اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تست دوام آیفون 5 و آیفون 4s در طول زمان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تست دوام آیفون 5 و آیفون 4s در طول زمان

همانطور که می*دانید اپل زمانی که آیفون 5 را معرفی کرد با اعتراض*های زیادی مواجه شد، زیرا این گوشی خلاقیتی که همگان از اپل انتظار داشتند را در خود جای نداده بود. اعتراض*ها زمانی به اوج خود رسید که گوشی ارائه شد و کاربران شروع به اعتراض در مورد جنس نامرغوب بدنه کردند، و این بی کیفیتی در بدنه آیفون 5 تا جایی پیش رفت که حتی بعضی از آیفون 5 های مشکی رنگ در همان لحظه که از جعبه خود بیرون می*آمدند دارای خط وخش بودند.اکنون وبسایت GSMArena کار جالبی انجام داده است، آن*ها یک آیفون 4S و یک آیفون 5 را از نظر ظاهری با هم مقایسه کرده*اند، از عمر آیفون 5 در حدود 7 ماه نیم و از عمر آیفون 4S، در حدود 1 سال 7 ماه می*گذرد.هر دو گوشی در طول این مدت هر روز استفاده می*شدند و هیچ کدام در این دوره زمانی در کاور و یا کیفی که بتواند نقش محافظ را داشته باشد قرار نداشتند. طرز استفاده از هر دو گوشی به صورت کاملا معمولی بوده است درست همانطور که ما و شما از گوشی خود در طول روز استفاده می*کنیم یعنی آن را در جیب خود می*گذاریم، بر روی میز قرار می*دهیم و ...رنگ هر دو گوشی نیز مشکی است و احتمال دارد که برای آیفون 5 سفید رنگ موضوع کمی متفاوت باشد، درست است که این یک تست علمی و طبقه بندی شده نیست، اما حتما شما هم به این موضوع اذعان دارید که معایب و مزایای هر گوشی در طول زمان معلوم خواهد شد و زمان بهترین آزمایشگر برای نشان دادن دوام و کارآیی یک گوشی است.شما عکس*هایی از هر دو گوشی را در کنار هم می*توانید در ادامه ببینید، کاملا مشخص است که کدام گوشی توانسته دوام و ماندگاری بهتری داشته باشد، نظر شما چیست؟
    منبع:gsm.ir

فایل های پیوست شده

این آخه چه تست بیخودیه
    کاملا مشخص هست که آیفون 5 کلی ضربه خورده
    در صورتی که 4اس اصلا ضربه ندیده
    من خودم 4 دارم با ضربه کاملا مشخص میشه که فلز دورش میره داخل

نظر

بي شك ميشه گفت بدنه ٤ اس يكي از قوي ترين بدنه هارو داره اتفاق هايي كه براي گوشي اينجانب افتاده اين رو ثابت كرده
      و البته بدنه ضعيف ايفن ٥ كه ايفن مدير عزيزمون عليرضا اين حجت رو تمام كرد

نظر

بابا این یارو با 5 فوتبال بازی میکرده یا والیبال؟

نظر

بد هم نمیگی

نظر

اتفاقا بدنه 5 خيلي ضعيفه من با چشم خودم ديدم تا افتاد زمين يه قسمتش قشنگ لب پر شد در حاليكه 4 خيلي محكم بود.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              اتفاقا بدنه 5 خيلي ضعيفه من با چشم خودم ديدم تا افتاد زمين يه قسمتش قشنگ لب پر شد در حاليكه 4 خيلي محكم بود.
              نه پویا جان. بدنه آیفون ۵ بارها و بارها تست شده. مخصوصا بعد از معرفی گالاکسی اس ۴
              لپ پر شدن یک بحث هست اما در مقابل محافظت از اجزای داخلی دستگاه فوق العاده عمل کرده

در مقابل گالاکسی اس ۴

Samsung Galaxy S4 vs iPhone 5 Drop Test! - YouTube

و

Samsung Galaxy S4 vs. iPhone 5 Drop Test - YouTube

آیفون ۵ بخاطر بدنه آلمینیومیش سریع تر خش ها رو نشون میده ( HTC ONE هم شک نداشته باش اینجوری هست ) اما بدنه قوی داره که باعث میشه تقریبا هرکاری کردند آیفون ازش سالم دراومده. حتی در یکی از تست ها با اتومبیل suv از روی آیفون ۵ رد میشن و چیزیش نمیشه
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                بي شك ميشه گفت بدنه ٤ اس يكي از قوي ترين بدنه هارو داره اتفاق هايي كه براي گوشي اينجانب افتاده اين رو ثابت كرده
                و البته بدنه ضعيف ايفن ٥ كه ايفن مدير عزيزمون عليرضا اين حجت رو تمام كرد
                در ادامه حرف احمد جان تصویر آیفون بنده:

البته روزبه جان درست می فرمایند بدنه آیفون ۵ هر اتفاقی براش میفته اما اجزای داخلی هیچ اتفاقی براشون نمی افته و کاملا سالم باقی می مونن

نظر

اگه گارانتی داشته باشه و به آپ استور ارسال بشه عوض میکنن گوشی را؟

نظر

الان از اين ايفون استفاده ميكنيد؟!!

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

لطفا دوستان رعايت كنيد تا از موضوع تاپيك خارج نشيم

نظر

نوشته اصلی توسط arybahal نمایش پست ها
                        این آخه چه تست بیخودیه
                        کاملا مشخص هست که آیفون 5 کلی ضربه خورده
                        در صورتی که 4اس اصلا ضربه ندیده
                        من خودم 4 دارم با ضربه کاملا مشخص میشه که فلز دورش میره داخل
                        عزيز جان اينا منظورشون به خوردگي ها نيست به صاف شدن و ريختگي خطي گوشي هست كه كاملا مشخصه و ٤ و ٤ اس اينطوري نميشن

Sent from my iPhone 5

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          در ادامه حرف احمد جان تصویر آیفون بنده:

البته روزبه جان درست می فرمایند بدنه آیفون ۵ هر اتفاقی براش میفته اما اجزای داخلی هیچ اتفاقی براشون نمی افته و کاملا سالم باقی می مونن
                          با این بیچاره چیکار کردی که اینطوری شده؟

نظر

هيچ ايفوني لذت بخش تر از ايفون ٤ اس نبوده تاخالا براي من ، از هر نظر قوي و موندگاره

نظر

من 3 تا ایفون 5 داشتم به ترتیب فروختم 2تا مشکی رنگ ریختگی 1 دونه سفید هم باز از دستم افتاد 3 جاش ضربه خورد اما صفحه سالم هیچ مشکلی نداشت
                              4اس داشتم خدایش حتی از دستم افتاد چیزیش نشد واقعا 4اس عالیه
                              ویرایش توسط R-E-Z-A 66 : https://i-phone.ir/forums/member/71161-r-e-z-a-66 در ساعت 11-05-2013, 02:35 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X