اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mehdi_gh نمایش پست ها
    آدرس چی رو ؟؟؟
    با شما نبودم داداش..
    شما فعلا به تبلیغات ادامه بده.

نظر

• نوشته اصلی توسط arash_md نمایش پست ها
      من نميدونم چرا سر خودشونو ديگه كلاه ميذارن...نمايندگي سيخي چنده آخه؟!؟!
      نمايندگي شركت غولي مثل مانستر؟!؟!ايران؟!؟!؟!؟
      اونم توو ٤ متر فضايي كه يه تابلوي درست حسابي نداره؟!
      دوستاني كه پولشونو تو سطل زباله ريختن كه هيچي...
      طرف حرف من اون دسته از دوستانيه كه كه موندن از ايران خريد كنن يا خارج...!
      من خودم يه مدل تور گرفتم يه پرو
      و كل تهرانم گشتم اما اصل پيدا نكردم
      و به يكي از دوستان سفارش دادم از اپل استور انگليس زحمت كشيدن آوردن برام
      از من به شما نصيحت:
      قيد خريد از ايران رو بزنين....!!!!!
      پس معلومه کلا بیتس نمیشناسی که اینطوری میگی,همون با فیک هایی که خریدی حال کن

نظر

پس معلومه کلا بیتس نمیشناسی که اینطوری میگی,همون با فیک هایی که خریدی حال کن
        به نظر شما اگر کسی از اپل استور لندن بیتس بخره ، فیکه ؟!؟

نظر

• حتما توی اون مغازه های 50 متری پایتخت اورجینال دارن....

نظر

حتما توی اون مغازه های 50 متری پایتخت اورجینال دارن....
            نه تو مغازه ی 10 متری اصله

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
              نه تو مغازه ی 10 متری اصله
              نه دیگه دوستمون آخه راست میگه
              چون خیلی حرفه ای هستند هیچوقت اونجا برای فروش ندارن
              باید بری نصف پول روبدی برات پیش خرید کنن
              اونم با چه قیمتی ؟!!! Tour 390000 تومن
              میخوام 50 سال جنس اورجینال نیاره
              اونم تا چند وقت دیگه گندش در میاد

نظر

• دوستان عزیز ، دلم میخواد تجربه هایی که خودم در این مورد به دست آوردم رو به اشتراک بزارم ؛
                من هم خیلی دنبال ِ اصل ِ این جنس تو تهران گشتم ولی پیدا نکردم .. به ناچار یه Studio از اپل استور فرانسه ، یکی از دوستان ِ خوبم زحمت کشیدن آوردن ... واقعا میتونم بگم فوق العاده است !
                با فیک اش زمین تا زیر زمین تفاوت داره ، خیلی دنبال ِ اصلش تو تهران گشتم و راستشو بگم جز Beats های ِ فیک تو ویترین ها ، چیزی پیدا نکردم
                از نظر ِ من ، اونایی که دنبال ِ جنس ِ اصل هستند و پولی که دارند براشون مهمه ؛ از ایران خرید نکنند بهتره ... در هر صورت خود دانید این نظر ِ من بود

تاپیک هم بسته میشه تا بیشتر از این ، بحث ادامه پیدا نکرده ! ( بعد از مدتی دوباره باز خواهد شد )
                انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز beat باز بنده اخیرا یک عدد solo خریدم که موقع خرید به تمام مواردی که شنیده بودم و اینجا خونده بودم و کلیپ هایی که برای تشخیص اصل و غیر اصل دیده بودم توجه کردم.
                  فروشگاهی که من ازش خریدم در واقع کارش فقط اپل هست که اخیرا beats هم میاره.
                  و از تمام فروشگاههایی که تاحالا دیدم محصولات اپل رو گرونتر میده و دلیلشم اینه که محصولات رو مستقیم از خود سایت خریداری میکنن و به یه آدرس در یک کشور دیگه تحویل میگیرن ( فکر کنم امارات ) بعد خودشون وارد میکنن.
                  برای مثال اولین جایی بود که آیپد ۲ آورد چون همون روز که معرفی شد اونا اینترنتی خریدشون رو انجام دادن.این beats رو هم مستقیم از نمایندگی middle east میخرن که ماله من هولوگرام middle east رو داره و در سایت beats هم رجیستر شد.یکی از مشتری های قبلیشم که ظاهرا studio گرفته بوده میگفت خورده زمین و برای تعمیر فرستادن با همون هولوگرام نمایندگی قبول کرده .
                  البته همونجور که گفتم یخورده گرونه مثلا من solo رو گرفتم ۴۲۰
                  کسی از دوستان اگه اطلاعات بیشتری خواست پ خ بده در خدمتم،هر جور عکسی هم خواستین بگین بزارم

