اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مک بوک پروmd313 یا مک بوک ایر mc965..؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مک بوک پروmd313 یا مک بوک ایر mc965..؟

سلام دوستان بین MD313 و MC965 شدید موندم..!
    کار من موزیک گوش دادن فیلم نگا کردن و سنگین ترین برنامه هام photoshop cs5 , Adobe Primire وfinal cut pro هست و همچنین شبا رو دانلود بودن...!!
    کلا از 24 ساعت 18 ساعت روزانه باید روشن باشه...!!

الان موندم Air بگیرم یهو بسوزه یا از کم بودن سرعت بزنم نصفش کنم...!!(داغ نکنه؟؟)
    ویرایش توسط ehsan_joon : https://i-phone.ir/forums/member/35112-ehsan_joon در ساعت 02-01-2012, 12:40 AM

کلا به نظر بنده Air برای کار های سنگین و دائم روشن بودن انتخاب مناسبی نیست. چون برای این کار ساخته نشده

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread36658-2.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread56505.html

این دو تاپیک به شما تا حد زیادی کمک خواهد کرد. در صورتی که باز هم سوالی تو ذهنتون موند بفرمایید تا بیشتر راهنمایی کنیم.

نظر

من خودم اير دارم و راضيم نميدونم چرا بايد يهو بسوزه ؟؟!!
        برنامه هاي قويتري را هم اجرا ميكنم بدون مشكل
        من اير ٥٠٤ سال ٢٠١٠ دارم ٩٦٥ كه ديگه بمراتب قوي تره عمرا مشكلي داشته باشه ...
        ولي خوب ٣١٣ سيستم كاملتريه و از طرفيم اير dvd/rw نداره كه اگه اهل فيلمي داشتنش لازمت ميشه و خريدش تو اير ١٨٠ تومن هزينه اضافي داره
        ولي تو كم اوردن اير مطمئن باش نمياره
        حالا خودت تصميم بگير كدوم واست قابل تره

نظر

من پيشنهاد ميكنم پرو بگيريد
          من واقعا راضي هستم ازش

نظر

من کار سنگین با هر دوتاشون رو تجربه کردم. شاید بیش از ۲ ماه اصلا خاموش نشدن. اگر بخوام جمع بندی کنم

۱- مک بوک ایر خیلی سریعتر از بهترین مک بوک پرویی که می تونین بخرین و این سریعتر بودن واقعا آدم رو بد عادت می کنه. مهم اینه که یک مک بوک ایر با ۴ گیگ رم تقریبا تمامی نرم افزارو بدون هیچ اشکالی اجرا می کنه و تنها دلیلش SSD بودن هاردشه.
            ۲- بزرگترین نقص مک بوک ایر برای افراد حرفه ای هاردشه که از ۲۵۶ بیشتر نمیشه. من تنها دلیل اینکه مک بوک ایرمو دادم پرو خریدم فقط و فقط همین بود. الان با یه Core i7 و ۷۵۰ گیگ هارد حسرت کار کردن با ایر رو می خورم. آخرش باید برم هاردمو SSD کنم.

برای همین اگر مشکل فضا رو می تونی حل کنی بدون درنگ ایر بهترین گزینه است چون نه داغ می کنه و اینکه به طرز باور نکردنی سبکه.

امیدوارم کمک کرده باشم.

نظر

كسي هست كه با اير روي ويندوز نرم افزار هاي سنگين اجرا كرده باشه كم نمياره؟ راستش برا من هارد مهم نيست فقط واسه كارهاي دانشجويي ميخوام بگيرم بيشتر استفادم هم ويژال استديو هست.

نظر

آخه ميگم هر چي ان مك بوك پرو داره مك بوك اير هم داره فقط ٠.٦ سي پي يو كمه و dvd drive نداره..!
                حالا اگه به خاطر وجود SSD سرعت ميره بالا بريم اير بگيريم خوب...!!
                در ضمن من زياد لپ تاپ بيرون نميبرم و الان از٥٠٠گيگ ٩٠گيگ پره بقيه اكسترنال دارم..!!

