اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد خرید iphone 4s (تشخیص تقلبی از اصل )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط wolfgorg نمایش پست ها
    آقا این رفرش داره میره رو اعصابم ، اولن از اپل استور بخری ریفرش نمیده بهت ، با استفاده از آیتولز itools تاریخ ساختش تاریخ فروشش در اپستور و تاریخ اکتیو شدنش و حتی از همه مهم تر تاریخ انقضای گارانتیش رو نشون میده ( والا من موندم اپل چجوری این همه ریفرش داده بیرون و کسی هم تو دنیا صداش در نیومده ؟ چرا اصلا گارانتیشون کرده ؟)
    رفرش که نه ! ریفر
    بعدشم کار بدی نکرده .. گوشی هایی که خراب بودن یا به هر دلیلی پس دادن به شرکت مشکلشون رو حل کرده و دوباره فروخته با قیمت کمتر

نظر

نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
      رفرش که نه ! ریفر
      بعدشم کار بدی نکرده .. گوشی هایی که خراب بودن یا به هر دلیلی پس دادن به شرکت مشکلشون رو حل کرده و دوباره فروخته با قیمت کمتر
      داداش ریفر یا رفرش ، خنده داره که وقتی چک کنی ببینی گوشی همه چیش ردیفه و گارانتیش هم هست ومعلومه ..... طرف می گه نوره صفحه کمه یا زرده یا هر چی جواب مدیران جالبه یکی میگه ریفره یا رفرشه ، من از سال 84 موبایل فروشی داشتم وبه صورت عمده هم کار کردمم ، همه جور مارکی هم دیدم و رفرشم بوده و دیدم ، و4 5 سالی هم هست آیفون دارم ...، خودمم کارم الان آیفونه itools رو یه بار استفاده کنین والا ضرر نداره ، همیشه نباید بگیم مریض خر خورده

نظر

جناب iHossein قیمت iphone 4s 32 gig و آیپد جدید رو اگه میتونی لطفا بهم بگو ؟
        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط moji6327 نمایش پست ها
          سلام
          یکی از دوستام تایلند هست بهش گفتم iphone 4s 32 gig برام بیاره .
          میگه آیفون های اینجا تقلبی هستند اینطور که خودش میگه های کپی یا ریفرش هستند
          آیا درسته ؟ اگر اینجور نیست لطف کنید راهنماییم کنید ممنونم میشم
          يكي از محصولات اپل كه Refurbished نداره ايفون هست
          اگه تو سايت اپل بريد ميبينيد
          البته شايد فروشنده ها اينكارو كنند اما خود شركت نميكنه
          ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 22-05-2012, 12:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
            يكي از محصولات اپل كه Refurbished نداره ايفون هست
            اگه تو سايت اپل بريد ميبينيد
            البته شايد فروشنده ها اينكارو كنند اما خود شركت نميكنه
            نه عزيزم براي همه محصولات هست و حتي به برند هم ربطي نداره

Newegg.com - Refurbished: Apple iPhone 4S 16GB MC920LL/A White 3G Cell Phone w/ 8 MP Camera / A5 Processor For AT&T (MC920LL/A)

نظر

قیمت تایلند رو میخواستم

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                نه عزيزم براي همه محصولات هست و حتي به برند هم ربطي نداره

Newegg.com - Refurbished: Apple iPhone 4S 16GB MC920LL/A White 3G Cell Phone w/ 8 MP Camera / A5 Processor For AT&T (MC920LL/A)

اينجا همه چي هست الي ايفون
                Refurbished and Clearance iPod, iPad & Mac Products - Free Shipping - Apple Store (U.S.)

http://store.apple.com/us/search?fin...+iphone#top-30
                ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 23-05-2012, 12:39 PM

نظر

شما از جای مطمئن خرید کنی اینا رو هم ندونی به مشکل بر نمیخوری
                  مثل فروشگاه دفینه که فقط فروش اپل داره تو جمهوری علاالدین

نظر

نوشته اصلی توسط moji6327 نمایش پست ها
                    جناب ihossein قیمت iphone 4s 32 gig و آیپد جدید رو اگه میتونی لطفا بهم بگو ؟
                    ممنون
                    دوست من حقیقتا من قیمت آیفون رو اونجا نپرسیدم چون آیفون داشتم.ولی فکر میکنم با دلار آزاد یه 150 هزار تومنی از ایران ارزون تر بود.

نظر

پس چرا بعضی از ایفون ها پلمپ پلاستیکی که دارن یه چیزی مثل حرف t
                      هست روشون ؟

نظر

ايفون من نوره صفحه خيلي ضعيف تر از ٤ گوشي دوستم هست تازه براي من ٤اس
                        تقلبي فكر نكنم باشه همون ريفر رو ميگم چةن خودم ريجستر كردم

نظر

صبر کنید ..
                        X