اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iPad2 و خرید آن....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

حتما 3g بگیر، چون حداقل gps ش که به کارت میاد! 32gb هم معقول ترین حجم هست.

نظر

منم شدیدا راضیم و دارم باهاش حال میکنم فکر می کردم دلمو بزنه ولی اصلا اینجوری نبود حتما هم تری جی بگیر که خیلی بهتره چون اونجوری باطری گوشیتم خالی میشه حجم هم حداقل ۳۲ من که ۶۴ گرفتم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba_ch نمایش پست ها
        1. اگه لپ تاپ داری نخر ، شدیدا توصیه میکنم بهت نخر چون مثل من بعدا پشیمون میشی، ایپد اصلا نمیتونه جای لپ تاپ رو بگیره
        2. من خودم وای فای میخواستم چون 3g به دردم نمیخورد ولی متاسفانه فروشنده اشتباه کرد و برام 3g سفارش داد
        4. مشکلی در اجرای بازی نداشتم ، ایپد بهترین بنچکمارک رو داره
        لپ تاپ که دارم و ازشم راضیم

مهم اینه که آیپد همیشه براحتی در دسترسه ولی همون روشن شدن لپ تاپ با زمان انجام کار با آیپد برابری میکنه.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
        حتما 3g بگیر، چون حداقل gps ش که به کارت میاد! 32gb هم معقول ترین حجم هست.
        خودم از قبل 16 گیگ رو نشون کردم

چون آیپادم رو یک سال و نیمه دارم از 32 گیگ فقط 4 گیگش پر شده

نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
        منم شدیدا راضیم و دارم باهاش حال میکنم فکر می کردم دلمو بزنه ولی اصلا اینجوری نبود حتما هم تری جی بگیر که خیلی بهتره چون اونجوری باطری گوشیتم خالی میشه حجم هم حداقل ۳۲ من که ۶۴ گرفتم

sent from my ipad using tapatalk
        الان من داشتم مقالاتی میخوندم، اصلا از سیمبیان نمیشه اینترنت رو به آیپد منتقل کرد.
        حجم که بالا گفتم.

نظر

1. اگه لپ تاپ داری نخر ، شدیدا توصیه میکنم بهت نخر چون مثل من بعدا پشیمون میشی، ایپد اصلا نمیتونه جای لپ تاپ رو بگیره
          2. من خودم وای فای میخواستم چون 3g به دردم نمیخورد ولی متاسفانه فروشنده اشتباه کرد و برام 3g سفارش داد
          من لپتاپ دارم اصلا پشيمون نيستم

نظر

نوشته اصلی توسط Mojtaba_ch نمایش پست ها
            تا الان کسی نگفته ایپد جای لپ تاپ و قرار بگیره خود ایپد همیشه وابسته به یه pc بوده .
            تبلت قرار نبوده همه کار های لپ تاپ هارو انجام بده این مقایسه که شما کردی کاملا اشتباه هست من 2 عدد لپ تاپ دارم یکی مک بوک پرو و یکی توشیبا ولی خیلی خوشحالم که ایپد گرفتم و بدونه ایپد خیلی برام سخته . و قرار نبوده که جای همدیگرو پر کنن .
            ایپد یا تبلت ها برای کار راه اندازی هست و gprs هم تو شهرستان ها و مخصوصا تو جاده ها خیلی خوبه چند وقت پیش که عید فطر بود رفتم شمال از جاده چالوس جاتون خالی 9 ساعتی تو چالوس بودیم تو ترافیک فکر کنید اگر ایپد نبود چیکار باید میکردم مثلا باید لپ تاپ میبردم تو راه باهاش کار میکردم چند ساعت میخواست جواب بده ؟؟ تازه gprs هم داشتم خوب بود
            ویرایش توسط Special : https://i-phone.ir/forums/member/67254-special در ساعت 05-11-2011, 09:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها

الان من داشتم مقالاتی میخوندم، اصلا از سیمبیان نمیشه اینترنت رو به آیپد منتقل کرد.
              منبع مقاله خونیت رو عوض کن !
              با Joiku HotSpot به راحتی تو سیمبین میشه اینترنت رو شیر کرد.
              هر گوشی ای هم که بلوتوثش قابلیت PAN داشته باشه براحتی با بلوتوث میشه اینترنت شیر کرد (اصلا هم ربطی به سیستم عامل نداره)

نظر

توی ایران وای فای خوب است، برای تری جی دادن پول اضافه است
                آخر پول تری جی بدهی بعد با سرعت دایل آپ به اینترنت وصل شی؟

پارت نامبر عرب فیس تایم ندارد، ربطی به آی او اس 5 ندارد

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D- نمایش پست ها
                  منبع مقاله خونیت رو عوض کن !
                  با Joiku HotSpot به راحتی تو سیمبین میشه اینترنت رو شیر کرد.
                  هر گوشی ای هم که بلوتوثش قابلیت PAN داشته باشه براحتی با بلوتوث میشه اینترنت شیر کرد (اصلا هم ربطی به سیستم عامل نداره)
                  جویکو اسپات که مال سامسونگ و نوکیاست و من ویواز دارم...

