اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نولان بوشنل: تیم کوک استیو جابز نیست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نولان بوشنل: تیم کوک استیو جابز نیست

همانطور که اطلاع دارین امروز سالگرد فوت یکی از نوابغ دنیای تکنولوژی استیو جابز فقید است مردی که شاید فقط برای جهشی در تکنولوژی و ارتباطات و پیشرفت آن به دنیا آمد و خیلی زود آن را ترک کرد.

Nolan Bushnell را شاید بشناسید بنیانگذار آتاری او در سال 1974 زمانی که استیو جابز فقط 19 سال سن داشت به عنوان دولوپر با حقوق 5 دلار در ساعت استخدام کرد.
    او امروز میگوید استیو جابز هیچ چیز را ثابت نگه نمی داشت و تیم کوک استیو جابز نیست..!

بوشنل تیم کوک را فردی محافظه کار و معمولی میخواند که فقط فکر میکند در حال خلاقیت و نوآوری است در حالیکه کارهای او صرفا جنبه تکاملی دارد.
    او در ادامه می گوید که محصولات اپل را می پسندد اما بیشتر وقت خود را با گوگل و محصولاتش می گذراند.
    بوشنل کتابی را با عنوان Finding the Next Steve Jobs: How to Find, Keep and Nurture Talent نوشته است شاید او هم به دنبال استیو جابزی دیگر میگردد..

ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 05-10-2013, 12:52 PM

با حرفش كاملاا موافقم

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

بابا بیخیال این حرفا
      استیو بنده خدا مرد
      الان این هست
      مثلا اگه استیو بود الان ایفون پرواز میکرد؟خود استیو هم هی کار قبلیشو تکمیل می کرد.
      من نمیدونم اینایی که هی میگن اگه استیو اگه استیو بود، خو اگه بود مثلا الان آیفون چطور بود؟؟؟؟

نظر

وقتي استيو بود دنياي اپل با اندرويد و بقيه سيستم عامل ها زمين تا اسمون فاصله داشت
        وقتي اون بود گوشي هاي اندرويد و با همون ٤ خودمون مقايسه ميكردي استفراغ ات ميگرفت با گوشي اي غير ايفون كار كني.. اگه اون بود مثل تمام نو اوري هاي زندگيش ( مك و ايپاد و ايپد و اي ديوايس ) الان چند تا نواوري ديگه به دنيا هديه كرده بود وشركت هاي مفت خوري مثل سامسونگ داشتن از اون كپي ميكردن نه ايفون

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

دوستان مگه قراره بقیه ی شرکت ها تا ابد گوشی های بی کیفیت تولید میکردن که الآن به چشم تیم کوک میبینیدش؟ بالآخره که یه آدم خلاق پیدا میشه که تو شرکت های دیگه ی این صنعت فعالیت کنه. اینا همه اش حرف مفته.
          ویرایش توسط mahdimax_25 : https://i-phone.ir/forums/member/5006-mahdimax_25 در ساعت 06-10-2013, 03:11 PM

نظر

دوستان دقت كنيد نگفته كه استيو خوب بود كوك بده..!!
            گفته استيو جابز هيچ چيزي رو ثابت نگه نميداشت نميدونم شايد منظورش اين بوده باشه كه طراحي الان ايفون هنوز مال وقتيه كه استيو جابز 4 رو معرفي كرد و اين نسل هاي بعد فقط كامل شده اوناست.
            بدم نميگه البته

نظر

انتظار ها از اپل بالاست و دليلش هم استيو عزيز بود .
              اون مارو بد عادت كرده بود كه هر سال منتظر يه سرى نو آورى هايى بوديم كه كمپانى هاى ديگه تا يكى دو سال نميتونستند بهش دست پيدا كنند .
              همين كه استيو بر اين اصرار داشت كه كمپانى اپل نبايد تحت تاثير ديگر كمپانى ها قرار بگيره و اين كمپانى هاى ديگه هستند كه بايد از اپل ايده بگيرند مهم ترين تفاوت عمده ى اپل با ديگر برند ها بود.
              شما نگاه كنين ٥ گوشى در زمان استيو عرضه شد كه همشون صفحه نمايششون يه اندازه بودند فقط كيفيت تغيير ميكرد ولى بعد از مرگ استيو اولين تغييرى كه مشاهده كرديم تو اندازه ى صفحه نمايش آيفون بود .
              دوميش هم اين بود كه هر سال يك ديوايس فون معرفى ميشد ولى امسال دوتا آيفون منتشر شده كه با چيز هايى كه قبلا از اپل ميديديم متناقض هستش .
              در كل اپل با استيو يه چيز ديگه بود .
              روحش شاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                دوستان دقت كنيد نگفته كه استيو خوب بود كوك بده..!!
                گفته استيو جابز هيچ چيزي رو ثابت نگه نميداشت نميدونم شايد منظورش اين بوده باشه كه طراحي الان ايفون هنوز مال وقتيه كه استيو جابز 4 رو معرفي كرد و اين نسل هاي بعد فقط كامل شده اوناست.
                بدم نميگه البته
                کاملا درسته اپل بعد 6 سال, نتیجه گرفت که قاب پشت آیفونو مثل iPhone اولی فلزی کنه!

