اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پخش مناسبی واسه ماشین که ایفون رو ساپورت کنه سراغ دارید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ببخشید سوالم رو اینجا میپرسم ، دوستان
    fm transfer
    مخصوص ایفون یا ایپاد تا حالا تو ایران جایی دیدید ؟ من تو سایت های خارجی دیدم ولی اینجا میخوام نیست

نظر

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
      عزیزم یکبار آلپاین بخری تفاوت حس میکنی بعد تازه میفهمی تا حالا چه اشتباهی میکردی
      این حرف من نیست تو فرومهای تخصصی خودرو نامبر وانشونو آلپاینه
      شما هم يه بار pioneer رو امتحان كن ميفهمي كه چه اشتبا بزرگتري كردي
      [/QUOTE]

نظر شما محترم و پایونییر هم به اندازه کافی تو بازار هست که بشه امتحان کرد
      ولی همونطور که بقیه دوستان اذعان کردند آلپاین حرفه ای تره
      یه زمان کیفیت بالا و قیمتشم نجومی اما تو محصولات جدیدش رعایت حال بازار ما رو هم کرده
      البته بگم آلپاین مال پدرم نیست که بخواهم سنگشو به سینه بزنم یه مدت پرسجو کردم بین برندهای مختلف که متوجه شدم از نظر تفکیک صدا و کیفیت آلپاین از همه بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
        نه باید کابلش رو بخرید مجزا
        کلا پایونییر من زیاد ندیدم که بلوتوث هم داشته باشه ، بیشتر این امکانات توی جی وی سی هست
        اطلاعاتتون کاملا غلطه من خودم پایونر 5150 دارم 3 ساله رو جعبشم عکس ایفن و ایپاد زده
        با کابل یو اس بی خود ایفن به ضبط وصل کنش موزیکات رو مثل فلش میاره تو ضبط کیفیتش باور نکردنیه
        الان پیشنهاد من 7150 است که قیمت مناصبی داره
        سوالی داشتی در خدمتم

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
          اطلاعاتتون کاملا غلطه من خودم پایونر 5150 دارم 3 ساله رو جعبشم عکس ایفن و ایپاد زده
          با کابل یو اس بی خود ایفن به ضبط وصل کنش موزیکات رو مثل فلش میاره تو ضبط کیفیتش باور نکردنیه
          الان پیشنهاد من 7150 است که قیمت مناصبی داره
          سوالی داشتی در خدمتم
          درسته من اطلاعاتم اشتباه بود ، چون یکی از دوستان گفته بود اینو بهم
          من خودم 7150 دارم ، http://www.soundwave.ir/images/pioneer-DEH-P7150-UB.jpg
          در حالی که بسیار پخش قوی ایی هستش ولی خوب مشکل این مدل و 1 2 مدل قیلی پایونییر که من و 3تا از رفیق هام داریم اینه که بعد از چند ماه از خرید میبینید که یکسری از آهنگ ها رو پخش نمیکنه از روی فلش ، دلیلش رو هنوزم نمیدونم دارم هی امتحان میکنم ببینم مشکل کجاست
          دوستان کسی هم میدونه منو راهنمایی کنه
          اگر از دوستان کسی هست که به این پخش وارد باشه به من لطف کنه پ خ بده
          ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 23-03-2012, 04:02 PM

نظر

برای برطرف کردن مشکل پخش نکردن آهنگ از روی فلش تگ آهنگ ها رو ادیت کنید
            باید تکمیل باشه

نظر

يكي يه پخش خوب رو معرفي كنه كه با ايپد هم سازگار باشه اصلا هست همچين چيزي؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mojtaba_ch نمایش پست ها
                يكي يه پخش خوب رو معرفي كنه كه با ايپد هم سازگار باشه اصلا هست همچين چيزي؟
                همه ی اونهایی که نوشته روشون ipod
                شما برنامه ی ipod رو آیپدتون دارید دیگه ، این با اون هماهنگ میشه
                ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 25-03-2012, 12:44 AM

نظر

دوستانی که میخوان از این تاپیک استفاده کنند اینجا و اینجا بررسی تخصصی انجام دادن و یه مقایسه ای هم کردند !
                  اینجور که من دیدم توی پایونییر 7150 جزء بهترین ها هستش

نظر

همه مدل جدید های پایونیر با محصولات اپل به خوبی هماهنگ هستند! منظورم از جدید بودن از 2 سال پیش تا الان هست!

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                      دوستانی که میخوان از این تاپیک استفاده کنند اینجا و اینجا بررسی تخصصی انجام دادن و یه مقایسه ای هم کردند !
                      اینجور که من دیدم توی پایونییر 7150 جزء بهترین ها هستش
                      از نظر من 6050 و 7150 جز رنگ دمو فرقی ندارن
                      ولی من با 5150 بیشتر حال میکنم بخاطر درشه اخه 6050 دوستم چرخ دندش افتادبه صدا

نظر

دوست عزیز من خودم تو کار سیستم صوتی اتومبیل و خانگی هستم،شما ضبط دست دوم میخوایید یا صفر؟
                        سیستمتون چیه؟
                        حرفه ای می خوایید یا معمولی؟
                        به چه جور صدایی علاقه دارید؟(بم کوبشی،بم ارتعاشی،کیفیتی،...)

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                          همه مدل جدید های پایونیر با محصولات اپل به خوبی هماهنگ هستند! منظورم از جدید بودن از 2 سال پیش تا الان هست!
                          یه تبدیل هست که به کانکتور اپل معروفه و تقریبا به همه ی ضبط های پایونر (منظورم اوناست که سوکت چنجر دارن)میخوره.

نظر

صبر کنید ..
                          X