اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه با Apple آشنا شدید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من خیلی بچه بودم که عموم یه مک خیلی قدیمی داشت مدلش Macintosh LC 580 بود و مک ۸.۱ داشت !
    اون موقع اپل رو شناختم ! بعد با یک آیپاد برای خودم شروع شد که هارد داشت و موقع دویدن هاردش پکید !
    خلاصه بیخیال شدم و تا آیفون اومد. بهمن ماه همون سالی که اومد بود که آیفون 2g رو خریدم. اون موقع iphone os 1.1.3 داشت !
    من تا ۳ سال بعدش آپدیتش نکردم ! چون لاک بود می ترسیدم تا اینکه بالاخره به iphone os 3.1 آپدیتش کردم و دیدم چه خبره. ۳ ۴ ماه بعد آیفون ۴ اومد که با ورود نسخه آنلاک فکتوری یکیش رو خریدم (از بس که از لاک خاطره بدی داشتم) بعد آیپد ۲ بعد مک بوک پرو بعد مک بوک ایر بعد دوباره مک بوک پرو (در این حین کلی accessory هم خریدم از جمله: smart cover, magic mouse, wireless keyboard, ...) بعد آیفون ۴اس بعد هم که اپل تیوی جدید (نسل ۳) و آیپد جدید (نسل ۳) و یک آیپاد نانو گرافیت (با تشکر از محمدرضا بابت پیشنهاد رنگ) و همینا دیگه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

بنده وقتی دیدم که دوستم داشت تو ایفون 3gsخودش FIFA11 رو بازی می کرد ، عاشق گرافیک و اون گزارشگر بازی فوتبال شدم و یک هفته بعدش رو واسه خودم خریدم....

نظر

دوست ..........................

نظر

از طریق آیفون 2g با اپل آشنا شدم خدایی تو زمان خودش خیلی خاص بود
          ولی اولین محصول اپل رو که خریدم آیفون 3gs بود و ....
          خداییش هیچ کدوم اندازه 3gs که اولین محصول اپل بود که میخریدم بهم حال نداد

نظر

Sale ایی که در دبی تو کارفور دیدم . اون موقع دو وین مو بودم و اپل به نظرم یه شرکت عامه پسند بود.
            ولی دیدم 100 دلار پایین قیمتته ، یه آیپد 1 خریدم و داستان باقیست...

نظر

آقا من از صفحه 1 تا همین آخر خوندم آشنایی ها بعضیا خیلی خنده دار بود دمشون گرم کلی خندیدم

آقا من تقریبا نمیدونم کی بود فکر کنم اول راهنمایی بودم یه ایپاد تاچ 2 یا 3 بود نمیدونم اومده بودن اینور ( کویت ) لا مصب یه عکسی رو پوستر هاش بود یه

زنی شبیه اوپرا بود خیلی جالب بود گرافیکش هم در زمان خودش خدا بود آقا ما هر کار کردین مخ بابامون رو بزنیم نشد کلا دیگه قید محصولات اپل رو

زدیم دیگه اصلا خبری از محصولات اپل نشد اینور یا من نمیدونستم

خلاصه رفت تا این که تابستون سوم راهنمایی بودم ایفون 4 ها معرفی شدند خیلی چیز توپی بودند خیلــــــی تاز تبلیغش رو دیده بودم تو سایت اپل

رفتم بخرم دیدم یارو 16 گیگش رو میگه 330 KD یعنی تقریبا 2میلیون و 300تومان آقا رفتم یه نگاه به سایت اپل انداختم دیدم زده 199$

آخر سر انلاک و لاک با رفیقامون کل شد که بشون میگفتم اونا لاک هست تو گوش اینا نمیرفت که میگفتن برو تو 330KD پول بده اخر موندم تا 2ماه بعد شد

250KD گرفتم همه رفتن تو کف ش بعدم یه ایپاد نانو گرفتم و الان میخوام یه آیمک بگیرم اگر خدا بخواد

