اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دو سؤال درباره ی تلگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دو سؤال درباره ی تلگرام

سلام به همگی، از دوستانی وارد به نکات تلگرام هستند سؤالی داشتم ، ممنون میشم راهنمایی کنید:
    ۱-ما یک گروه خانوادگی معمولی داریم، بطوری که تمام اعضا میتونن عکس پروفایل گروه رو عوض کنن یا فردی رو اضافه کنن ، گزینه ی add member برای همه فعاله، امروز دیدم به طرز عجیبی این گزینه ها برای اکانت پدرم فعال نیست ! یعنی امکان اضافه کردن و تعویض عکس گروه ! علت چیه؟!
    ۲-گروه ما یک ادمین داشت که من رو هم ادمین گروه کرد یعنی الآن دوتا ادمین داریم ولی من نمی تونم کاربر دیگه ای رو ادمین قرار بدم! علت این امر چیه؟ آیا فقط ادمین اولیه و سازنده گروه میتونه کسی رو ادمین کنه؟
    با تشکر

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 07-06-2016, 11:25 PM

یعنی دوستان وارد به فوت و فن تلگرام توی این انجمن نیستن؟!
    همه جا پیدا میشن که...

نظر

فک میکنم دلیل غیر فعال بودن پدرتون اینه که بعد 10 تا ادد شدن و درست فهمیدید ادمین اصلی فقط میتئنه ادمین اضافه کنه و تعداد ادمین به تعداد گروه هم بستگی داره

نظر

نوشته اصلی توسط rahi11 نمایش پست ها
        فک میکنم دلیل غیر فعال بودن پدرتون اینه که بعد 10 تا ادد شدن و درست فهمیدید ادمین اصلی فقط میتئنه ادمین اضافه کنه و تعداد ادمین به تعداد گروه هم بستگی داره
        مرسی ولی اونقدر از تاریخ تاپیک گذشته بود که دیگه فراموش کرده بودم ! چند روز بعد این تاپیک که چک کردم دیدم امکان اضافه کردن اعضا و تعویض عکس گروه برای پدرم هست! آخرش نفهمیدم که چرا غیرفعال بود و چی شد که دوباره عادی شد!
        نه اکانت پدرم زودتر از خودم عضو گروه بود در حالی که من اون امکان رو داشتم (در حالت عادی نه ادمین) ولی اون لحظه نمیدونم چرا غیرفعال شده بود

نظر

صبر کنید ..
        X