اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد شروع کردن برنامه نویسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد شروع کردن برنامه نویسی

با سلام
    من می خواستم برنامه نویسی رو شروع کنم شنیدم که اگه با c++ شروع کنم خوبه اما یه مشکلی که هست اینه که وقتی با کتاب های انگلیسی می رم جلو بعد دو سه چپتر که می خونم دیگه کم میارم و نمیفهمم یه دفه سنگین میشه ؟
    این ایراد از منه که زبونه نا مناسبی رو برای شروع انتخاب کردم یا کلا اینجوریه ؟ شما منابعی دیگ اگر سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید .
    شما شرکت در کلاس های برناه نویسی رو توصیه می کنید ؟ اگر بله میشه معرفی کنید یا سایتش رو اینجا بزارید .

پیشاپیش ممنون از پاسخ شما

بله ، در کلاس های برنامه نویسی شرکت کنید! زبانی که شروع کردید توصیه نمیشه و بجای اون C# پیشنهاد میشه!‌ اگر باز دیدید سنگین هست برید سراغ VB.net
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
      بله ، در کلاس های برنامه نویسی شرکت کنید! زبانی که شروع کردید توصیه نمیشه و بجای اون C# پیشنهاد میشه!‌ اگر باز دیدید سنگین هست برید سراغ VB.net
      شما در تهران کلاسی سراغ دارید که معرفی کنید ؟

امکان برنامه نویسی با این برنامه در مک هست ؟ اگر در Xcode میشه میگید در کجا و یا اگر در برنامه دیگری این امکان هست اون رو معرفی می کنید ؟

ممنون از پاسخ شما
      ویرایش توسط iphonett : https://i-phone.ir/forums/member/7350-iphonett در ساعت 30-07-2014, 08:44 AM

نظر

MonoDevelop - MonoDevelop

من این برنامه رو پیدا کردن مناسبه ؟

نظر

شما میخواهید برنامه نویسی را یاد بگیرید یا برنامه نویسی iPhone? اگر می خواهید اصول برنامه نویسی را یاد بگیرید و بعد یک زبان دیگه را یاد بگیرید همان ۲ زبان بالا خوب هستند! و هردو روی windows اجرا میشوند! Mono برای شما مناسب نیست!
          اگر اصرار دارید که داخل مک باشه ( که توصیه نمیشه) می تونید آموزش Java را فرا بگیرید! و برنامه مورد نظر هم Eclipse for java را بگیرید!

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
            شما میخواهید برنامه نویسی را یاد بگیرید یا برنامه نویسی iPhone? اگر می خواهید اصول برنامه نویسی را یاد بگیرید و بعد یک زبان دیگه را یاد بگیرید همان ۲ زبان بالا خوب هستند! و هردو روی windows اجرا میشوند! Mono برای شما مناسب نیست!
            اگر اصرار دارید که داخل مک باشه ( که توصیه نمیشه) می تونید آموزش Java را فرا بگیرید! و برنامه مورد نظر هم Eclipse for java را بگیرید!

من چیزی بلد نیستم می خوام از یه جایی شروع کنم اصول اولیه رو یاد بگیرم برم به سمت IOs . تا حد امکان هم بتونم رو خود مک برنامه نویسی کنم راحت ترم

نظر

پس همون Java را کار کنید!

نظر

صبر کنید ..
              X