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_joon نمایش پست ها
                  آخه ميگم هر چي ان مك بوك پرو داره مك بوك اير هم داره فقط ٠.٦ سي پي يو كمه و dvd drive نداره..!
                  حالا اگه به خاطر وجود SSD سرعت ميره بالا بريم اير بگيريم خوب...!!
                  در ضمن من زياد لپ تاپ بيرون نميبرم و الان از٥٠٠گيگ ٩٠گيگ پره بقيه اكسترنال دارم..!!
                  شما فقط کافی پورت ایر با پرو مقایسه کنی تا فرقش رو متوجه شید

ولی با کارهایی که بالا گفتید همون پرو بگیرید بهتره چون بیشتر از ایر میتونه روشن بمونه

نظر

نوشته اصلی توسط soheil666 نمایش پست ها
                    شما فقط کافی پورت ایر با پرو مقایسه کنی تا فرقش رو متوجه شید

ولی با کارهایی که بالا گفتید همون پرو بگیرید بهتره چون بیشتر از ایر میتونه روشن بمونه
                    ببخشید ما مقایسه کردیم چیزی نفهمیدیم شما یه مقایسه کن..!!
                    (فقط پرو چنتا پورت اضافه داره که واسه من بی استفاده خواهد ماند)

نظر

سوال سختیه که بخوایم بین این دو تا یکیو انتخاب کنیم ایر واقعا طراحی خوبی داره اما به هر حال پرو کارایی بهتر برای استفاده طولانی مدت هم بهتره .به نطره من شما باید خودت بفهمی کدوم بیشتر به کارت میاد به نطره من پرو

نظر

پرو فقط به درد کسانی می خوره که بشدت روی دستگاه بخوان فشار بیارن و از پروسسورش کار بکشن. که بازم راستش من هنوزم فکر می کنم ایری که داشتم سریعتر و فرزتر همه چیز رو اجرا می کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط omidkk نمایش پست ها
                          كسي هست كه با اير روي ويندوز نرم افزار هاي سنگين اجرا كرده باشه كم نمياره؟ راستش برا من هارد مهم نيست فقط واسه كارهاي دانشجويي ميخوام بگيرم بيشتر استفادم هم ويژال استديو هست.
                          اگر در محیط Virtual بخواین نرم افزارو اجرا کنین ممکنه مشکل رم پیدا کنید. من یادم نمی یاد که ایر بوت کمپ رو ساپورت می کرد یا نه ولی من حتی تو پاراللز با ویندوز ۷ اصلا به هیچ مساله ای بر نخوردم. کلا اگر پورت و DVD Drive خیلی برات اهمیت نداره واقعا مک بوک پرو هیچ ارجحیتی به ایر نداره .

نظر

نوشته اصلی توسط navid7373 نمایش پست ها
                            اگر در محیط virtual بخواین نرم افزارو اجرا کنین ممکنه مشکل رم پیدا کنید. من یادم نمی یاد که ایر بوت کمپ رو ساپورت می کرد یا نه ولی من حتی تو پاراللز با ویندوز ۷ اصلا به هیچ مساله ای بر نخوردم. کلا اگر پورت و dvd drive خیلی برات اهمیت نداره واقعا مک بوک پرو هیچ ارجحیتی به ایر نداره .
                            اگه رمش ٤ گيگ باشه كه مشكلي پيش نمياد ولي از سي پي يو زياد كار مي كشه كه با توجه به اين پرو بهتره يا اير؟

نظر

شما اگر زياد مک بوک بيرون نميبرید پرو 313 بگیرید
                              اگر سبکی و حمل و نقل برای تان مهم است 965 بگیرید
                              در ضمن اگر کارتان در حد یک وب گردی و کارهای خانگی است و احتیاجی به درایو دی وی دی ندارید 965 برای شما انتخاب خوبی است

http://www.apple.com/why-mac/compare/notebooks.html
                              ویرایش توسط tehraner : https://i-phone.ir/forums/member/15674-tehraner در ساعت 06-01-2012, 01:02 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X