نظر

نوشته اصلی توسط Obaydok نمایش پست ها
                  کاملا درسته اپل بعد 6 سال, نتیجه گرفت که قاب پشت آیفونو مثل iPhone اولی فلزی کنه!
                  باز هم اپل اگه عقب گرد کنه این قاب فلزی چند سال پیش از بدنه های پلاستیکی برندهای دیگه که خودشون یه سر و گردن بزرگتر میبنند بهتر و سرتره
                  سامسونگ نگاه کنید هنوز برای سیم کارت انداختن باید اون قاب پلاستیکی و باطریشو دربیاری

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                    باز هم اپل اگه عقب گرد کنه این قاب فلزی چند سال پیش از بدنه های پلاستیکی برندهای دیگه که خودشون یه سر و گردن بزرگتر میبنند بهتر و سرتره
                    سامسونگ نگاه کنید هنوز برای سیم کارت انداختن باید اون قاب پلاستیکی و باطریشو دربیاری
                    دوست عزیز حرفتون متین اما متاسفانه عرضتون جواب حرف بنده نیست. من گفتم استیو جایزم میدونست آلومینیوم خیلی نرمه و خش پذیر و به درد آیفون که همش از دست آدم میفته نمیخوره.
                    در ضمن الان گوشی 200 تومنی منم سیم کارتش بدون نیاز به restart و خارج کردن باتری تعویض میشه. در ضمن رقیب اپل فقط سامسونگ نیست دوست من!

نظر

نولان بوشنل: تیم کوک استیو جابز نیست

نوشته اصلی توسط Obaydok نمایش پست ها
                      دوست عزیز حرفتون متین اما متاسفانه عرضتون جواب حرف بنده نیست. من گفتم استیو جایزم میدونست آلومینیوم خیلی نرمه و خش پذیر و به درد آیفون که همش از دست آدم میفته نمیخوره.
                      در ضمن الان گوشی 200 تومنی منم سیم کارتش بدون نیاز به restart و خارج کردن باتری تعویض میشه. در ضمن رقیب اپل فقط سامسونگ نیست دوست من!
                      رقیب های ایفون هروقت اومدند برای خودشون یک سیستم عامل مستقل در حد ios و فروشگاه جامعی از کتاب و ویدیو و موزیک و... در حد ایتونز زدند ویا کامپیوترهایی با سیستم عامل مستقلی مانند مک زدند اونوقت تازه باید با اپل مقایسه بشند
                      اپل از نظر من هنوز یکه تاز در بازار موبایل و کامپیوتره
                      این رقیبای ایفون هنوز از زیر چتر پر از باگ و بدافزار اندرویید درنیومدند شما میاین با اپلش مقایسه میکنیدشون
                      ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 06-10-2013, 08:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                        رقیب های ایفون هروقت اومدند برای خودشون یک سیستم عامل مستقل در حد ios و فروشگاه جامعی از کتاب و ویدیو و موزیک و... در حد ایتونز زدند ویا کامپیوترهایی با سیستم عامل مستقلی مانند مک زدند اونوقت تازه باید با اپل مقایسه بشند
                        اپل از نظر من هنوز یکه تاز در بازار موبایل و کامپیوتره
                        این رقیبای ایفون هنوز از زیر چتر پر از باگ و بدافزار اندرویید درنیومدند شما میاین با اپلش مقایسه میکنیدشون
                        فکر میکنم متوجه عرض بنده نشدید!
                        در هر صورت این تاپیک در مورد بحث دیگه ایه پس بهتره همین جا تمومش کنیم چون هدف من چیز دیگه ای هست و جواب سوالتون هم در بسیاری از وبلاگ های معتبر قابل دسترسیه.
                        اینو بدونید که تنها اپل کامپیوترر هاشو با سیستم عامل اختصاصی بیرون میده و حدود 95% کامپیوتر های سراسر جهان از ویندوز استفاده میکنند.
                        در ضمن فقط اینو بگم که من هرگز حرف از اندروید و مقایسه و غیره نزدم

نظر

كساني كه با اپل از سالها پيش اشنايي داشتند به وضوح درك ميكنند كه سياست جديدي در اپل شكل گرفته و اپل الان نميتونه اون سرعت ، كيفيت ، خلاقيت ، محبوبيت و و و كه با استيو جابز داشت طي ميكرد رو با كوك طي كنه ... درسته در اين روزها اپل بيشترين مشترياش رو داره ( اين به خاطر استيو هست ) ولي بايد ديد در ٥ سال اينده هم اين رشدي كه در اين مدت داشت رو داره يا خير

طبيعي هم هست از هر هزاران ادم يكي مثل استيو ميشه ...

فقط اميدوارم سايست كميت ( سياستي كه ديگر برندها در اولويتشون هست ) بر سياست كيفيت ترجيح داده نشه در تيم كوك ، كه با زدن ايفون هاي جديد كمي بايد در اين رابطه نگران بود

كجا زمان استيو جابز ميشد فهميد كه نسل بعدي چي هست الان از يك ماه قبل از عرضه محصول همه چيز لو رفته ...

اپل هنوز سرتر هست و جايي براي مقايسه با ديگر برندها باقي نميزاره و اين رو مديون استيو هستيم و اميدوارم در اينده هم اين روند ادامه داشته باشه هر چند با سرعت كمتري اين راه طي بشه ( كه شخصا به اين تيم جديد خوشبين نيستم ) ...

نظر

صبر کنید ..
                          X