اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید اپل با گارانتی آروند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید اپل با گارانتی آروند

سلام من میخوام مک بوک پرو بگیرم با گارانتی آروند کسی میدونه گارانتیش خوبه یانه .
    یا چیزی در موردش شنیدین . پولم نمیرسه نقش بگیرم

دوست عزیز به نظر بنده اصلا تو ایران گارانتی معنی نداره یا اروند باشه یا نقش
    برو از بازار بدون گارانتی بگیر البته این نظر شخصی منه

نظر

محصولات اپل نيازي به گارانتي نداره
      ویرایش توسط aliiirezaa : https://i-phone.ir/forums/member/65637-aliiirezaa در ساعت 15-08-2011, 10:13 AM

نظر

نوشته اصلی توسط aliiirezaa نمایش پست ها
        محصولات اپل نيازي به گارانتي نداره
        راست میگن دوستمون! اپل که ساخته مغز بشریت نیست!! مثل شاتل هم نیست که سقوط کنه!
        اصلااااا خراب نمیشه!
        نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
        مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
        --------------------------------------------------------
        فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
        طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

گارانتی در ایران تنها بهانه ای احمقانه برای چاپیدن بیشتر پول از شماست.
          بنده چندین تجربه دارم که همین جا یکیشو عرض میکنم.
          بهترین گارانتی اچ تی سی در ایران شرکتیه که وب سایتشو مثل اچ تی سی درست کرده و ادعا میکنه که استانداردهای اچ تی سی درش به صورت کامل اجرا میشه.
          و بروشورها و وراجی فروشنده های شرکت شما رو به شک میندازه که آیا واقعا ایران تحریمه؟
          اگه آره اینا دیگه چیه؟!
          بنده گارانتی و بیمه نامه برای گوشی 860 هزار تومنیم دریافت کردم و اکتیو هم شد.
          2 ماه بعد از خرید ، متاسفانه تاچ گوشی از کار افتاد و چون بیمه نامه داشتم ، در موقع خرید به من گفتن که تعویض میشه.
          ولی بنده وقتی گوشی رو بردم به من گفتن که ما هیچ مسئولیتی نداریم!!!
          و متاسفانه فردی جواب میداد که من شک دارم بیشتر چند روز از رسیدنش به شهر گذشته باشه.
          و من 120 هزار تومن برای اون گارانتی پرداخت کرده بودم.
          همین مسئله برای لپ تاب گارانتی .... من که یکی از دکمه های اکسسوریش ترک برداشته بود ، هم پیش اومد و جواب بدتر از این شنیدم.و قیمت گارانتی دارش با ندارش 200 هزار تومن فرق میکرد!
          ببخشید که از بحث خارج شدم.بهتر بود یه تجربه ام میشنیدید!
          موفق باشید.
          ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 15-08-2011, 11:38 AM

نظر

اسم گارانتی و هم بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
              اسم گارانتی و هم بفرمایید
              دوست عزیز توی فروم های دیگه مشکل داشت انگار.
              و بنده ام واقعا نمیخواستم شرکتی و زیر سوال ببرم.
              ولی اگه مشکلی نیست بنده عرض میکنم.

نظر

نه اسمشو بگو

نظر

ايشون راست ميگن تو ايران گارانتي فقط پول اضافه است

---
                  - Sent from my iPhone4 using Tapatalk

نظر

اره گارانتي يعني فقط اينو بشنوي" اين جز گارانتي محسوب نميشه"
                    هرچند يكي از دوستان من تازه كه اچ تي سي تاچ اچ دي اومده بود يكي شو گرفته بود ال سي دي اين گوشي سوخت بردش همون مغازه اي كه ازش گرفته بود اونا هم فرستادن تهران ال سي دي رو واسش عوض كردن بدون هيچ هزينه اي
                    ولي اشنا ماشنا اينجا زياد دارن

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                      اره گارانتي يعني فقط اينو بشنوي" اين جز گارانتي محسوب نميشه"
                      هرچند يكي از دوستان من تازه كه اچ تي سي تاچ اچ دي اومده بود يكي شو گرفته بود ال سي دي اين گوشي سوخت بردش همون مغازه اي كه ازش گرفته بود اونا هم فرستادن تهران ال سي دي رو واسش عوض كردن بدون هيچ هزينه اي
                      ولي اشنا ماشنا اينجا زياد دارن

iphone4 4.3.1

only uk astonmartin
                      تاچ اچ دی هزینه تعویض صفحش 60 هزار تومنه دوست عزیز.
                      هزینه تعویض سنسیشن که من 980 هزار تومن براش پول داده بودم توی آمازون 120 دلار بود!!
                      و اینکه من همه ی عمرم اچ تی سی دست گرفتم و خدا رو شکر گوشی های تعمیرگاه برویی نیستند اصلا.ولی واقعا همیشه متاسفم که چرا باید اونهمه هزینه گارانتی میکردم.

