اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تفاوت سیمکارت دیتا و اعتباری رایتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

قیمت مصوب رایتل 20 تومن هست که ظاهرا فقط در صورتی میشه به این قیمت خرید که از خودشون بخرین . مثلا از طریق سایتشون
    من از دفتر پیشخوان دولت خریدم 24
    sigpic

نظر

منم ٣٠ تومان خريدم
      عملا باطري گوشي زود تموم ميشه
      اما سرعت اينترنتش ١ بايت هم كم نشده
      همون ١ مگ مياد
      پينگ داخل ايران ٧٠ هست
      قيمت هم واقعا زياده!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

تجربه من از یک هفته کار با رایتل
        خلاصه بعد از کش و قوس فراوان سیمکارت من فعال شد و خودشون 500 مگ اینترنت رایگان پایه (128) برای مدت یکماه فعال کردن
        بعد از چند ساعت کار با این اینترنت متوجه شدم که سرعتش فوق العاده پایین هست و به درد من نمیخوره . پس کارت دانشجوییم رو آپلود کردم تا بتونم اینترنت یک مگ بگیرم
        کارت دانشجویی بعد از 24 ساعت تایید شد اما هنوز در لیست بسته ها خبری از بسته های حرفه ای با سرعت یک مگ نبود
        با پشتیبانی تماس گرفتم گفتند که باید حتما یا تایم بسته هدیه تون (یک ماه) بگذره یا 500 مگ رو استفاده کنید . من چجوری میتونم با این سرعت 500 مگ استفاده کنم ؟ گفتن راه دیگه ای نداره
        با بدبختی یه سری دانلود روی گوشی گذاشتم تا بعد یه تایم خیلی زیاد 500 مگ تموم شد
        باز خبری از بسته های حرفه ای نبود
        دوباره تماس گرفتم (بماند که هر کدوم از این تماس ها خودش یه پروسه هست) گفتند باید 24 ساعت صبر کنید
        به دلیل مشکلات کاری بجای 24 ساعت ، 48 ساعت بعد (یعنی امروز ) تماس گرفتم
        گفتن با چه بروزری کار میکنید ؟ من : کروم پشتیبانی : با فایرفاکس امتحان کنید . من : اگه نشد چی؟ پشتیبانی: دوباره تماس بگیرید
        امتحان کردم و همونطوری که فک میکردم تغییری نکرد . دوباره تماس گرفتم
        از اول کل موضوع رو توضیح دادم . گفتن براتون گزارش پر کردیم تا 48 ساعت دیگه مشکلتون بررسی میشه . باهاتون تماس میگیریم

یعنی کلا این رایتل نقض غرضه ! فلسفه وجودیش به دلیل سرعته . اما از فعال کردن سیمکارت ( سه روز ) تا استفاده اجباری 500 مگ از اینترنت 128 تا راه اندازی و پاسخگوییشون همه ش به طرز عجیب غریبی کند و غیر حرفه ایه
        sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط skywalker نمایش پست ها
          تجربه من از یک هفته کار با رایتل
          خلاصه بعد از کش و قوس فراوان سیمکارت من فعال شد و خودشون 500 مگ اینترنت رایگان پایه (128) برای مدت یکماه فعال کردن
          بعد از چند ساعت کار با این اینترنت متوجه شدم که سرعتش فوق العاده پایین هست و به درد من نمیخوره . پس کارت دانشجوییم رو آپلود کردم تا بتونم اینترنت یک مگ بگیرم
          کارت دانشجویی بعد از 24 ساعت تایید شد اما هنوز در لیست بسته ها خبری از بسته های حرفه ای با سرعت یک مگ نبود
          با پشتیبانی تماس گرفتم گفتند که باید حتما یا تایم بسته هدیه تون (یک ماه) بگذره یا 500 مگ رو استفاده کنید . من چجوری میتونم با این سرعت 500 مگ استفاده کنم ؟ گفتن راه دیگه ای نداره
          با بدبختی یه سری دانلود روی گوشی گذاشتم تا بعد یه تایم خیلی زیاد 500 مگ تموم شد
          باز خبری از بسته های حرفه ای نبود
          دوباره تماس گرفتم (بماند که هر کدوم از این تماس ها خودش یه پروسه هست) گفتند باید 24 ساعت صبر کنید
          به دلیل مشکلات کاری بجای 24 ساعت ، 48 ساعت بعد (یعنی امروز ) تماس گرفتم
          گفتن با چه بروزری کار میکنید ؟ من : کروم پشتیبانی : با فایرفاکس امتحان کنید . من : اگه نشد چی؟ پشتیبانی: دوباره تماس بگیرید
          امتحان کردم و همونطوری که فک میکردم تغییری نکرد . دوباره تماس گرفتم
          از اول کل موضوع رو توضیح دادم . گفتن براتون گزارش پر کردیم تا 48 ساعت دیگه مشکلتون بررسی میشه . باهاتون تماس میگیریم

یعنی کلا این رایتل نقض غرضه ! فلسفه وجودیش به دلیل سرعته . اما از فعال کردن سیمکارت ( سه روز ) تا استفاده اجباری 500 مگ از اینترنت 128 تا راه اندازی و پاسخگوییشون همه ش به طرز عجیب غریبی کند و غیر حرفه ایه
          با سلام
          دوست عزیز من هم حدود یک ماه هست که از سیم کارت اعتباری رایتل استفاده می کنم، اول از همه اینکه من از خود سایت ثبت نام کردم و به صورت نا باورانه بعد از دقیقا 3 روز سیم کارت رو درب منزل تحویل گرفتم!!!
          زمانی که من می خواستم طرح بگیرم فقط اینترنت پایه و حرفه ای وجود داشت که برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس گرفتم و مثل شما مدت زمان زیادی مجبور به صبر کردن شدم و پشتیبان گفت در حال حاضر سرویس 512 نداریم و پایه همون 128 و حرفه ای همون 1 هست.
          در کل من الان از سرویس پایه با حجم 1.5 گیگ استفاده می کنم و نسبتا راضیم چون انتظار یک ای دی اس ال همراه و ندارم.
          یکی از تجربه های من هم اینه که سرعت به میزان آنتن بستگی نداره!!! یعنی میشه جایی که شما یک خط آنتن دارید با سرعت خوبی به اینترنت وصل باشید. اما واقعا به جایی که قرار دارید خیلی مربوط میشه! من با گوشی یکی از بستگان که سرعت 1 بود امتحان کردم و سرعت دانلود از 100 kb تا 300 kb تغییر می کرد فقط با جا به جا کردن گوشی اندازه 10 سانت!!!!
          ویرایش توسط MaGNeTiViTe : https://i-phone.ir/forums/member/31309-magnetivite در ساعت 24-05-2014, 12:49 PM

نظر

صبر کنید ..
          X