اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hp_i3 نمایش پست ها
    من رفتن بهشون این موضوع رو گفتم واسه رجیستر های ایران که اشتباه هرکی میزه است و اینکه چون ایران تحریم هست اونا این رو زدن ولی به نظر من محصولاتشون اصله
    برادر ما قبول کردیم بیتز نمایندگی داده به قیطریه شما هم از کارکنان اونجا نیستی واسه تبلیغ عضو نشدی بیتز هم به خاطر تحریم اسم نمایندگیشو گذاشته تو بلک لیست

---
    I am here: http://tapatalk.com/map.php?ahcsbn

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
      برادر ما قبول کردیم بیتز نمایندگی داده به قیطریه شما هم از کارکنان اونجا نیستی واسه تبلیغ عضو نشدی بیتز هم به خاطر تحریم اسم نمایندگیشو گذاشته تو بلک لیست

---
      i am here: http://tapatalk.com/map.php?ahcsbn
      اقا پرهام به تاریخ ثبت نام ایشون یه نگاه بنداز.....

نظر

• عزیزم من برام مهم نیست ، میخوام بدونم خواسته یا ناخواسته چرا ادم باید مغازه ای رو تبلیغ کنه که علنن داره کلاه برداری چند صد تومانی میکنه از مردم ؟

نظر

• در این جدول مقایسه ای بین محصولات بیتز شده دیدنش خالی از لطف نیست

نظر

• هدفون استودیو

آنچه که درون باکس آن خواهید دید
            ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 22-03-2012, 04:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
              عزیزم من برام مهم نیست ، میخوام بدونم خواسته یا ناخواسته چرا ادم باید مغازه ای رو تبلیغ کنه که علنن داره کلاه برداری چند صد تومانی میکنه از مردم ؟
              من نه او عمرم بیتس هدفون داشتم نه می خوام داشته باشم اگه شما از اصفهان اطلاعات بیشتری داری که من محله بقل اونجا هستم بیشتر مشتقام بدونم تا به اطلاعاتم چیزی اضافه شه

نظر

• آقا من یک solo he اصل می خوام چون شهرستانم اینترنتی اصل جایی موجوده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                  آقا من یک solo he اصل می خوام چون شهرستانم اینترنتی اصل جایی موجوده؟
                  نه نیست.!

نظر

• دوستان من هدفون اصل دكتر بيتز از امريكا آوردم بعد رفتم تو پاساژ كامپيوتر شهرك غرب و پايتخت نوع هاي كپي شو تست كردم
                    بچه ها بسختي بشه از روي جعبه و حتي خود هدفون بدون تست صدا تشخيص داد
                    اما يه تفاوت بسيار مهمي جايي كه اكثرا به اون توجه نميكنند و بدون تست كردن صدا بشه تشخيص داد بهش پي بردم
                    توصيه به دوستان ميكنم اينه ٩٩.٩٩٪ هدفون هاي به اسم دكتر بيتز كپي هستند و بايد قيمتشون چيزي حدود يك پنجم جنس اصل باشه نه حتي نصفش

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                      آقا من یک solo he اصل می خوام چون شهرستانم اینترنتی اصل جایی موجوده؟
                      شما میتونی با فروشنده ای که آدرسشو گذاشتم ارتباط بر قرار کنی و انشاالله صاحب یه solo hd اصل شی

نظر

• نوشته اصلی توسط baron نمایش پست ها
                        شما میتونی با فروشنده ای که آدرسشو گذاشتم ارتباط بر قرار کنی و انشاالله صاحب یه solo hd اصل شی
                        دوست عزيز اينجا تاپيك فروش كالا نيست
                        لطفا مديران رسيدگي كنند

نظر

• detox و studio اصل از كجا ي تهران بايد بخرم؟

نظر

• detox و studio اصل از كجا ي تهران بايد بخرم؟

نظر

• studio و detox اصل از كجا ي تهران مي توان خريد؟

نظر

• كلا تو تهران به هيچ وجه بيتز اصل پيدا نميشه

من خودم solo hd از آلمان گرفتم

نظر

صبر کنید ..
                                X