نظر

مزخرفه دوست عزیز نمیدونم الان مک‌بوک‌خریدی یانه ولی من تو پاساژ پایتخت از یه مغازه که فقط محصولات اپل رو داشت ایفون 5s با این گارانتی خریدم حدود سیصد چارصد کشید رو گوشی بابت برنامه هاو گارانتی و بیمه و اپل ای دی برنامه ها رو که مزخرف ریخته بود بعد از یکماه استفاده بدون هیچ دلیل موجهی وقتی گوشیو به شارژ زدم بالا نیومد و بعد از لوگو اپل دیگه صفحه قرمز میشد بردم مغازه بمن گفت یه مشکلیه که تو سایت اپل هم زده حدود پنج درصد کلی گوشی ها ممکنه این مشکل براشون پیش بیاد ببرید گارانتی همین کارو کردم بعد چند روز زنگ زدن باید بیست درصد قیمت گوشیو معادل پونصد هزار تومن بپردازید که عوض کنیم براتون! خیلی عصبانیم چون میدونم اپل گوشی نیست که براحتی خراب بشه دو و نیم میلیون گوشی خریدم چزا باید بی دلیل دچار این مشکل بشه میگه در غیر این صورت بازش میکنیم یه ای سی دست دوم براتون میذاریم !!! ولی دیگه نمیدونم شماره چیو نداره

- - - - - - - - - -

مزخرفه دوست عزیز نمیدونم الان مک‌بوک‌خریدی یانه ولی من تو پاساژ پایتخت از یه مغازه که فقط محصولات اپل رو داشت ایفون 5s با این گارانتی خریدم حدود سیصد چارصد کشید رو گوشی بابت برنامه هاو گارانتی و بیمه و اپل ای دی برنامه ها رو که مزخرف ریخته بود بعد از یکماه استفاده بدون هیچ دلیل موجهی وقتی گوشیو به شارژ زدم بالا نیومد و بعد از لوگو اپل دیگه صفحه قرمز میشد بردم مغازه بمن گفت یه مشکلیه که تو سایت اپل هم زده حدود پنج درصد کلی گوشی ها ممکنه این مشکل براشون پیش بیاد ببرید گارانتی همین کارو کردم بعد چند روز زنگ زدن باید بیست درصد قیمت گوشیو معادل پونصد هزار تومن بپردازید که عوض کنیم براتون! خیلی عصبانیم چون میدونم اپل گوشی نیست که براحتی خراب بشه دو و نیم میلیون گوشی خریدم چزا باید بی دلیل دچار این مشکل بشه میگه در غیر این صورت بازش میکنیم یه ای سی دست دوم براتون میذاریم !!! ولی دیگه نمیدونم شماره چیو نداره

نظر

نوشته اصلی توسط فرنوش غیاثی نمایش پست ها
                          مشكلات سخت افزارى ممكن است براى هر ديوايسى بوجود آيد. در محصولات اپل نسبت به باقى برند ها خيلى خيلى كمتر است، نه اينكه وجود نداشته باشد.
                          متاسفانه گارانتى در ايران بى نتيجه است و اصلا هيچ خدماتى داده نمى شود.
                          براى حل مشكل شما، اگر به اپل استور ميتوانيد مراجعه كنيد براى شما تعويض كرده و اگر هم دسترسى نداريد به دفتر انجمن مراجعه كنيد، بطور كامل بررسى و راهنمايى خواهند كرد.
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

شما باید در شورای حل اختلاف اتحادیه دستگاههای مخابراتی طرح دعوی کنید و حتمن هم فروشنده و هم شرکت گارانتی کننده رو مجبور به جبران خسارت میکنند

نظر

خب منم با گارانتي خريدم كه اگه خراب شد ٣٠درصد قيمتش رو بگيرين و نوش رو بدن
                              درسته درصدي كه ميگيرن زياده ولي اين فرانشيز تو بقيه موارد هم هستش !
                              شما الان ماشينت رو بيمه بدنه كنيد به قيمت روز كه ماشينتون ارزش داره و اگه دزد ببره ،بعد از كسر فرانشيز بقيه پول رو ميدن

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X