی میشه حدود ۵۰۰ هزار تومن که تو امریکا ۱۵۰ دلاره

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                    ابدا ، اگر گرون تره اینجا در نیاد کمتر نمیشه ، یدونه بیتز تور اصلی میشه حدود ۵۰۰ هزار تومن که تو امریکا ۱۵۰ دلاره
                    پس با این اوصاف بگم از آمریکا بیارن برام!!!!!!!!!!!!!

نظر

• دروود،

من می خواستم یه آیپد رتینا از دوبی یا چین بگیرم.
                      دوتا سوال دارم. اول اینکه آیا مشکلی برای کار کرد اونا در ایران وجود داره؟ و دوم با این وضعیت دلار آیا به صرفه هست؟ متاسفانه نتونستم قیمت چین و دوبی رو بگیرم.

نظر

• مشکلی ،وجود ندارد و اینکه از دوبی یا چین کمی به صرفه هست البته خیلی کم!
                        نوشته اصلی توسط msb86 نمایش پست ها
                        دروود،

من می خواستم یه آیپد رتینا از دوبی یا چین بگیرم.
                        دوتا سوال دارم. اول اینکه آیا مشکلی برای کار کرد اونا در ایران وجود داره؟ و دوم با این وضعیت دلار آیا به صرفه هست؟ متاسفانه نتونستم قیمت چین و دوبی رو بگیرم.

نظر

• قيمت آيپد ٤ ٦٤ يا ٣٢ گيگ مدل وايفاي تو دبي چنده ؟ ( به هر واحد پولي كه بود فرقي نميكنه )
                          از كجا ميشه تو دبي گرفت ؟

نظر

• سلام من ميخوام ايپد بخرم امكان اينكه بتونم از كانادا بگيرم را دارم ولي نميدونم اونجا گرونتر از ايران هست يا نه و اينكه قيمت ها را كجا ميشه مقايسه كرد با ايران؟

نظر

• سلام من یک ipad 1 دامن میخواستم ببینم میتونم تو اپل استور پاریس این ایپدمو با یه ipad 4 + پول عوص کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ar22 نمایش پست ها
                                سلام من یک ipad 1 دامن میخواستم ببینم میتونم تو اپل استور پاریس این ایپدمو با یه ipad 4 + پول عوص کنم؟
                                خیر اپل هیچ وقت چنین طرح هایی نداشته

نظر

صبر کنید ..
                                X