اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

موضوعی خارج از انجمن........دانشگاه!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] موضوعی خارج از انجمن........دانشگاه!

سلام
    دوستان معذرت می خوام که این تاپیک رو توی انجمن زدم ولی چون مسئله حیاتی بود و من هم جای دیگه رو نمی شناختم این جا تاپیک زدم.
    خب همون طور گکه می دونید الان نتایج کنکور 91 روی سایت هست...من بین دو انتخاب موندم.
    1-دانشگاه ازاد واحد ساوه در رشته ی مهندسی صنایع
    2-دانشگاه پیام نور تهران واحد ری در رشته ی IT
    خب مشکل این جاست که من به it علاقه دارم ولی خب میگن پیام نور خوب نیست.الان یه سری اطلاعات درباره ی دانشگاه پیام نور و ازاد نیاز دارم و البته نظر شما که کدوم رو ترجیح میدید.
    با سپاس

پیام نور تهران مردش از ازاد ساوه بهتره

نظر

دوستان پیام نور کلاساش چطوری هست؟مثل قبلانا 5 شنبه و جمعه هست یا هر روز داره؟
      میگن عملی نداره و این باعث میشه ضعیف بشی.
      بعد کسی از خود این دانشگاه ها که بالا گفتم خبر نداره؟
      ویرایش توسط milad_b : https://i-phone.ir/forums/member/5506-milad_b در ساعت 12-09-2012, 01:25 AM

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
        من پسر عموم میخواست بره گفتش 5شنبه و جمعه هاست
        1ترم مرخصی میگیره میره سربازی و |آموزشی
        بعدشم که اداری داره و هم میتونه درسشو بخونه هم سربازیشو بره !

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
        من پسر عموم میخواست بره گفتش 5شنبه و جمعه هاست
        1ترم مرخصی میگیره میره سربازی و |آموزشی
        بعدشم که اداری داره و هم میتونه درسشو بخونه هم سربازیشو بره !

نظر

موضوعی خارج از انجمن........دانشگاه!

پيشنهاد مي كنم ساوه بري تو دوستامون كسايي كه پيام نور رفتن بعد ٥ ٦ سال هنوز تموم نكردن ، اونجا هم براي فوق يكي از دوستام ميرفت ( پيام نور ) گفتن يه ترم فقط پنجشنبه و جمعه كلاسه اگه بالا ١٤ بشي قبولت مي كنن ولي تو مستقيم قبول شدي مثل اين كه بازم نمي دونم ولي it رشته اي هست كه گرفتن فوقش خيلي سخته مثلا از ١٠٠٠ تا ١٠ نفر مي رن فوقش تو اين زمونه هم با ليسانس بمةني موقعيت شغلي بدي داره ولي اون يكي پر درآمد تره باز خودت مي دوني ، مي توني هم بياي برايتون ور دل ما با هم پرشكي بخونيم

نظر

دوستان اون کلاس های پنج شنبه و جمعه مثل این که برای فراگیر پیام نور هست نه پیام نور(با هم فرق دارن).پس در کل شما هم بین این دو ازاد رو پیشنهاد میکنید دیگه؟
            دوستان دیگه هم نظراتشون رو بگن لطفا.

نظر

Re: موضوعی خارج از انجمن........دانشگاه!

منم ازاد رو پیشنهاد میدم
              اونجور که میدونم پیام نور یه سری منابع معرفی میکنه که بخونی بری امتحان بدی اصلا حس دانشجو بودن نداره
              ولی اینکه به ای تی علاقه داری بری صنایع بخونی هم جالب نیست , به نظر من ازاد رو ثبت نام کن درساتون اسونه ترم اول دوم ساله دیگه واسه ای تی ازاد تهران جنوب کنکور بده دوباره که بهشته :d
              راستی منم صنایع میخونم در مودر فوق که دوستمون ای تی رو گفتن تا اونجا که میدونم صنایع فوق قبول شدن کار هر کسی نیست تا امسال کل دانشگاه های کشور 200 نفر میگیرن
              ولی رشته ی خوبیه مخصوصا واسه کار پیدا کردن تو خارج فوقش رو هم میتونی مدریت بگیری
              ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 12-09-2012, 10:13 AM

نظر

صبر کنید ..
              X