اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین هدفون برای ipod touch 3G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین هدفون برای ipod touch 3G

سلام دوستان..

میخواستم بپرسم بهترین هدفون برای ipod touch چیه؟؟؟ بهترین کیفیتو داشته باشه و ترجیحآ in ear باشه.. قیمتشم تا 100 تومن.
    ممنون میشم راهنماییم کنید..

فکر می کنم توی این رده ی قیمت بهترین هدفون هدفون خود اپل باشه
    که اینجور که شنیدم تقلبیش هم طیاده
    اگه امکانش برات هست از خود اپل استور بخری اطمینانش بیشتره
    اگه هم بخوای یه کم بیشتر خرج کنی این هم مسیکه خیلی خوبه http://store.apple.com/us/product/TV219LL/A
    ویرایش توسط vahidsc : https://i-phone.ir/forums/member/182-vahidsc در ساعت 13-12-2009, 06:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط vahidsc نمایش پست ها
      فکر می کنم توی این رده ی قیمت بهترین هدفون هدفون خود اپل باشه
      که اینجور که شنیدم تقلبیش هم طیاده
      اگه امکانش برات هست از خود اپل استور بخری اطمینانش بیشتره
      اگه هم بخوای یه کم بیشتر خرج کنی این هم مسیکه خیلی خوبه Monster Beats In-Ear Headphones by Dr. Dre - Apple Store (U.S.)
      تو پایتخت هدفون ها رو تو بسته بندی اصل اپل می دن فک کنم اصل باشه! چون دقیقا عین بسته بندی محصولات اپل تو فروشگاه اپل استور بود! البته خودم از پایتخت نخریدما منم از اپل استور خریدم

نظر

من نتونستم تو اپل استور پیدا کنم..میشه لینکشو بدید؟؟

کیفیتش خوبه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط kooshai نمایش پست ها
          سلام دوستان..

میخواستم بپرسم بهترین هدفون برای ipod touch چیه؟؟؟ بهترین کیفیتو داشته باشه و ترجیحآ in ear باشه.. قیمتشم تا 100 تومن.
          ممنون میشم راهنماییم کنید..

اگر دوست داشتی مقاله زیر رو بخون
          دوست عزیز, من ۳-۴ روز پیش رفتم برای آیفونم یه هدفون خوب بگیرم - هم پایتخت رفتم هم بازار رضا و هم تو نت خیلی گشتم که یه چیز خیلی خوب گیرم بیاد - من هم مثل شا سقف قیمت رو ۱۰۰-۱۵۰ گرفته بودم که :

بعد از کلی گشت و گذار بین ۵ تا هدفون مجبور به انتخاب شدم :

۱- IE7 Senheiser (قیمت تو پایتخت ۷۹۰ هزار تومان - اگر بگی برات بیارن از آلمان ۳۵۰ هزار تومان )
          ۲- Philips Active Crystal ( بهترین قیمت ۱۱۰ هزار تومان )
          ۳- 340 AKG ( بهترین قیمت ۱۲۰ هزار تومان )
          ۴- Apple In Ear Headphone (قیمت بین ۱۰۰-۱۱۰ هزار تومان )
          ۵- Philips SHE9800 (بهترین قیمت ۳۷۰۰۰ تومان )

انتخاب من و دلیل :

IE7 که قیمتش خیلی تند بود صرف نظر شد - AKG هم با اینکه ساخت شرکت معتبر Harman Kardon بود ولی حقیقتش نتونستم تستش کنم و از ظاهرشم خوشم نیومد - راستش از اول رفته بودم Apple In Ear بخرم ولی بعد از خوندن Review ها تو سایت اپل و سایت های دیگر دیدم از لحاظ عمر زیاد جالب نیست (دوستان نریزن رو سرم خودمم عشق اپلم ولی کیفیت ساخت هدفن هاش پایینه - ۲تا از همین معمولیاش که تو پک آیفون هم هست تو یکسال خراب شد ) از خریدش پشیمون شدم - در مورد Philips Acive Crystal هم بگم خیلی توپه خیلی خوشگله ولی کیفیت صداش به قیمتش نمی ارزه پس من رفتم Philips SHE9800 رو گرفتم که کیفیت صداش خوبه + باسش خیلی خوبه + خوشگل و کیفیت ساختش بالاست = در کل با پولی که میدی یه هدفن در حد کیفیت ۱۰۰ تومن میگیری