ویواز هم ظاهرا Private Area Network نداره (چون تو 4.3.3 میشد راحت با آیپاد تست کرد)

بعدش الان تاپیکی رو دیدم که توش توصیه به خرید 3جی شده بود چون همون سیمکارت داغون هم میتونه به پیدا شدن آیپد گمشده کمک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e
                    جویکو اسپات که مال سامسونگ و نوکیاست و من ویواز دارم...

ویواز هم ظاهرا Private Area Network نداره (چون تو 4.3.3 میشد راحت با آیپاد تست کرد)

بعدش الان تاپیکی رو دیدم که توش توصیه به خرید 3جی شده بود چون همون سیمکارت داغون هم میتونه به پیدا شدن آیپد گمشده کمک کنه
                    فك كنم 3G به خاطر gps كه داره پيدا ميشه،من توخودم وايفاي دارم و بهت توصيه مي كنم حتما 3G بگير بدردت ميخوره البته اگه تو خونه وايلس داري وايفاي هم زياد اذيتت نميكنه. ؛)

نظر

نوشته اصلی توسط hmalekny نمایش پست ها
                      فك كنم 3g به خاطر gps كه داره پيدا ميشه،من توخودم وايفاي دارم و بهت توصيه مي كنم حتما 3g بگير بدردت ميخوره البته اگه تو خونه وايلس داري وايفاي هم زياد اذيتت نميكنه. ؛)
                      تو خونه که وایرلس هست.....

بیرونش مهمه واسم:d

نظر

نوشته اصلی توسط special نمایش پست ها
                        تا الان کسی نگفته ایپد جای لپ تاپ و قرار بگیره خود ایپد همیشه وابسته به یه pc بوده .
                        تبلت قرار نبوده همه کار های لپ تاپ هارو انجام بده این مقایسه که شما کردی کاملا اشتباه هست من 2 عدد لپ تاپ دارم یکی مک بوک پرو و یکی توشیبا ولی خیلی خوشحالم که ایپد گرفتم و بدونه ایپد خیلی برام سخته . و قرار نبوده که جای همدیگرو پر کنن .
                        ایپد یا تبلت ها برای کار راه اندازی هست و gprs هم تو شهرستان ها و مخصوصا تو جاده ها خیلی خوبه چند وقت پیش که عید فطر بود رفتم شمال از جاده چالوس جاتون خالی 9 ساعتی تو چالوس بودیم تو ترافیک فکر کنید اگر ایپد نبود چیکار باید میکردم مثلا باید لپ تاپ میبردم تو راه باهاش کار میکردم چند ساعت میخواست جواب بده ؟؟ تازه gprs هم داشتم خوب بود
                        یه بار دیگه جملتون رو بخونید، یعنی دلیل شما برای خرید ایپد استفاده از gprs اون هست؟ خوب این امکان روی هر اسمارت فونی هست !

نظر

یه بار دیگه جملتون رو بخونید، یعنی دلیل شما برای خرید ایپد استفاده از gprs اون هست؟ خوب این امکان روی هر اسمارت فونی هست !
                          بله هست.

البته من کلا مشکلم با سایز مانیتور گوشی و همچنین آیپاد هست. وگرنه 4اس اولویت داشت نسبت به آیپد برای خرید

من میخوام که وسیله همراهم بهترین باشه

نظر

سلام دوستان
                            به نظر شما نوت بوک بخرم یا آیپد؟؟؟؟
                            شما کدومش رو توصیه می کنید؟؟؟؟؟؟
                            اینم بگم که من اصلا کار ادیت انجام نمی دم

نظر

نوشته اصلی توسط sinass نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              به نظر شما نوت بوک بخرم یا آیپد؟؟؟؟
                              شما کدومش رو توصیه می کنید؟؟؟؟؟؟
                              اینم بگم که من اصلا کار ادیت انجام نمی دم
                              دوست عزیز هر کدوم جایگاه خاص خودشون رو دارن........

مثلا من الان هم لپتاپ Acer Aspire 5520/5531 دارم و هم میخوام آیپد بگیرم

نظر

٣جي بگير
                                حتما بگير ضرر نميكني
                                در اجراي بازي و برنامه روي دستش نيست
                                فيستايم هم الان مشكلي نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X