اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وایبر و بلاک شدن حجمی از ایرانیان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وایبر و بلاک شدن حجمی از ایرانیان

دوستان اگه تاپیک مورد داره لطفا پاک کنید

۲ ماهی میشه توی گروههای مختلف به کرات دیده شده که دوستان مون در ایران هم سیم کارت و هم گوشیشون در وایبر بلاک شده
    وقتی به وایبر ایمیل زدیم
    گفتن
    شما هم خط تون هم گوشی اسپم شناخته شده و هیچ وقت هم انبلاک نمیشه!!!
    این مسیله کمی نیست و موقع خرید گوشی دست دوم خیلی ها به مشکل بر میخورن

برای همین این تاپیک رو زدم که هم اطلاع رسانی بشه و هم

که اگه کسی دلیلش رو میدونه برای پیشگیری از بلاک شدن
    بیان بشه

من خودم به شخصه از همه گروه ها اومدم بیرون
    با سپاس

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 16-12-2014, 07:03 PM

این اتفاق برای من و برادرم هم افتاده. هر دوتامون با گوشی های اندرویدیمون به این مشکل خوردیم( نمیدونم به سیستم عامل اصلا ربط داره یا نه)

برای ایشون کلا بلاک شده٬ هم شماره ش ٬ هم دستگاهش. یعنی با هیچ شماره ی جدیدی هم با اون گوشی نمیتونه از وایبر استفاده کنه و سریعا شماره ی جدید هم بلاک میشه.
    ولی برای من فقط خط همراه اولم بلاک شد و بعدش با خط ایرانسلم وایبر رو فعال کردم و دارم استفاده میکنم.

من هم بار ها ایمیل زدم و همین جواب رو گرفتم. این که اصلا نمیتونن آنبلاک کنن مشکل واقعا بزرگیه. حالا این که شماره فقط بلاک میشه مسئله چندان بزرگی نسبت به این که دستگاه بلاک میشه نیست.

نظر

فعلا تا معلوم نشده دلیل چیه، میشه حدس زد! شاید کسانی که پیامهای سریالی و انبوه رو میفرستن برای تعداد زیادی از دوستانشون و گروه ها اسپم تشخیص میده.
      ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 16-12-2014, 07:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
        فعلا تا معلوم نشده دلیل چیه، میشه حدس زد! شاید کسانی که پیامهای سریالی و انبوده رو میفرستن برای تعداد زیادی از دوستانشون و گروه ها اسپم تشخیص میده.
        من فک نکنم چون دوست من فقط عضو بود و هیچی نمیفرستاد

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
          فعلا تا معلوم نشده دلیل چیه، میشه حدس زد! شاید کسانی که پیامهای سریالی و انبوه رو میفرستن برای تعداد زیادی از دوستانشون و گروه ها اسپم تشخیص میده.
          خیلی ها رو من میشناسم که بیشتر اوقات تو اینطور گروه ها فقط Copy - Paste کاری میکنند در حجم زیاد ... و هیچ اتفاقی هم براشون نیافتاده.
          به احتمال خیلی زیاد ممکنه که از تصاویر یا متونی یا لینکهایی استفاده میکنند که از نظر گردانندگان وایبر تبلیغات به حساب میاد و کاربر رو بلاک میکنند.

نظر

به نظر من، وایبر جزو بدترین اپلیکیشن های پیام رسانه. فقط بخاطر استیکراش کاربراش رو جذب میکنه. بجز اون، از سر تا پاش ایراده

راستی فقط ایرانیان حجمی حساب میشن یا کلا واحد شمارش انسان حجم شده؟ :-d
            ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 18-12-2014, 02:56 AM

نظر

سلام فکر نکم مشکل اصلا از بودن تو گروه ها باشه.
              چه فرقی می کنه چت شخصی یا گروهی..اما من این اتفاق برای یک اپلیکیشن دیگه ام اتفاق افتاد

و فعالیت بالام تو وایبر برام مشکل ساز نشده

ویرایش توسط parrinaz : https://i-phone.ir/forums/member/178315-parrinaz در ساعت 18-12-2014, 11:11 AM

نظر

سلام دوستان منم اين مشكل و داشتم گوشيم و جيلبريك كردم و وايبرم و از تانگو دانلود كردم با ي خط جديد كانكت شدم الان داره كار ميكنه ٤ ٥ روزم هست كه وصلم

نظر

من دو تا از شماره هام بلاك شد اينوليد نامبر داد گوشيم اپله گوشيرو ريست كارخانه كردم درست شد ولي اون دو تا شماره ديگه تو وايبر كار نميكنه نميدونم چرا

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

اون دو تا شماره كار نميكنه چون خود وايبر بلاك كرده

نظر

نوشته اصلی توسط m_ebrahimbeigi نمایش پست ها
                      من دو تا از شماره هام بلاك شد اينوليد نامبر داد گوشيم اپله گوشيرو ريست كارخانه كردم درست شد ولي اون دو تا شماره ديگه تو وايبر كار نميكنه نميدونم چرا

Sent from my iPad using Tapatalk
                      شما شانس آوردي علاوه بر خط هاتون، گوشي تونو هم بلاك نكردن. چون در اون صورت اون گوشي به هيچ عنوان نمي تونه از وايبر استفاده كنه.

نظر

جناب hero انگار ريست ميكني يا جيلبريك ميكني درست ميشه چون منم اينطوري بود اما جيل كردم درست شد

نظر

صبر کنید ..
                        X