دیدم میخوای بخری گفتم شاید تجربه خریدم کمکت کنه
          ویرایش توسط ayunamir : https://i-phone.ir/forums/member/1396-ayunamir در ساعت 13-12-2009, 09:56 PM دلیل: (^_^)

نظر

نوشته اصلی توسط ayunamir نمایش پست ها
            اگر دوست داشتی مقاله زیر رو بخون
            دوست عزیز, من ۳-۴ روز پیش رفتم برای آیفونم یه هدفون خوب بگیرم - هم پایتخت رفتم هم بازار رضا و هم تو نت خیلی گشتم که یه چیز خیلی خوب گیرم بیاد - من هم مثل شا سقف قیمت رو ۱۰۰-۱۵۰ گرفته بودم که :

بعد از کلی گشت و گذار بین ۵ تا هدفون مجبور به انتخاب شدم :

۱- ie7 senheiser (قیمت تو پایتخت ۷۹۰ هزار تومان - اگر بگی برات بیارن از آلمان ۳۵۰ هزار تومان )
            ۲- philips active crystal ( بهترین قیمت ۱۱۰ هزار تومان )
            ۳- 340 akg ( بهترین قیمت ۱۲۰ هزار تومان )
            ۴- apple in ear headphone (قیمت بین ۱۰۰-۱۱۰ هزار تومان )
            ۵- philips she9800 (بهترین قیمت ۳۷۰۰۰ تومان )

انتخاب من و دلیل :

Ie7 که قیمتش خیلی تند بود صرف نظر شد - akg هم با اینکه ساخت شرکت معتبر harman kardon بود ولی حقیقتش نتونستم تستش کنم و از ظاهرشم خوشم نیومد - راستش از اول رفته بودم apple in ear بخرم ولی بعد از خوندن review ها تو سایت اپل و سایت های دیگر دیدم از لحاظ عمر زیاد جالب نیست (دوستان نریزن رو سرم خودمم عشق اپلم ولی کیفیت ساخت هدفن هاش پایینه - ۲تا از همین معمولیاش که تو پک آیفون هم هست تو یکسال خراب شد ) از خریدش پشیمون شدم - در مورد philips acive crystal هم بگم خیلی توپه خیلی خوشگله ولی کیفیت صداش به قیمتش نمی ارزه پس من رفتم philips she9800 رو گرفتم که کیفیت صداش خوبه + باسش خیلی خوبه + خوشگل و کیفیت ساختش بالاست = در کل با پولی که میدی یه هدفن در حد کیفیت ۱۰۰ تومن میگیری

دیدم میخوای بخری گفتم شاید تجربه خریدم کمکت کنه

مرسی دوست عزیز.. خیلی ممنونم. الان کاملا راضی هستی ازش؟؟؟

نظر

راستی نظرت راجب sony و creative چیه؟؟؟

نظر

منم she9800 دارم کاملا راضیم نسبت به قیمت خیلی کیفیتش بالاست.
                ازون تر هم خواستید ep 630 کریتیو هست یک مدلش هم مخصوص آیفون هست

نظر

مرسی دوست عزیز.. خیلی ممنونم. الان کاملا راضی هستی ازش؟؟؟
                  من راضیم کیفیتش خیلی خوبه و قیافشم قشنگه + کیف خیلی شیکی هم داره برای حمل ( یادتون باشه قیمتش تو جاهای دیگه بین ۴۵-۶۰ تومان هست که من بعد از گشتن زیاد ۳۶ خریدم )

راستی نظرت راجب sony و creative چیه؟؟؟
                  سونی یه مدل تاپ داشت NC33 (تو نمایندگی سونی تو پایتخت ) که Noise Canceling بود و قیمتش ۱۰۶ هزار تومان بود - من اینو قبلا دیده بودم و تو نت در موردش تحقیق کردم و ۲تا نکته تو این بود :

۱- این نوع از هدفن ها باطری قلمی میخورن پس یه چیزی بهشون آویزونه که یه باطری توش میره
                  ۲- من به رنج صدا پول میدم - این SHE9800 که ۳۶ گرفتم رنجش بین ۱۲ تا ۲۲۰۰۰ بود با حساسیت ۱۰۶ دسی بل و این سونی ۱۰۶ هزار تومنیه ۱۰ تا ۲۲۰۰۰ با حساسیت ۹۸ دسی بل = با خودم گفتم برای ۲ هرتز رنج پایینر (تازه با ۸ دسی بل صدای کمتر ) بخوام ۷۰ تومن بیشتر بدم نمیصرفه

