اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید گوی برای ۴اس*

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید گوی برای ۴اس*

سلام بچه*ها من یه سوال داشتم در مورد گوی برای ۵.۰.۱ برای ۴اس* خواستم بدونم به نظرتون من از ایران اینو بگیرم به صرف تره از نظر قیمتی یا خارجه ایران من در آمریکا زندگی* می*کنم و تابستون قصد دارم بیام ایران خواستم کمکم کنین بتونم تصمیم بگیرم ایران قیمتشو بهم بدین و ببینم کجا به صرفست واسم

درضمن اگه بخوام از اینجا بگیرم فقط اونلاین می*تونم بخرم که اونم ۲ مدل داره یکیش ۳۹$ و یکیشم ۵۴$ نمیدونم کدومو من لازم دارم جفتشم زده که ۵.۰.۱ رو ساپورت میکنه

گوی چیه دوست عزیز؟ من که تا الان نشنیدم.

نظر

ايران از ٨٠ الي ١٩٠ قيمتش هست كه اصليش كم گير مياد
      از همونجا بگيري مطمئن تره.
      براي ٤اس مدل ultra S هست. كه با ٥.٠.١ همخوني داره.
      ویرایش توسط black66 : https://i-phone.ir/forums/member/1681-black66 در ساعت 27-03-2012, 07:52 PM

نظر

گوی دیگه چیه؟!!

نظر

دوستانی که اطلاعی ندارن بجای اسپم میتونن یکم درانجمن بگردن

یکی از دوستان در انجمن موجود داره به نام a3ef اگرنتونستی پیداش کنیدبگید بهم تا ای دیش بهت بدم

نظر

Gevey چیپ ستی است که سیم کارت درون آن قرار گرفته و به نحوی اطلاعات سیم کارت را تغییر می دهد که بیس بند موبایل اطلاعات اوپراتور(Carrier) را بای پس می کند یا به اصطلاح موبایل را آنلاک می کند
            این سیستم چگونه کار می کند ؟
            سیم کارت ها انواع مختلفی از اطلاعات را درون خود نگه داری می کنند که بخش اصلی که شامل Carrier Lock می باشد و به IMSI Number معروف است که عددی یکتا برای هر شماره در دیتابیس اوپراتور شبکه نگه داری می شود یک کد IMSI به فرم زیر است :
            310 150 987654321
            دو سگمنت اول به معنای Mobile Country Code یا MMC و Mobile Network Code یا MNC میباشند در مثال ذکر شده IMSI مشخص کننده سیم کارتی متعلق به آمریکا 310 و اوپراتور AT&T 150 می باشد|
            زمانی که بیس بند موبایل در حافظه بارگیری می شود MMC و MNC با آنچه در محدوده امنیتی گوشی ذخیره شده مقایسه می گردد ( فقط در گوشی های لاک ) اگر نتیجه مقایسه درست باشد سیگنال رایویی فعال شده و در غیر این صورت غیر فعال می گردد
            Gevey طوری طراحی شده که اطلاعات جعلی به بیس بند ارسال می کند و باعث می شود که عملیات چک کردن سیم کارت درست تشخیص داده شده و گوشی فعال گردد این مکانیزم عملکرد پیچیده بوده و درطی مراحل مختلف انجام می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط black66 نمایش پست ها
              ايران از ٨٠ الي ١٩٠ قيمتش هست كه اصليش كم گير مياد
              از همونجا بگيري مطمئن تره.
              براي ٤اس مدل ultra S هست. كه با ٥.٠.١ همخوني داره.
              فقط موندم کدوم مدل رو بگیرم؟؟؟
              GEVEY Ultra S Multi-Network for CDMA and GSM iPhone 4S
              یا
              Ultra s for gsm 4s
              برای ایران من چی بگیرم گوشیم لاک at&t هستش خط ایرانمم همراه اول هستش
              ممنون ازت

نظر

نوشته اصلی توسط idin نمایش پست ها
                فقط موندم کدوم مدل رو بگیرم؟؟؟
                gevey ultra s multi-network for cdma and gsm iphone 4s
                یا
                ultra s for gsm 4s
                برای ایران من چی بگیرم گوشیم لاک at&t هستش خط ایرانمم همراه اول هستش
                ممنون ازت
                سایدیات نگاه کن ببین پایین صفحه مدل گوشیت چی نوشته
                اگرجیلبریک نیستی اولی بگییر

نظر

اگر خواستین با این شماره تماس بگیرین 09351317315

نظر

فرزین عزیز من ایران نیستم .

دوستان من آخر نفهمیدم کدوم مدل رو باید بگیرم ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و بگید که فرق (gsm) و (cdma) چیه ?

نظر

ببین دوست عزیز شما دنبال geevy ultra s باش قیمتش هم 35$ هست اگر اپراتورت at&t هست البته از روی مشخصاتت گفتم این gevey بخوبی برای گوشی شما برای استفاده از هر کریری جواب می ده

نظر

فرزین عزیز درسته (AT&T) هستم ولیgevey ۲ مدل داره ۳۵$ و ۵۹$ که یکیش(cdma+Gsm) و دیگری فقط (Gsm) هستش سر این من گیج شدم

نظر

نوشته اصلی توسط idin نمایش پست ها
                          فرزین عزیز درسته (AT&T) هستم ولیgevey ۲ مدل داره ۳۵$ و ۵۹$ که یکیش(cdma+Gsm) و دیگری فقط (Gsm) هستش سر این من گیج شدم
                          دوست عزیز CDMA یا Code division multiple access یه روش چندگانه ی تقسیم کدی هست که برای کانال های رادیویی است و اوراتور های محدودی ازش پشتیبانی می کنند تو از آمریکا و بخش هایی از آسیا استفاده می شه اما GSM یه استاندارد بین المللی هست که همه اوپراتور ها ازش استفاده می کنند

برای شما همون مدل gsm به نظرم کفایت کنه مگه اینکه بخوایین از اوپراتور های cdma هم استفاده کنین

نظر

اون gevey رو که بر روی cdma هم کار می کند مخصوص گوشی های هست که بر روی spirit verzon و چند اپراتور ژاپنی قفل است استفاد ه می شود گوشی شما لاک at&t هست و همون gsm کفایت می کتد

نظر

gsm

دوست عزیز برای استفاده در ایران باید جی اس ام بگیری .

نظر

صبر کنید ..
                              X