اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه با Apple آشنا شدید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستم ho.nomad فيلم كنفرانس ارايه iphone 4 رو بهم نشون داد. اونجا بود كه تازه با اسم اپل آشنا شدم. فكر كنم يه ما بعد بود كه از خارج برام يدونشو اوردن و الي آخر .....

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خیلی* وقته اون برند سیب*
      i love it!

نظر

من شوهر خالم کارگردان هست و برای کارای تدوین و این حرفا
        از سیستم های اپل استفاده میکردن(چندین شال پیش) یادم نمیاد اسمش چی بود
        اما اون موقع از جیبش کلی بودجه گذاشته بود
        خلاصه یه روز که دفتر کارش بودم پسر خالم کلی مخم رو پر کرد که اپل اینه اپل اینجوریه فلان بهمان
        بعد 2g رو با هزار اسرار به پدرم خریدم
        بعدم 3gs حالام 4 دارم بعدم دیگه کلا خوره اپل شدم
        کماکان منتظر جیل آیپد2 هستم

نظر

من هم يهو وارد جريان اپل شدم ايپد كه اومد عاشقش شدم
          رفتم پايتخت يه ايپد يه ايپاد
          ٢ ماه بعد ايفون ٤
          در فكر MacBook pro

نظر

چند سال پیش دنبال گوشی میگشتم تو مغازه دوستمون 2gدیدم خیلی خوشم اومد هر چند دوستمون ته دلمو زیاد خالی کرد.کار باهاش سخته بدرد خانوما نمیخوره صاحب اول و آخرش خودتی کسی دیگه ازت نمیخره و.....مثنوی هفت من خوند ولی تو گوش من نرفت :d خوشبختانه نه از خریدش پشیمون شدم نه از کار کردن باهاش خسته!

نظر

سلام به همگی
              منم با آیفون 3G شروع کردم اما از قبلش هم حسابی محصولات اپل رو رصد می کردم .. تا امروز هم iMac , iPad2 , AppleTV , خریدم و همون یاره قدیمی یعنی Iphone 3G 8 GB رو دارم البته با یه هندزفری بلوتوث خود اپل .....

نظر

اگه بودجه بود.... همه یه اپل ستور تو خونشون درست میکردن....
                قصه ی ما از آیفون 3g شروع شد و به آیپد 83 هم ختم خواهد شد!

نظر

من با آیفون 4 با محصولات اپل آشنا شدم.از لپ تاپاش اصلا خوشم نمیاد.
                  بیشتر هم از طریق سایتهای موبایل و کلیپ ها باهاش آشنا شدم.

نظر

من یه لب تاپ Acer Aspire one نه (9) اینچی داشتم نتونستم بفروشم ... یکی از دوستان هم ایفون 3G لاک داشت بهش که نتونست آنلاک کنه گفتم میای عوض اونم قبول کرد از اون موقع شدم طرفدار آیفون .... الان هم 2 ساله که دارم و ایشالا میخوام 4 سفید بگیرم ....

نظر

دوستان نا باب

نظر

iPod shuffle ساله ۲۰۰۵ کادو تولد از اپل استور لندن خریدم اصلا نمیدونستم اپل کیه و چیه!!!
                        بعد ۱ی۲سال بعدش با iPod Classic خودم وارد این خانوده شدم!!!بعد که iPhone 2G خریدم شدیدا روی اپل تعصب پیدا کردم!!
                        iPhone 2G,iPod Classic,iPhone 3G,iPhone 4,iPod shuffle 2G,MacBook,iMac,iPad!

نظر

من اول تو كف ipod بودم سه سال قبل اما متاسفانه به دليل مشكلات درسي و مالي نتونستم بخرمش تا اينكه رفتم سر كار و فقط ميخواستم پول جمع كنم واسه خريد آيپاد كه يهو استيو جان آيفون 3gs رو داد بيرون و مردمك چشمم شبيه به آرم اپل شده بود از خريد آيپاد منصرف شدم و دوباره رفتم سر كار حتي شبانه هم كار ميكردم تا بتونم پولش رو تهيه كنم اون موقع يك ميليون و دويست هزار تومان بود تا اينكه پولم تكميل شد و خريدمش و فكر نميكنم هيچ زماني هم بفروشمش
                          حالا هم دارم واسه كنكور ارشد سراسري ميخونم تا قبول شم و اگر خداخواست يك مك بوك پرو بگيرم
                          اين جوري بود كه من هم وارد خانواده اپل شدم و با اين سايت آشنا شدم

نظر

من با ایفون 2 جی پوکیده ((خیلی داغون)) اشنا شدم و هفته ی قبلی هم ایفون 4 خریدم اما نمیدونم چرا انقدر زود ازش زده شدم؟؟؟؟
                            یا 2 جی خیلی بیشتر حال میکردم

نظر

سلام دوستان ...!

من دست پسرعموم (Siavash) آیفون 2جی رو دیدم و عاشقش شدم ! و 3GS خریدم !

نظر

حقيقتش اينه كه من وقتي زير درخت سيب خواب بودم يه apple افتاد رو سرم و من از اونجا سيب رو كشف كردم!
                                هنوز هم دنبال اون نامردي ام كه نصف سيب رو گاز زد و انداخت رو من!
                                كلا ميدونستم اپل برند خيلي خوبي يه و با 3جي اس دست دوستيم رو به طرف اپل دراز كردم!

نظر

صبر کنید ..
                                X