اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مشاوره در خصوص خرید iPad از خارج کشور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط assassin360 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من می خواستم بدونم قیمت ipad 3g 16 در مالزی چه قیمت و چقدر tax می خوره (با اینکه تو سنگاپور و کشور های اطراف مالزی اومده هنوز تو خود سایت مالزی نیومده ؟)
    توی سنگاپور قیمت ها به صورت زیر هستش:
    16gb=s$ 928.00
    32gb=s$ 1,078.00
    64gb=s$ 1,228.00
    قیمت هر دلار سنگاپور تقریبا 800 تومان هستش

نظر

با سلام ،درست ، ممنون اینا تو سایت خود اپل سنگاپور قیمتاش هست من می خواستم بدونم تو مالزی چقدر قیمت داره بازم ممنونم

نظر

من عجله دارم لطف کنید (سر یع تر جوابم و بدین ممنون میشم)

نظر

اگه جواب بدین ممنون میشم محدودیت زمانی دارم

نظر

کسی جواب ما رو نداد قیمت ipad در مالزی چقدر اگر کسی میدونه و قیمت به روز رو داره اگر بگه ممنون میشم
            ویرایش توسط AssAssin360 : https://i-phone.ir/forums/member/795-assassin360 در ساعت 22-09-2010, 10:25 AM

نظر

ُلام
              آقا یکی از فامیلا دستگاه ipad gig 32 گیگ آورده ا کیفم داره شارژر
              چند میارزه بخرمش تمیز هم هست زیاد با هاس کارد نکرده
              مشکل جیبرلیک داره یا نداره
              چون من چیژی راجب ipad نمیدونم
              اگه بخوام بفروشم یا مثل همین رو بخرم بیرون چند هست

نظر

نوشته اصلی توسط mpeg نمایش پست ها
                ُلام
                آقا یکی از فامیلا دستگاه ipad gig 32 گیگ آورده ا کیفم داره شارژر
                چند میارزه بخرمش تمیز هم هست زیاد با هاس کارد نکرده
                مشکل جیبرلیک داره یا نداره
                چون من چیژی راجب ipad نمیدونم
                اگه بخوام بفروشم یا مثل همین رو بخرم بیرون چند هست
                آقا فامیلمون داره بر میگرده کسی جواب نمیده
                اگه 3g باشه چند اگه نباشه
                32 گیگ
                میخوام بخرم آبش کنم
                خودش گفت حدود 629 دلار خریده
                ویرایش توسط mpeg : https://i-phone.ir/forums/member/32006-mpeg در ساعت 20-10-2010, 01:42 AM

نظر

دوستان تا اونجایی که اطلاع دارم اپل استور در دوبی شعبه نداره-آیا فروشگاهی هست که با قیمت مناسب محصولات اپل بوِیژه آیپاد را داشته باشه و مطمئن باشه؟

نظر

سلام به همه دوستان
                    می خواستم بدونم اگه من بخوام از اروپا یا آمریکا به طور تقریبآ عمده محصولات اپل رو وارد کنم ( با توجه به شرکت صادرات و وارداتی که در اختیار دارم ) گمرک چقدر می خوره ؟ اصلآ به صرفه هست ؟ سود خوب توش داره ؟ یا کلآ بیخیال بشم ؟ می تونید بگید برای هر گوشی آیفون 4 چقدر باید گمرکی تو ایران بدم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin.kh نمایش پست ها
                      دوستان تا اونجایی که اطلاع دارم اپل استور در دوبی شعبه نداره-آیا فروشگاهی هست که با قیمت مناسب محصولات اپل بوِیژه آیپاد را داشته باشه و مطمئن باشه؟
                      فروشگاه كه زياده واسه اين كار. اگر اهل گشتن و اروزن خريدن هستيد ميدون جمال و اول بازار مرشد مغازه هاي موبايل و دوبين فروشي هستند كه ارزونتر هستند از بازار و خيلي چونه اي اند.
                      اگر ميخوايد از توي مال بخريد هم فروشگاه هاي iStyle هست توي ابن بطوطه و دوبي مال و مردف سيتي سنتر. اين معتبر ترين فروشگاه اپله. غير از اون هم اكثر مغازه هاي فروش دستگاههاي الكترونيكي مثل شرف ديجي و حتي كارفور هم دارن اكثر وسايل اپل رو. حتي توي فرودگاه موقع برگشت هم ميتونيد از فري شاپ بخريد كه غير از ميدون جمال با همه جا يه قيمته.

نوشته اصلی توسط sepi_zee نمایش پست ها
                      سلام به همه دوستان
                      می خواستم بدونم اگه من بخوام از اروپا یا آمریکا به طور تقریبآ عمده محصولات اپل رو وارد کنم ( با توجه به شرکت صادرات و وارداتی که در اختیار دارم ) گمرک چقدر می خوره ؟ اصلآ به صرفه هست ؟ سود خوب توش داره ؟ یا کلآ بیخیال بشم ؟ می تونید بگید برای هر گوشی آیفون 4 چقدر باید گمرکی تو ایران بدم ؟
                      از اروپا و آمريكا فايده اي نداره. به طور مثال آيفون 4 تكس فري شده 16 گيگ در فرانسه كه ارزونترين جا واسه خريد آيفون هست 930-40 تومن در مياد كه اينجا با 1 ميليون ميشه خريدش !
                      فقط براي واردات آيفون فكتوري آنلاك هنگ كنگ خوبه.
                      گمرك هم هيچ حساب نداره. قبلا كه من وارد ميكردم 200 تا 300 تومن گمرك ميگرفتند براي آكبند. در 99.9 درصد مواقع هم سلوفون روش رو باز ميكردند دوستان.

نظر

ای پد صرف داره . چون من از امریکا یه دونشون اوردم 530 $

نظر

انگار از انگلیس اوردن هم سود داره چون ایفون یه میلیونیه از اینگلیس اومده

نظر

ولی از همه جا بهتر چینه

نظر

دوستان الان آپید 3G , wifi هر ظرفیتش رو بخوان از امریکا( لاس و گاس ) بیارن با پول مالیاتو غیره چند در میاد
                              ممکنه بگین
                              بعد ایجا چند میشه فروخت
                              همه ظرفیت ها رو قیمت میخوام

نظر

سلام دوستان.یکی از فامیلامون می خواد از آمریکا بیاد.به نظر شما بگم واسم آیپد بیاره یا چند ماه دیگه صبر کنم و نسل جدیدشو خریداری کنم؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X