اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اطلاعیه مهم yahoo

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اطلاعیه مهم yahoo

سلام به همگی، بنده از iOS 7 استفاده می کنم امروز یک ایمیل از سمت یاهو دریافت کردم با این متن:

Hi Yahoo User,

Thank you for being a loyal Yahoo Mail user. We noticed that you are accessing your Yahoo email using the Apple Mail app on a device running iOS 8.0.

As of September 20th, 2017, you will no longer be able to access your Yahoo email from Apple devices using iOS 8.0. To ensure continued access to your Yahoo email from your device, you may:

Use Yahoo Mail’s mobile web experience to access your emails from a browser on your Apple device at http://mail.yahoo.com;
    Update iOS on your Apple device to a version of iOS 9 or above. You can learn more on Apple’s Help pages. If you’re unable to update your operating system, you can add your existing Yahoo Mail account to the Apple Mail app manually by following these instructions or
    Use the Yahoo Mail app to check your emails. Download the app from iTunes.
    Sincerely,
    The Yahoo Mail team
    همون طور که از متن پیدا ست گویا یاهو قصد داره پشتیبانی از برنامه ی ایمیل iOS 8 (و طبیعتن iOS های قدیمی تر از 8) رو از 20 سپتامبر قطع کنه و پیشنهادهای مثل آپدیت iOS یا استفاده از app خود یاهو رو داده، حالا نمی دونم ورژن قدیمی app خودشون رو پشتیبانی خواهند کرد ؟!
    در این متن چندین لینک هم بود که من تا حالا روی هیچ کدوم شون کلیک نکردم! حتمن اوضاع ایمیل های جعلی رو میدونید !
    حالا هدف من از ایجاد این تاپیک اینه که اول از همه آیا این خبر درسته؟ یا این یک ایمیل جعلی هست که برای من اومده ؟
    و اگر درسته چرا یاهو باید همچین کاری بکنه؟ آیا مشکل خاصی به وجود اومده ؟
    و اینکه نظر شما به ویژه کاربران iOS 8 و قدیمی تر به این تصمیم یاهو چیه؟ این مسأله رو طبیعی می دونید و میذارید پای قدیمی شدن iOS 8 و یا اینکه تصمیم یاهو رو بر خلاف احترام به کاربر و تحمیلی می دونید؟
    مرسی
صبر کنید ..
X