اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد خرید mc700

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد خرید mc700

سلام دوستان. یکی از دوستای بنده یه mc700 داره که میخواد بفروشه. پارت نامبرش mc700lz/a هست و مشخصاتش اینه
    سیکل باتریشم ۴۵ هست.
    چندتا سوال دارم.
    اول اینکه اصلا این سیکل باتری چی هست و باید کم باشه یا زیاد ؟
    و دیگه اینکه چقدر می ارزه حدودا و من چه قیمتی بخرم ازش با توجه به تو رفتگی که کنارش داره. اینم عکسش

منتظر راهنمایی شما دوستان هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

خودش قیمت رو ۱۳۵۰ گذاشته. نظرتون در مورد قیمت چیه ؟

اون ضربه ای که کنارش خورده بعدا مشکل ساز نمیشه ؟

سلام
    سیکل باتری یه تعداد دفعاتی که از باتریش استفاده شده رو میگن هر چی کمتر باشه بهتره.
    به نظر من ۱۳۵۰ می خوای شما هزینه کنی یه در حدش الان تقریبا ۱۸۰۰ هست میرزه بیشتر هزینه کنی سالمشو بگیری. این گوشه رو چجوری اینجوری کردن دوستتون؟ با کامیون تصادف کرده؟

نظر

سیکل یعنی تعداد دفعاتی که از باتری به طور کامل استفاده شده، به عنوان مثال شما در یک روز از نوتبوک خود ساعت ها در روز استفاده می کنید و نیمی از شارژ آن باقی می مونه، اما با اینکه نیمی از شارژ مونده، باز هم به طور کامل شارژش می کنید، اگر شما در روزهای بعد هم این کار رو انجام بدید، به سیکل باتری یک شماره اضافه میشه ، پس هرچی کمتر باشه بهتره.

این هم ماگزیمم سیکل مکبوک ها

ضربه ای هم که به مک خورده مشکلی پیش نمیاره ولی خیلی می زنه تو ذوق.
      ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 29-04-2012, 02:15 AM

نظر

نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
        سلام
        سیکل باتری یه تعداد دفعاتی که از باتریش استفاده شده رو میگن هر چی کمتر باشه بهتره.
        به نظر من ۱۳۵۰ می خوای شما هزینه کنی یه در حدش الان تقریبا ۱۸۰۰ هست میرزه بیشتر هزینه کنی سالمشو بگیری. این گوشه رو چجوری اینجوری کردن دوستتون؟ با کامیون تصادف کرده؟
        خورده به لبه میز فکر کنم. راستی ۱۸۰۰ در حد هست یعنی نو یا در حد نو ؟
        اصلا این مدل نوش چنده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
          سیکل یعنی تعداد دفعاتی که از باتری به طور کامل استفاده شده، به عنوان مثال شما در یک روز از نوتبوک خود ساعت ها در روز استفاده می کنید و نیمی از شارژ آن باقی می مونه، اما با اینکه نیمی از شارژ مونده، باز هم به طور کامل شارژش می کنید، اگر شما در روزهای بعد هم این کار رو انجام بدید، به سیکل باتری یک شماره اضافه میشه ، پس هرچی کمتر باشه بهتره.

این هم ماگزیمم سیکل مکبوک ها

ضربه ای هم که به مک خورده مشکلی پیش نمیاره ولی خیلی می زنه تو ذوق.
          الان این mc700 جزؤ کدوم دسته هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza11 نمایش پست ها
            الان این mc700 جزؤ کدوم دسته هست ؟

sent from my iphone using tapatalk
            1000 هست

نظر

پس با این توضیحات 100 ازش کم کنی به خاطر اون تصادف قیمت خوبی می تونه باشه! با دفتر سایت تماس بگیرید!

نظر

سلام
                در حد يعني سيكل زير ٥. اوني كه من خدمتت گفتم سيكلش ٣ بود فول برنامه هم بود كه الان ميفهمم چه نعمتي بود! چون من آك خريدم يه هفته اس واسه يه دانلود منيجر دارم بال بال ميزنم تازه امروز ساعت ٤ صبح پس از ساعت ها تلاش تونستم كركش كنم!!! آخرشم ديدم كرك شدش فرق آنچناني با نشدش نمي كرد!
                نظر شخصي من رو وسيله الكترونيكي هميشه نو خريدنه. شما داري ١٣٠٠ پول ميدي! حيف اين پوله بالا جنس ضعف دار بره! تازه موقع فروشش هم بايد با گردن كج از خوردگي عكس بگيري و همه هم بزنن تو سرش! ولي جنس تميز هميشه طالب داره. اين هم از سري mc هست و سري جديد مك بوكم معرفي بشه ميشه دو سري قبل و به تاريخ مي پيونده و بايد رو قيمت هاي ٧٠٠-٨٠٠ تومن واسه فروشش نگاه كني، ٥٠٠ تومن ضرر.... خداييش زور داره.
                راستي آكبندش ٢٠٧٠ بود ١ ماه پيش.
                بازم نظر شما و بودجه تون شرطه و لاغير...
                موفق باشيد

نظر

سلام .به نظر من هم ارزش نداره بخریش! فکر هم نمیکنم با خوردن به میز اینجوری شده باشیه ! آلومینیم به این راحتی ها اینجوری نمیشه!!! احتمالا افتاده زمین پس هاردش هم کلی بد سکتور داره احتمالا ! پس آک بگیر!!! :d

نظر

آک این دستگاه توی بازار به سختی گیر میاد دوست عزیز ....
                    ولی حدود قیمت آکش الان 2000000 تا 2100000 هستش

نظر

صبر کنید ..
                    X