نظر

من اول فکر می کردم اپل یه شرکتیه که محصولات لوکس و به دردنخور و کم امکانات میزنه، مثل همون آیفون!
                برای همین حتی به بقیه میگفتم اپل نخرن،محدودیت داره و از این چیزا! :o
                اما حدود 5 سال پیش، یکی از آشناهامون رفت بره یه ویندوز بخره، Leopard 10.5.2 هم خرید!
                داستان ما هم از همونجا شروع شد که سیستم من اون موقع اینتل بود و مال اون amd. هر چی زور زدیم رو amd نصب نشد،
                همین منو مشتاق کرد تا ببینم این مک چی هست! وقتی نصبش کردم، واقعا فهمیدم اپل چیه! سیستم عامل یعنی چی!(انگار از تو بیابون بیای تو شهر)
                بعدشم که سیستمم به فنا رفت و به خاطر $ کم، مجبور شدم یه amd بگیرم و از داشتن osx86 هم محروم شدم.
                واقعا نمیتونستم بدون اپل طاقت بیارم! برای همین حدود دو ماه در مورد آیپد کلی تحقیق کردم و همه ی چیزهاشو یاد گرفتم.(نزدیک 10 گیگ برنامه و اپ و کتاب و ... دانلود کردم قبل از اینکه بخرم!)
                بعدشم که خریدم واقعا ازش راضی بودم، خدا وکیلی خیلی محصول عالیی بود،

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                  من خیلی بچه بودم که عموم یه مک خیلی قدیمی داشت مدلش macintosh lc 580 بود و مک ۸.۱ داشت !
                  اون موقع اپل رو شناختم ! بعد با یک آیپاد برای خودم شروع شد که هارد داشت و موقع دویدن هاردش پکید !
                  خلاصه بیخیال شدم و تا آیفون اومد. بهمن ماه همون سالی که اومد بود که آیفون 2g رو خریدم. اون موقع iphone os 1.1.3 داشت !
                  من تا ۳ سال بعدش آپدیتش نکردم ! چون لاک بود می ترسیدم تا اینکه بالاخره به iphone os 3.1 آپدیتش کردم و دیدم چه خبره. ۳ ۴ ماه بعد آیفون ۴ اومد که با ورود نسخه آنلاک فکتوری یکیش رو خریدم (از بس که از لاک خاطره بدی داشتم) بعد آیپد ۲ بعد مک بوک پرو بعد مک بوک ایر بعد دوباره مک بوک پرو (در این حین کلی accessory هم خریدم از جمله: Smart cover, magic mouse, wireless keyboard, ...) بعد آیفون ۴اس بعد هم که اپل تیوی جدید (نسل ۳) و آیپد جدید (نسل ۳) و یک آیپاد نانو گرافیت (با تشکر از محمدرضا بابت پیشنهاد رنگ) و همینا دیگه

داداش فکر کنم عمو استیو خدابیامرز هم در طی دوران زندگیش این همه محصول اپل رو یکجا نداشته! آخه 2 تا مک بوک پرو رو می خوای چی کار؟ مرفه بی درد!
                  ویرایش توسط Peyvandian : https://i-phone.ir/forums/member/40369-peyvandian در ساعت 29-03-2012, 08:22 PM

نظر

من سال ۲۰۰۳ بود انگار یکی از دوستام آیپاد خریده بود اون موقع با اپل آشنا شدم. یادمه هی آیپادشو میگرفتم با کلیک ویلش بازی میکردم
                    از وقتی هم آیفون اومد رفتیم تو کف که ایول این هیچی دکمه نداره و همش تاچه
                    اولین دیوایسم آیپاد تاچ ۴ بود که به خاطر بازی های توپی که پسرخالم با آیفونش بازی میکرد رفتم گرفتم. قبلش میخواستم مک بوک پرو بگیرم خدارو شکر پولش جور نشد تا تابستون ۲۰۱۱ که گفتم از آمریکا آوردن، منم نامردی نکردم رفتم ۱۷ اینچ بالا ترین کانفیگو انتخاب کردم! بهانه ام هم این بود که بعد ۹ سال میخوام کامپیوتر نو بگیرمو کار گرافیکی بکنم

