اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک درباره ی یک سایت و ایمیل ناشناس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک درباره ی یک سایت و ایمیل ناشناس

سلام به همه ی دوستان ، بنده به کمک نیاز دارم، بنده یک ایمیل ناشناس دریافت کردم از اینجا :
    tarragona@celiacscatalunya.org
    که یک فایل زیپ هست ولی بازش نکردم چون احتمال زیاد ویروسه
    وقتی سرچ کردم فهمیدم tarragona شهری هست در اسپانیا، وقتی هم سایت celiacscatalunya.org سرچ کردم یه جا رو پیدا کردم که نفهمیدم چی هست!
    کسی هست راهنمایی کنه؟ اصلن من نمی دونم این سایت چی هست، چی میخواد، ایمیل من رو از کجا آوردن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان ، بنده به کمک نیاز دارم، بنده یک ایمیل ناشناس دریافت کردم از اینجا :
    وقتی سرچ کردم فهمیدم tarragona شهری هست در اسپانیا، وقتی هم سایت celiacscatalunya.org سرچ کردم یه جا رو پیدا کردم که نفهمیدم چی هست!
    کسی هست راهنمایی کنه؟ اصلن من نمی دونم این سایت چی هست، چی میخواد، ایمیل من رو از کجا آوردن

حتما اسپم هست. پيشنهاد مي دونم بدون باز كردن پاك كنيد.
    ايميل شما رو از سايت هاي نامعتبري كه به هر دليلي اكانت در اون ها ساختيد، گير آورده اند.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      حتما اسپم هست. پيشنهاد مي دونم بدون باز كردن پاك كنيد.
      ايميل شما رو از سايت هاي نامعتبري كه به هر دليلي اكانت در اون ها ساختيد، گير آورده اند.
      ایمیل رو بدون باز کردن فایل زیپ حذف کردم، ولی این ایمیل اصلی من هست و تا الآن سعی کردم در سایت های مزخرف و الکی ثبت نام یا استفاده نکنم!
      جالب اینجاست که اپلیکیشنی به همین نام در اپ استور وجود داره!
      این هم لینک:
      https://itunes.apple.com/us/app/celi...013820157?mt=8

نظر

ایمیل رو بدون باز کردن فایل زیپ حذف کردم، ولی این ایمیل اصلی من هست و تا الآن سعی کردم در سایت های مزخرف و الکی ثبت نام یا استفاده نکنم!
        جالب اینجاست که اپلیکیشنی به همین نام در اپ استور وجود داره!
        این هم لینک:
        https://itunes.apple.com/us/app/celi...013820157?mt=8

به هر حال شركت هاي معتبر هيچگاه فايل زيپ نمي فرستند. يا لينك هست يا فايل هاي متني مثل پي دي اف.
        خوب كاري كرديد كه پاك كرديد. خيلي هم روي اين قضيه حساس نباشيد.

نظر

درود

این دسته از ایمیل ها حاوی یک فایل زیپ هستند که از کاربر خواسته میشه فایل رو دانلود و اجرا کنه .
          به محض اجرای فایل ویروس فعال شده و به روش های مختلف اطلاعات شما رو برای ارسال کننده ایمیل ارسال میکنه .
          در بسیاری از موارد این فایل حاوی باج افزار هست که تمامی فایل های سیستم شما رو قفل میکنه و ه.کر از شما پول میخواهد که کد رو به شما بده .

به هیچ عنوان اینگونه ایمیل ها رو باز نکنید - چه برسه به دانلود و اجرای فایل .

نظر

کمک درباره ی یک سایت و ایمیل ناشناس

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها

به هیچ عنوان اینگونه ایمیل ها رو باز نکنید - چه برسه به دانلود و اجرای فایل .
            من خود ایمیل رو باز کردم ولی روی فایل کلیک و دانلود نکردم
            از کجا بدونم مشکلی ایجاد کرده یا نه؟
            برای اطمینان پسورد رو تغییر و ایمیل مبدأ اسپم رو بن (بلاک) کردم امیدوارم مشکلی ایجاد نکرده باشه

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 23-07-2016, 02:04 AM

نظر

من خود ایمیل رو باز کردم ولی روی فایل کلیک و دانلود نکردم
              از کجا بدونم مشکلی ایجاد کرده یا نه؟
              برای اطمینان پسورد رو تغییر و ایمیل مبدأ اسپم رو بن (بلاک) کردم امیدوارم مشکلی ایجاد نکرده باشه

این جور ایمیل ها به صورت گروهی ارسال میشن و منبع مشخصی ندارند . اون ادرسی که بلاک کردید یک ادرس ثانویه هست و ادرس اصلی رو بلاک نکردید .یافتن ادرس اصلی هم دشوار هست .
              زیاد به اینجور ایمیل ها اهمیت ندید و نخونده حذفشون کنید - از اینجور ایمیل ها برای من زیاد ارسال میشه و در ماه شاید پنج یا شش ایمیل این مدلی دریافت میکنم که نخونده حذف میشن

نظر

صبر کنید ..
              X