اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پرچم دار جدید htc معرفی شد..

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پرچم دار جدید htc معرفی شد..

گل سرسبد جدید تایوانی +HTC One X امروز رسما معرفی شد..

محصول جدید HTC با پیشرفت سخت افزاری و نسخه به روز شده HTC Sense و همچنین بهره گیری از رنگی جدید و سیستم عامل 4.1 اندرویید پا به عرصه رقابت با اسمارت فون ها گذاشت.

این اسمارت فون دارای پردازنده ۱.۷ گیگاهرتزی ۴ هسته ای AP37 تگرا ۳، با رم ۱ گیگابایتی و حافظه داخلی ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی است..
    صفحه نمایش ۴.۷ اینچی Super LCD2 با رزولوشن ۷۲۰p می باشد که با پوششی از گوریلا گلاس ۲ پوشیده شده است که برروی صفحه نمایش لایه سازی برای کاهش انعکاس نور صورت گرفته است..
    دوربین این محصول 8 مگاپیکسل با فوکوس خودکار دیافراگم F2 و لنز 28mm میباشد همچنین در جلو دوربینی 1.6 مگاپیکسلی با قابلیت ضبط ویدیوهای 720p تعبیه شده است.

ابعاد این اسمارت فون ۱۳۴.۳۶ در ۶۹.۹ در ۸.۹ میلیمتر و وزن آن ۱۳۵ گرم است. اچ تی سی در این محصول خود از یک باتری ۲۱۰۰mAh استفاده کرده است.

قيافش كه قشنگه!
    اعداد و ارقامشم قشنگه!
    بايد ببينيم كه در عملم قشنگه يا نه!
    .:amgr:.

نظر

خیلی شباهت به برادرش سنسیشن داره ولی کمی ظریف تر ولی کلا از htc لذت نمیبرم چیز خاصی نمیتونه روکنه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

من که بدم نمیاد one x را امتحان کنم. بعد از چند سال که از ایفون استفاده میکنم دلم می خواد اندروید را تجربه کنم. خیلی راجع به خدماتی که گوگل روی اندروید میده مثل مسیر یابی گویا خوندم، دوست دارم خودم امتحان کنم. باید جالب باشه ولی دلم نمیاد ایفونم را از دست بدم!! اگه وضع دلار بهتر بشه یکی میخرم!

نظر

صبر کنید ..
        X