اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پخش مناسبی واسه ماشین که ایفون رو ساپورت کنه سراغ دارید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پخش مناسبی واسه ماشین که ایفون رو ساپورت کنه سراغ دارید

کسی پخش خوب مثل pioneer که ایفون رو ساپورت کنه سراغ داره ؟
    اگه کسی هست حداقل مدلشو بگه با کارایی هاش

اکثر پخش های پایونیر که یو اس بی خور هستن، با آیپاد سازگارند، باید ببینید وقتی روشن میشه چی مینویسه، مثلا روی پنل یکی مینوشت:

waiting for usb/ipod
    و این آیفون ساپورت نمیکرد (حتی آیپادتاچ هم همینطور)

ولی یکی دیگه به این شکل بود:

waiting for usb/iphone
    که آیفون هم (چه بیسیم چه باسیم) ساپ میکرد، البته قبل از خرید دفترچه راهنما و جعبه رو هم کامل بررسی کنید، بعضی از پخش های جدید آیپد هم ساپورت میکنند

نظر

اکثر مدل های پایونییر ساپورت آیپاد دارند ، من یه مدلش رو دارم الان فکر کنم شده 300 ت
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

ولی پایونییر پیشنهاد نمیکنم بهت ، همه ی مدل هاش بعد از چند ماه با فلش مشکل پیدا میکنند و بعضی آهنگ ها رو میخونند و بعضی ها رو بی دلیل نمیخونند
      برو سراغ مارک های دیگه مثل اکسپلود یا سوند استریم
      ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 23-03-2012, 03:55 PM

نظر

اینایی که میگید با بلوتوث به ایفون وصل میشن ؟
        یه مدلی میتونید معرفی کنید که با یو اس بی وصل بشه و قیمتشم مناسب باشه ؟
        ضبط من با ای یو اکس وصل کردم به ایفون بعد یه ماه فقط صدا اهنگ میاد دیگه خواننده صداش نمیاد :d

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
          اینایی که میگید با بلوتوث به ایفون وصل میشن ؟
          یه مدلی میتونید معرفی کنید که با یو اس بی وصل بشه و قیمتشم مناسب باشه ؟
          ضبط من با ای یو اکس وصل کردم به ایفون بعد یه ماه فقط صدا اهنگ میاد دیگه خواننده صداش نمیاد :d
          نه باید کابلش رو بخرید مجزا
          کلا پایونییر من زیاد ندیدم که بلوتوث هم داشته باشه ، بیشتر این امکانات توی جی وی سی هست

نظر

دوست عزیز آلپاین بخر که هم حرفه ای تره و همه نوع محصولات اپل آیپاد،آیپد،آیفون ساپورت میکنه در حد لالیگا

نظر

من یک ساله یه مدل کنوود دارم خیلی راضییم

با بلوتوث وصل میشه

پخشش میکروفون هم داره
              شماره طرف هم میفته رو پخش
              با دکمه پخش هم میتونی تماسو جواب بدی
              آهنگ هم با کیفیت بالا

نظر

pioneer بهترينه من تا حالا چندين مدلشو امتحان كردم از هر نصابي هم بپرسي ميگه pioneer بعد kenwood دوست عزيز من الان مدل هاش خاطرم نيست اما pioneer بلوتوس دارش ميزنه بالاي 500 كه ايفون رو راحت ساپورت ميكنه اكثر مدل هايي هم كه ipod ساپورت ميكنن رو كارتونشون ميزنه

نظر

[QهUOTE=posiedon3000bc;638011]pioneer بهترينه من تا حالا چندين مدلشو امتحان كردم از هر نصابي هم بپرسي ميگه pioneer بعد kenwood [/QUOTE]
                  عزیزم یکبار آلپاین بخری تفاوت حس میکنی بعد تازه میفهمی تا حالا چه اشتباهی میکردی
                  این حرف من نیست تو فرومهای تخصصی خودرو نامبر وانشونو آلپاینه

نظر

ارزان ترین مدل آلپاین که آیپاد و آیفون ساپورت می کنه x303 هست که 380 قیمتش هست.
                    ارزان ترین مدل کنوود که آیپاد و آیفون ساپورت می کنه و بلوتوث هم داره 8016 هست که حدود 300 قیمتش هست.
                    7150 پایونیر هم من با آیفون 4 تست کردم کار می کنه فقط آهنگ توسط پخش کنترل میشه عملا کاری با آیفون نمی تونید انجام بدید.

اگر به صورت حرفه ای موزیک گوش میدید آلپاین
                    در غیر این صورت کنوود
                    هر دو اینترفیس هم ساپورت می کنن

نظر

121ei هم ساپورت میکنه من قبل عید با نصب و ریموت 214تومن خریدم

نظر

نوشته اصلی توسط senatur نمایش پست ها
                        کسی پخش خوب مثل pioneer که ایفون رو ساپورت کنه سراغ داره ؟
                        اگه کسی هست حداقل مدلشو بگه با کارایی هاش
                        من پایونیر DEH-4450BT خریدم
                        هم aux داره هم USB و هم Bluetooth
                        با کابل usb خود آیفون میتونی آهنگ های توی آیفون و آیپادو کنترل کنی
                        در ضمن بلوتوث هم داره که همین کارو میتونی بیسیم انجام بدی یعنی دیگه لازم نیست حتی سیم وصل کنی و تمام آهنگ های آیفونتو بصورت بیسیم کنترل کنی
                        تماسهای تلفنی رو میتونی جواب بدی
                        در ضمن missed call/dialed calls and receive calls رو هم نمایش میده
                        توی دفترچه تلفنت هم میتونی سرچ کنی و با هرکی که خواستی تماس برقرار کنی
                        اندروید رو هم ساپورت میکنه
                        قیمت هم با نصب 240 تومن روز 29 اسفند

نظر

سلام روست خوبم
                          من هم این مدل از کنوود رو بهت پیشنهاد می کنم ، خودم دارمش و بسیار هم راضی هستم .
                          Kenwood Electronics UK Ltd. | iPod/iPhone Receivers > KIV-700

نظر

آقا آلپاین پخش حرفه ای هستش ولی پایونیر بگیر هم قیمتش خوبه هم بیشتر مدلهاش آیپاد ساپورت هستش که آیفونم ساپورت میکنه
                            من الان پایونیر داره ماشینم قشنگ استفاده میکنم هم با گوشی میتونی کنترل کنی هم با خود ضبط با کابل خود آیفون باید به ضبط وصل کنی
                            موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                              [QهUOTE=posiedon3000bc;638011]pioneer بهترينه من تا حالا چندين مدلشو امتحان كردم از هر نصابي هم بپرسي ميگه pioneer بعد kenwood
                              عزیزم یکبار آلپاین بخری تفاوت حس میکنی بعد تازه میفهمی تا حالا چه اشتباهی میکردی
                              این حرف من نیست تو فرومهای تخصصی خودرو نامبر وانشونو آلپاینه[/QUOTE]

شما هم يه بار pioneer رو امتحان كن ميفهمي كه چه اشتبا بزرگتري كردي

نظر

صبر کنید ..
                              X