اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دلايل 6 گانه سامسونگ براي خريد نوت 8 بجاي آيپد ميني

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

در ضمن لطفا این بحث رو تموم کن اگه بازم حرف داری روی صفحه ی کاربریم پیغام بزار!

دوست عزیز همینه که اپل پسرفت کرده!
    جالبه..!

نظر

حسی که در استفاده از محصولات اپل اسنت در هیچ چیز نیست

نظر

نوشته اصلی توسط hamidthr نمایش پست ها
        حسی که در استفاده از محصولات اپل اسنت در هیچ چیز نیست
        قطعا همینطوره و هر چی این حس رو با دستگاه های بیشتر گسترش بده زندگی لذت بخش تر خواهد بود..

نظر

ios چیش از اندروید بهتره؟ (من خودم ios دارم ) سرعته اون بیشتره. کیفیت عکساشم مطمئن هستم ندیدید سامسونگ جدیدن چجوری. فقط الومینیومش بهتره.
          بنظره من اینا مهمان تو تبلت.
          ۱:lcd
          ۲:باطری
          ۳:کارایی
          ۴:نحوی نوت برداری
          ۵: کیفیته ساخت

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
          ۱.iOS از اندروید خیلی بهتره!
          ۲.بدنه ی آلومینیومی بهتر !
          ۳.کیفیت عکس برداری بهتر!
          ۴.پرفورمنس بهتر پردازنده
          ۵.این واسه ایران کاربرد نداره ولی این گالاکسی از 4G پشتیبانی نمی کنه!
          و ...
          ------------------------------

دوست عزیز همینه که اپل پسرفت کرده!
          قبلا توی تکنولوژی همونطور که رولزرویز نماد پول داری هست اپل نماد فکر نو بود یعنی هر کی اپل داشت از دیگران متمایز بود!
          اما الان چی ؟
          در ضمن لطفا این بحث رو تموم کن اگه بازم حرف داری روی صفحه ی کاربریم پیغام بزار!
          اینجا بحث چیزه دیگه ای بود ما داریم بحث رو به حاشیه می کشونیم هر چند همون حاشیه ها هم به طور مستقیم به این بحث مربوطه!

نظر

نوشته اصلی توسط alisina4 نمایش پست ها
            ios چیش از اندروید بهتره؟ (من خودم ios دارم ) سرعته اون بیشتره. کیفیت عکساشم مطمئن هستم ندیدید سامسونگ جدیدن چجوری. فقط الومینیومش بهتره.
            من خودم نوت ٢ رو با ٥ مقايسه كردم
            ٥ بهتره

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط alisina4 نمایش پست ها
              دوست عزیز اصن شما راست می گید آیپد مینی بیخوده و گالاکسی به درد می خوره!
              اما ۲-۳ ماه دیگه عرضه می شه !
              ۲-۳ ماه دیگه این تبلت ارزشی نداره!

نظر

واقعا جاي تعجب داره!!!
                شما انقدر سر اين شركتها و برند ها با هم بحث ميكنيد و روش اعتصاب داريد!
                دوستان شما با توجه به وضعيت مالي و نيازتون يه محصول از يه شركت رو ميخريد و ازش استفاده ميكنيد شركت ها براي فروش و پيشرفت و درامد بيشترشون دست به هر كاري ميزنن و هدفشون درامد بيشتر و شهرت بيشتره و ماها فقط مصرف كننده ايم و خودمون تصميم ميگيريم چيو انتخاب كنيم هيچ سودي از شركت خاصي بهتون نميرسه يا خدماتي رايگان كلا به فكر منافع خودشونن شما هم لازم نيست انقد تعصب نشون بدين هرچي دوس دارين بخرين هرجور دوس دارين استفاده كنين مگر اينكه براي تبليغات و بازار يابي شركت خاصي براش تبليغ كنين كه بعيد ميدونم.
                اميدوارم منظورمو بد متوجه نشيد من قصد توهين يا ... نداشتم و اندازه اين نيستم...
                موفق باشيد

نظر

همه ی مقایسه های فنی و تخصصی به کنار ولی چیزی که یک محصول رو برای آدم با ارزش می کنه اون حس و هیجانی ه که به آدم می ده و این کاملا به علایق و سلایق شخصی بستگی داره و نمی شه کسی رو به خاطر خوب یا بد دونستن گجتی ملامت کرد! خود من با اینکه در سلامت عقل! با بررسی فراوان به این نتیجه رسیدم که گالاکسی اس ۳ برتر از آیفون ۵ ه ولی باز می بینم با آیفون ۵ ه که احساس هیجان می کنم و حس می کنم گجتم رو دوست دارم نه با گالاکسی. داستان این تبلت ها هم همینه! \س به سلیقه هم احترام بگذاریم.

