اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه با Apple آشنا شدید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من طرفدار سر سخت آندروید بودم و گوشیهای زیادی عوض کردم اچ تی سی دیزایر اچ ادی - گلکسی نکسوز - وان ایکس - ایکسپریا زد
    در عین حال سایه ی اپل رو با تیر میزدم و اصلا خوشم نمیومد تا اینکه یه روز آیفون فایو سفید دست یه دوستم دیدم ، اول ظاهرش دیوونم کرد بعدش باهاش که کار کردم دیدم چهل پنجاه تا برنامه بازه و گوشی عین بولدوزر داره کار میکنه چیزی که تو آندروید با شاخترین گوشی هم باید خوابشو ببینی! بیست تا برنامه با هم باز باشه گوشی سرعتش نصف میشه!!
    دو روز بعد گوشیمو فروختم و به اپل پیوستم!!
    ولی هنوز محدودیت های اپل یه کم اذیتم میکنه که دارم کم کم بهش عادت میکنم!

نظر

• سال ٢٠٠٨ بود كه ميگفتن دستگاه هايي هست لمسي وحيلي روان كار ميكنن و دوربين هاي بسيار با كيفيتي دارن ا اون موقعه رفتم دنبال همچين دستگاهي ديدم iphone 3gs بوده و تا الان فقط ايفون .
      زنده باد اپل

نظر

• همه چی ازایفون شروع شد

نظر

• آیفون 2G با ظاهری متفاوت دل هرکسی رو به لرزه می انداخت از اونجا بود که استیو جابز بزرگ و اپل رو شناختم و از همه مهمتر الان 5 سال هست که این انجمن رو کشف کردم:دی

نظر

• منم اپل وقتی شناختم که از تیزهوشان قبول شدم.یه iphone 4s 64G برام خریدن حالا هم منتظر کنکورم. ایشاالله IPHONE 7

نظر

• اولين بار بيست عدد گوشي آيفون از امريكا خريداري كردم و به ايران آوردم به زور دوتاشو فروختم يكيشم خودم استفاده كردم بعد از ده روز از همه جاي ايران بهم تلفن ميشد برا گوشي و اين شد كه با اپل آشنا شدم فقط از طريق آيفون مدتها بعد از اون هم با اين سايت آشنا شدم و از اون موقع تو اين سايت تمام مشكلاتم و رفع ميكنم البته بيخيال البتش

نظر

• من هم جزء قديمي ترين مشتري هاي اپل هستم غير از ايفون 3g همه ايفون ها رو داشتم و هر سال گوشيم رو عوض كردم
                تجربه داشتن ايپد ٣ و الان ايپد اير هم به ايفون ها اضافه كنيد

ولي امثال اين ايفون هارو دوست ندارم و نمي گيرم ( سايزشون زيادي بزرگ شده و مناسب نيست )

نظر

• درود

قصد خرید تبلت رو داشتم برای کار برنامه نویسی و طراحی وبسایت ، بعد از کلی تحقیق یه آیپد ایر خریدم و الانم در اوج با ios 8 پرواز می کنم

نظر

• چند سال پیش یکی از دوستام یه آیفون خریده بود
                    من فقط اسم کمپانی اپل و خاص بودنش رو شنیده بودم
                    خودم اون موقع نوکیا x6 داشتم
                    لجظه ای که آیفون 4 اون دوستم رو دستم گرفتم فهمیدم لمسی یعنی چی!!!
                    و با خودم عهد بستم اگر گوشی دیگه ای بخوام بخرم حتما آیفون باشه
                    قسمتون نشد تا 8،9 ماه پیش که 5s رو خریدم
                    ان شاالله منتظرم بعد از کنکور مک بوک پرو برام بخرن

نظر

• من اولین آیفون، 3جی لاک داشتم که هیچی ازش نمیدونستم چیه فقط با یه لپتاپ که رو دستم مونده بود عوضش کردم.
                      ار اون موقع دیگه :
                      3G
                      4
                      4s
                      5 رو داشتم
                      و 5s رو الان دارم
                      ویرایش توسط tasadof : https://i-phone.ir/forums/member/10711-tasadof در ساعت 20-09-2014, 09:03 PM

نظر

• والا آشنا شدنو که من از 2007 با اپل آشنا بودم ولی متاسفانه جیبم نا آشنا بود و اندرویدی بودم تا دو هفته پیش که بالاخره قسمت شد و یه 5 گرفتمو به جمع اپلیا پیوستم...

نظر

• من یادمه محرم بود . پارسال یا پیار سال . رفته بودم مسجد . شنیده بودم دوستم یه اپل گرفته . منم گوشیم لایو سونی اریکسون بود . اومدم به دوستم نشون بدم و بهش بگم من با 300 تومن این گوشی رو خریدم و همون کارایی که این می کنه مال تو هم که 1200 پول بالاش دادی می کنه و یه جور از کارش پشیمونش کنم . بهش گفتم نشونم بده گوشیت رو . اولش که قفلش رو باز کرد هنگ کردم . بعد زد تو یه بازی تفنگی و ماشین سواری دیگه فقط سکوت کردم . از گرافیک بازی خوف کردم و دیگه نخواستم با گوشیم آشناش کنم . دیگه از اون روز گوشی اپل برام شده بود یه آرزو . که چند ماه پیش قسمت شد رفتم عربستان و از مدینه یکی خریدم .

نظر

• اولین بار با نسل اول آیپاد که در سال 2001 معرفی شد با اپل آشنا شدم، کیفیت صدایی داشت که اولین آهنگی رو که باهاش گوش کردم هنوز صداش تو گوشمه!

نظر

• سال ۲۰۰۷ با آیپاد کلاسیک ۳۰گیگ که برادرم برای خودش خرید.
                              سال ۲۰۱۰ با خرید آیمک برای خودم که البته یک ماه قبلش با مک او اس آشنا شدم و دلیلی شد برای خرید مک.

نظر

• اولین بار در سال 2007 ، آیفون 2G و iMac روکه مال دوستم بود رو دیدم و از این طریق با اپل آشنا شدم

نظر

صبر کنید ..
                                X