اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد خرید macbook

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد خرید macbook

با سلام
    یکی از دوستان یک macbook pro با مدل A1226 با cpu 2.2 core 2 due و ram 2 gb داره که خیلی تمیز و نو هست . میخواد 1 میلیون بده به نظر شما بخرم یا نه. در ضمن خواستم بدونم که رو این مدل میشه snow leopard و windows 7 نصب کرد؟
    با تشکر.

آقا من رو 1.6 سون نصب کرذم اینکه 2.2 هستش و جای خودشو داره

نظر

حالا با این قیمت بگیرم یا نه ؟؟؟

نظر

سلام.اگه macbook pro باشه شک نکن،بخر.حتی اگه macbook pro نباشه و macbook باشه بازم ارزش داره

نظر

الان دستمه مطمئنم که pro هست . حالا اگه بگیرم میتونم ramش رو از 2 به 4 ارتقا بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط navid65 نمایش پست ها
            الان دستمه مطمئنم که pro هست . حالا اگه بگیرم میتونم ramش رو از 2 به 4 ارتقا بدم؟
            بله میشه البته رم های اورجینال apple خیلی گرونه ولی متفرقه هم میتونید بندازید.
            من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
            (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

دوستان عزیز سلام
              من قبلا یه vaio داشتم والان میخوام یه مک پرو بگیرم و میخوام قیمتش تا 2میلیون باشه و بیشتر از 2 میلیون نشه ازتون خواهشمندم من را در مدل مک پرو من را راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdads نمایش پست ها
                دوستان عزیز سلام
                من قبلا یه vaio داشتم والان میخوام یه مک پرو بگیرم و میخوام قیمتش تا 2میلیون باشه و بیشتر از 2 میلیون نشه ازتون خواهشمندم من را در مدل مک پرو من را راهنمایی کنید
                مک پرو ۱۳ اینچ بخر .

نظر

ممنونم از همگی یعنی با این بودجه مک پرو 15 گیرم نمیاد؟
                  در ضمن با چه config ای ؟
                  با زهم شرمنده

نظر

شما با حدود 2 میلیون تا 2100 میتونی این مک بوک رو بخری
                    Macbook Pro 15
                    15-inch: 2.53GHz Intel Core 2 Duo 4GB 1066MHz DDR3 SDRAM - 2x2GB 250GB Serial ATA Drive @ 5400 rpm SuperDrive 8x (DVD±R DL/DVD±RW/CD-RW) MacBook Pro 15-inch Glossy Widescreen Display Backlit Keyboard (English) / User"s Guide (English)

الیته قیمتیه که از تو سایت پیدا کردم
                    تو بازار شاید کمی اینور رونور باشه
                    اینم لینک سایت اینجا
                    اص.لا این شرکت یکم گرون میفروشه
                    ویرایش توسط navid : https://i-phone.ir/forums/member/1298-navid در ساعت 25-04-2010, 04:56 PM

نظر

دوستان کجا میشه مدلهای مختلف مک بوک را دیدپرو و غیره پرو و هر مدلی دیگه ای که داره ؟

نظر

وقتی تو تاپیک خرید مک بوک میگم مک پرو ۱۳ فکر کنم همه متوجه جریان باشن و البته که mac pro ها و iMac ها ۱۳ ندارن

نظر

بچه ها كسي ميدونه قيمت مك بوك تو تايلند ارزون تر از ايران هست يا نه؟؟؟
                          ممنون ميشم پاسخ بدين

نظر

صبر کنید ..
                          X