نظر

دوست گرامی قشنگیش به کنار خوبیش به کنار این همه قدرت به کنار سیستمی که روش گذاشتن یک سیستم مزخرف که هیچ معنایی نداره اخه چجوری با این همه قدرت میتونی بایک سیستم حال کنی تو نوت8 رو میخری واسه کلاس گذاشتن از نظر کلاس اپل برترین میخری واسه بهترین سیستم اپل بهترین سیستم نرم افازاری رو داره میخری واسه اینکه تعصب داری خوب این نادانی شخص رو ثابت میکنه دور از جون شما این کلمه به شما توجیه نیست میخری به خاطر دوربین خوب برو یه دوربین تمام حرفه ای بگیر بهتری سیستمی که میگی بهتره از ایپد مینی شما بر دلایل سامسونگ نگو این همش تبلیغات سامسونگ هستو به هیچ عنوان برتری رو ثابت نمیکنه
                    هر شرکتی برای اینکه بخواد با رقیبش مخاصمه داشته باشه ضد اجناس او و یا مقایسه های خنده دار درست کنه این تبلیغات سامسونگ بسیار جوک و خنده دار هست

در ضمن اخریشو یادم رفت هر کسی نظر خاصی داره

نظر

من مدت زیادی از نزدیک با گالاکسی نت ۱۰.۱ کار کردم
                      متاسفانه اون ریز بینی که برای محصولات اپل استفاده میشه که هر مشکلی رو بزرگ نمایی می کنند برای محصولات سامسونگ نیست
                      بطور مثال وقتی دستگاه با شارژ وصل هست بازده خاصیت لمسی صفحه نمایش به زیر ۵۰ درصد میرسه ( اتفاقا در خود کاتالوگ سامسونگ به این موضوع اشاره شده )
                      هنگ ها و مشکلات زیادی رو من روی اون تبلت عجیب دیدم

نوت ۸ هم چیزی در حد اون خواهد بود. بزرگترین مشکل تبلت های آندرویدی که واقعا وحشتناکه کیفیت پایین نرم افزاری هست. خیلی راحت یوتیوب رو باز کند و مقایسه تصویری آیپد مینی ( که مثلا آیپد ضعیفه هست ) رو با مثلا نکسوس ۷ که باید گفت بهترین تبلت آندرویدی هست ببینید
                      تقریبا در روونی کار فاصله خیلی خیلی زیادی نسبت به آیپد مینی و تبلت های آندرویدی هست
                      در مورد اپلیکیشن ها هم همینطور
                      میشه اپلیکیشن های فروشگاه نرم افزاری رو به دو قسمت تقسیم کرد
                      قسمت اول اپلیکیشن هایی هست که توسط کمپانی بزرگ ساخته میشن یا بهردلیلی معروف میشن مثل Flipboard . این اپلیکیشن ها در هر دو سیستم عامل حداقل رابط کاربری یکسانی دارند ( هرچند که در ios چندین برابر روون تر هستند )*
                      اما قسمت دوم٬ اپلیکیشن هایی هست که توسط کمپانی کوچکتر و بی اسم و رسم ساخته میشن. اپل برای تایید هر اپلیکیشن٬ یکسری مشخصات خاص طراحی داره که اگر نباشه برنامه مورد نظر رد میشه اما گوگل اینجور نیست
                      به همین دلیل در دسته اپلیکیشن هایی که بی اسم و رسم هستند با کیفیت وحشتناک اپلیکیشن روبرو هستید که واقعا برای یک کاربر آیپد٬ چنین اپلیکیشن هایی خنده دار هست
                      به طور مثال
                      من روی آیپد خودم یکسری نرم افزار مهندسی برای عمران دارم٬ جدا از بحث در مورد عملکرد برنامه٬ طراحی برنامه خیلی شکیل هست که احساس خوبی به کاربر در هنگام کار میده و یکی از دوستانم نرم افزاری مشابه من بروی گالاکسی نت ۱۰.۱ داره. عملکرد یکی هست اما از نظر رابط کاربری بین نسخه آیپد و نسخه آندروید از زمین تا آسمون فرق هست. هیچگونه از قوانین طراحی یک اپلیکیشن در نسخه آندروید لحاظ نشده و همه چیز خیلی زشت کنار هم چیده شده. و همینطور که گفتم برای کسی که کاربر آیپد هست کار کردن با چنین محیط سطح پایینی فاجعه میتونه باشه

شما یوتیوب رو باز کن٬ دیگه به چشم خودمون که اعتماد داریم! از بحث ساده خواندن pdf بگیر تا کیفیت برنامه ها٬ تبلت های آندرویدی زیر خط فقر در مقابل آیپد مینی هستند. حالا اگر بحث نکسوس ۷ رو فقط بخاطر ارزون بودنش نکنیم واقعا برای من سواله که چرا کسی میره یک تبلت آندرویدی میخره که حتی در ساده ترین بخش که خودندن یک pdf ساده هست اونها مشکل دارند.
                      بحث اسمارت فون ها جداست اما در تبلت ها ....
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نظر

جدای از همه این چیزا واقعاً سلیقه و نکات جزئی در محصولات اپل و اصالت در انتخاب مواد خاص خصوصا از فلزات استیل استینلس و آلومینیم تراش خورده که وقتی نیگاش میکنی ، برقِش بت یه حال دیگه ای میده و همیشه با آرامش اونو دستت میگیری و کاملا ازش حفاظت میکنی ،کاملاً مشهوده، مثل یه ماشین اسباب بازی فلزی میمونه که مثه نمونه اصلیش در و کاپوتش باز میشه وجذابیت رنگش اون حس رو بت میده که به عنوان دکور ازش نگهداری کنی واز طرفی یه ماشین دیگه تو همین ابعاد اما پلاستیکی که زیر دستِ یه پسر بچه تُخس دو روزه می ترکه. و آنچنان راضی کننده نیست ...از همه این تعاریف که بگذریم برنامه ها و طراحی منو هاست.. که هر کدوم ساده و دوست داشتنی طراحی شده، به خصوص صدای زنگ موسیقی انتخابی که واقعاً ملودیکه..

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                          X