نظر

• قبلا دست دوستام ایفون و دیگر محصولات اپل و دیده بودم
                      اما همه پز میدادن و دست من نمیدادن
                      سال ۸۹ رفته بودم تو کف ویندوز موبایل پولامو جمع کردمو خریدم
                      خیلی باهاش ور رفتم تا شدم خوره ریجسترش
                      که تو یکی از انجمن ها هم شدم همکار انجمن htc hd mini
                      بعد از گذشت ۷ ماه از خرید htc دست پسر عموم ipad 1 wifi دیدم و یه روز داد دستم باشه
                      از تو همین انجمن واسش جیل کردم بهش دادم جندتا بازی هم دانلود کردم
                      اون موقع بود که عاشقش شدم
                      خیلی پول نداشتم واسه همین htc رو فرداش فروختم و ۱۰۰ تومن گذاشتم روش و ایپاد ۴ ۳۲ گیگ خریدم ۳۷۰ تومن
                      خرداد ۹۰
                      الان همون دوستام که همش پز میدادن هرروز بهم زنگ میزنن و از من ور مورد مشکلاتشون میپرسن، الان من پز میدم
                      دست استیو درد نکنه
                      دارم پول جمع میکنم واسه مک بوک پرو که از آمریکا برام بفرستم

Sent from my iPod touch 4g ios 5.0.1 using Tapatalk
                      ویرایش توسط hamid htc : https://i-phone.ir/forums/member/63369-hamid-htc در ساعت 03-04-2012, 04:47 AM

نظر

• تقریبا از 14 سال پیش آشنا شدم با اپل. خیلی دوست داشتم از کاربرهاش باشم
                        تا اینکه پارسال عید یکی از دوستام از انگلیس عیدی برام آیفون 4 آورد

نظر

• من از سال 2007 با اپل آشنا شدم و همان سال یک آیفون 2g خریدم و هنوز هم دارمش و ازش استفاده می کنم.

نظر

• من از عيد پارسال شروع به خريدش كردم
                            ترتيب خريد ؛
                            iPad 1
                            iPhone 4
                            MacBook air 11 inch
                            iPhone4 - iPod 4G (از يه مغازه و يه ساعت خريدم )
                            iPhone 4S
                            ویرایش توسط Ipooya : https://i-phone.ir/forums/member/64104-ipooya در ساعت 25-04-2012, 11:21 PM

نظر

• منو یاد چه چیزایی انداختی با این پست ...
                              من اول هاست ایران کار میکردم که یه مک بوک پرو از آمریکا برام فرستادن
                              بعد تو هاست ایران با بشیر آشنا شدم
                              اون زمان تازه آیفون میخواست بیاد ایران
                              یادش بخیر چقدر همه منتظر بودیم که آیفون اومدو بشیر داشت که با سیاوش میخواستن آنلاکش کنن
                              که منم همون موقع آیفون ۲g خریدم و آنلاکش کردیم
                              سایت هم فکر کنم بعد از یکی ۲ ماه راه افتاد البته یاد database قدیمیه سایت بخیر
                              oosin , paj , rouzbeh , rouzbeh7000 , vbfarshad و ...... اینا یادشونه قشنگ فکر کنم
                              یادش بخیر
                              یادش بخیر .. چه روزایی بود
                              OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW

نظر

• نوشته اصلی توسط ali xerror نمایش پست ها
                                منو یاد چه چیزایی انداختی با این پست ...
                                من اول هاست ایران کار میکردم که یه مک بوک پرو از آمریکا برام فرستادن
                                بعد تو هاست ایران با بشیر آشنا شدم
                                اون زمان تازه آیفون میخواست بیاد ایران
                                یادش بخیر چقدر همه منتظر بودیم که آیفون اومدو بشیر داشت که با سیاوش میخواستن آنلاکش کنن
                                که منم همون موقع آیفون ۲g خریدم و آنلاکش کردیم
                                سایت هم فکر کنم بعد از یکی ۲ ماه راه افتاد البته یاد database قدیمیه سایت بخیر
                                oosin , paj , rouzbeh , rouzbeh7000 , vbfarshad و ...... اینا یادشونه قشنگ فکر کنم
                                یادش بخیر
                                یادش بخیر .. چه روزایی بود
                                علی جان من خودم به شخصه بین بچه ها که صحبت میشه ازت یاد میکنم

از فرشاد از مهیار شیمی از علی زنون ، علیرضا شفاهی ، پوریا ، سعید ، روزبه ، روزبه 7000 ، محمد مومکس ، علی پژومند ، یاسین ، محسن ، دانیال ، شایان b و همه بچه هایی که هم دوره بودیم ..... یادش بخیر

زحماتت رو هیچ وقت فراموش نمیکنیم

--------------------------------------------------------------------------------------
                                ویرایش توسط ahriman : https://i-phone.ir/forums/member/215-ahriman در ساعت 21-04-2012, 11:19 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X