نظر

• وقتی توی کشور های همسایه نمایندگی وجود داره و میشه راحت خرید . چرا باید یکی بیاد از آمریکا بگیره و تازه بفرسته به کشوری که خودش نمایندگی داره !!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi.shl نمایش پست ها
                      با سلام خدمت دوستان عزیز beat باز بنده اخیرا یک عدد solo خریدم که موقع خرید به تمام مواردی که شنیده بودم و اینجا خونده بودم و کلیپ هایی که برای تشخیص اصل و غیر اصل دیده بودم توجه کردم.
                      فروشگاهی که من ازش خریدم در واقع کارش فقط اپل هست که اخیرا beats هم میاره.
                      و از تمام فروشگاههایی که تاحالا دیدم محصولات اپل رو گرونتر میده و دلیلشم اینه که محصولات رو مستقیم از خود سایت خریداری میکنن و به یه آدرس در یک کشور دیگه تحویل میگیرن ( فکر کنم امارات ) بعد خودشون وارد میکنن.
                      برای مثال اولین جایی بود که آیپد ۲ آورد چون همون روز که معرفی شد اونا اینترنتی خریدشون رو انجام دادن.این beats رو هم مستقیم از نمایندگی middle east میخرن که ماله من هولوگرام middle east رو داره و در سایت beats هم رجیستر شد.یکی از مشتری های قبلیشم که ظاهرا studio گرفته بوده میگفت خورده زمین و برای تعمیر فرستادن با همون هولوگرام نمایندگی قبول کرده .
                      البته همونجور که گفتم یخورده گرونه مثلا من solo رو گرفتم ۴۲۰
                      کسی از دوستان اگه اطلاعات بیشتری خواست پ خ بده در خدمتم،هر جور عکسی هم خواستین بگین بزارم
                      داداش من اون مغازه ای رو که تو می گی میشناسم! (سجاد و همون طرفا)!! من می خواستم خودم ازش یک استدیو بگیرم ، می گفت 490 هزار تومان (تقریبا 9 ماه پیش) ، با توجه به این که قبلا تفاوت های بین اصل و فیک رو توی یو*تیوب دیده بودم ، فهمیدم که فیکه! (تفاوت دفترچه راهنما و بسته بندی پلاستیکی نداشتن کیس کمری هدفون)اگرچه اون داداش تپلش همش اصرار داشت که آقا این اصله و هولوگرام داره و از این چیزا! نظر به بالا بودن قیمت این برند ، از خریدش منصرف شدم و بعدا هم خیلی خوشحال شدم که نخریدمش. هولوگرام چیزی نیست که به صرف چسبیده بودن به بسته بندی ، تضمین کنه که گوشی شما اصله.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                        وقتی توی کشور های همسایه نمایندگی وجود داره و میشه راحت خرید . چرا باید یکی بیاد از آمریکا بگیره و تازه بفرسته به کشوری که خودش نمایندگی داره !!؟
                        ببخشید میشه بگین کدوم کشور همسایه اپل استور رسمی داره ؟؟؟!!

نظر

• دبی اگه اشتباه نکنم اپل استور رسمی اپل رو داره!

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi.shl نمایش پست ها
                            ببخشید میشه بگین کدوم کشور همسایه اپل استور رسمی داره ؟؟؟!!
                            کجای حرف من از اپل استور چیزی اومده !** ؟ مگه بیتز رو فقط تو اپل استور میفروشن !* ؟ بیشتر کشور های عربی هم دیگه الان مورد تایید مانستر هستن .

نظر

• نوشته اصلی توسط Peyvandian نمایش پست ها
                              داداش من اون مغازه ای رو که تو می گی میشناسم! (سجاد و همون طرفا)!! من می خواستم خودم ازش یک استدیو بگیرم ، می گفت 490 هزار تومان (تقریبا 9 ماه پیش) ، با توجه به این که قبلا تفاوت های بین اصل و فیک رو توی یو*تیوب دیده بودم ، فهمیدم که فیکه! (تفاوت دفترچه راهنما و بسته بندی پلاستیکی نداشتن کیس کمری هدفون)اگرچه اون داداش تپلش همش اصرار داشت که آقا این اصله و هولوگرام داره و از این چیزا! نظر به بالا بودن قیمت این برند ، از خریدش منصرف شدم و بعدا هم خیلی خوشحال شدم که نخریدمش. هولوگرام چیزی نیست که به صرف چسبیده بودن به بسته بندی ، تضمین کنه که گوشی شما اصله.
                              آره داداش همونجاس که میگی ، ولی ماله من تو سایت رجیستر شد.در ضمن تو فاکتور ذکر شده که اگه اصل نباشه پس میگیرن و پول رو کامل برمیگردونن، چجوری میشه فیک باشه رجیستر هم بشه ؟ و اینکه نمایندگی middle east قبول کرده واسه تعمیر !!! من که دیگه گیج شدم ولی من تمام موارد رو بررسی کردم همه چی درست بود !!

نظر

• دوست عزیز میشه لینک مدلی رو که خریدی با قیمتی که بهت داده بزاری؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X