در مورد Creative هم نظر شخصیمو میگم : مارک معتبری هست خیلی ها هم دارند و راضین ولی من ازش خوشم نمیاد

برند های معتبری هم هست ولی تو ایران مدل های زیادی ازشون نیست مثل Shure و Scosche

نظر

الان sony nc33 دیدم . خیلی خوشکله.. She9800خیلی خوشکله. موندم کودومو بگیرم؟؟

نظر

الان sony nc33 دیدم . خیلی خوشکله.. She9800خیلی خوشکله. موندم کودومو بگیرم؟؟

خوب فکر کن بعد بخر

کلاس + قیافه = Philips Active Crystal
                      کیفیت + حذف صدا = Sony NC33
                      کیفیت + قیمت مناسب = Philips SHE9800
                      کیفیت ماکسیمم + استفاده جهت آهنگ سازی = IE8 - IE7 Senheiser

برای دیدن Philips Active Crystal روی لینک زیر کلیک کن :
                      Active Crystals

نظر

خوب فکر کن بعد بخر

کلاس + قیافه = Philips Active Crystal
                        کیفیت + حذف صدا = Sony NC33
                        کیفیت + قیمت مناسب = Philips SHE9800
                        کیفیت ماکسیمم + استفاده جهت آهنگ سازی = IE8 - IE7 Senheiser

برای دیدن Philips Active Crystal روی لینک زیر کلیک کن :
                        Active Crystals

خوشکله اما یکم دخترونه نیست؟؟

میگم شما میدونید باتری قلمی sony NC33 واسه چیه؟؟؟

نظر

آخه مگه این هدفون IE7 چی داره که این همه قیمتشه ؟

نظر

خوشکله اما یکم دخترونه نیست؟؟

میگم شما میدونید باتری قلمی sony NC33 واسه چیه؟؟؟

طرز کار هدفن های Noise Canceling

در کل ۲جور Noise cancelling داریم :
                            ۱- Pasive
                            2- Active

Pasive ها همین In Ear ها هستن که میرن تو گوش و لایه Silicon یا لاستیکی جلوی ورود صدای بیرونو میگیره - در این حالت صدا کامل از بین نمیره ولی بهتر از هدفون های عادی هست

Active ها از یک میکرفن (که نزدیک گوشی هدفن تعبیه شدند ) و یک مدار الکترونیک (توسط باطری جداگانه باید تغذیه شود ) استفاده میکنه - در این روش میکرفن صدای بیرون رو تشخیص میده و برای مدار میفرسته حالا مدار میاد ضد اون موج های صدای بیرون رو تولید و در هدفن پخش میکنه که باعث میشه امواج مثل شکل روبرو همدیگرو خنثی کنند :

------->>> <<<--------

سونی که شما مدنظر دارید Active هست و تا ۹۸.۶٪ از صدای محیط بیرون رو از بین میبره
                            میتونید از این هدفن (بدون گوش کردن به موزیک) جهت حذف صداهای شدید برای استراحت استفاده کنید (مثلا تو هواپیما )

نظر

طرز کار هدفن های noise canceling

در کل ۲جور noise cancelling داریم :
                              ۱- pasive
                              2- active

pasive ها همین in ear ها هستن که میرن تو گوش و لایه silicon یا لاستیکی جلوی ورود صدای بیرونو میگیره - در این حالت صدا کامل از بین نمیره ولی بهتر از هدفون های عادی هست

active ها از یک میکرفن (که نزدیک گوشی هدفن تعبیه شدند ) و یک مدار الکترونیک (توسط باطری جداگانه باید تغذیه شود ) استفاده میکنه - در این روش میکرفن صدای بیرون رو تشخیص میده و برای مدار میفرسته حالا مدار میاد ضد اون موج های صدای بیرون رو تولید و در هدفن پخش میکنه که باعث میشه امواج مثل شکل روبرو همدیگرو خنثی کنند :

------->>> <<<--------

سونی که شما مدنظر دارید active هست و تا ۹۸.۶٪ از صدای محیط بیرون رو از بین میبره
                              میتونید از این هدفن (بدون گوش کردن به موزیک) جهت حذف صداهای شدید برای استراحت استفاده کنید (مثلا تو هواپیما )

مرسی دوست عزیز... خیلی ی ی ی کمکم کردی..واقعا ممنون..

نظر

صبر کنید ..
                              X