اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره در مورد خرید Xbox 360

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
    دوستانی ایکس باکس دارن تاحالا شده که یه چیزی بخرین و ایکس باکس دلتون رو بزنه یا اصلا شده که بعد از مدتی ایکس باکس بازی کردین دیگه ازش استفاده نکنین؟
    خير اصلا نشده دنياي گيم با همه چيز فرق شايد مثلا يه ٢ ماه اصلا طرف xbox نري ولي بعد از اون يه دفعه يه سري بازي خفن مياد دوباره چند وقت ميجسبي به xbox

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
      خير اصلا نشده دنياي گيم با همه چيز فرق شايد مثلا يه ٢ ماه اصلا طرف xbox نري ولي بعد از اون يه دفعه يه سري بازي خفن مياد دوباره چند وقت ميجسبي به xbox

Sent from my iPhone using Tapatalk
      2ماااااااااااااااااه؟

نظر

دوست شما به این دوتا سایت توجه کنید ، سایت اول ایکس باکس 530 میده و سایت دومی 780 میده ، 250 هزار تومن اختلاف قیمت داره ، حتما یه فرقی بین این دو مدل هست دیگه. (جالب اینه دو سایت دومی زده با تخفیفات ویژه)

کنسول و لوازم جانبي

فروشگاه اینترنتی بازیهای xbox360 :: همراه با تخفیفات ویژه :: با همکاری ایران مارکت سنتر :: تحویل در محل - فروش KINECT- XBOX360 و لوازم جانبی
        ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 20-07-2012, 09:14 PM

نظر

بچه از من میشنونید حتما مدل ۲۵۰ گیگ بردارید ، من اول خودم قصد خرید ۴ گیگ داشتم ، اما الان میفهمم واقعا به نفع ام شد ۲۵۰ گیگ برداشتم

نظر

دوستان اگه ما ایکس باکس رو آپدیت کنیم ، کپی خورش میپره؟

نظر

مدل دستگاتون چیه ؟ چه مدلی کپی خور شده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط bil-jobs نمایش پست ها
                مدل دستگاتون چیه ؟ چه مدلی کپی خور شده ؟
                دوست عزیز من هنوز xbox نگرفتم ، اما میخوام slim بگیرم

نظر

دوست عزیز من هنوز xbox نگرفتم ، اما میخوام slim بگیرم
                  بهتره خودت اپدیت نکنی . اما اگه بدی بیرون برات اپدیت کنن . کپی خورش نمی پره و می مونه

نظر

دوست عزیز ممنون میشم اگه جواب این سوال هم بدین

http://www.i-phone.ir/forums/post717249-63.html

نظر

این دوتا هیچ فرقی ندارن .
                      این قیمت ها هم فقط بخاطر تابسوتنه که انقدر گرونه و بزار دو ماه دیگه دوباره قیمت ها افت میکنه . من دیروز توپ خونه بودم Xbox slim 4 gig
                      670 تومن بود .
                      من pinata رو میشناسم اینا مغازه نیستن و به صورت شخصی کار می کنن . دلیل اینم که انقدر گرونه اینکه اونا از 3. 4 تا واسط دیگه دستگاه های خودشونو می گیرن .

نظر

سایت اولیه قیمتش هاش قدیمیه . ولی تا دو ماه پیش قیمت slim 4 گیگ همین قدر بود

نظر

نوشته اصلی توسط bil-jobs نمایش پست ها
                          این دوتا هیچ فرقی ندارن .
                          این قیمت ها هم فقط بخاطر تابسوتنه که انقدر گرونه و بزار دو ماه دیگه دوباره قیمت ها افت میکنه . من دیروز توپ خونه بودم xbox slim 4 gig
                          670 تومن بود .
                          من pinata رو میشناسم اینا مغازه نیستن و به صورت شخصی کار می کنن . دلیل اینم که انقدر گرونه اینکه اونا از 3. 4 تا واسط دیگه دستگاه های خودشونو می گیرن .
                          دوست عزیز من یه سایت پیدا کردم که 250 گیگ 650 تومن میده ، به نظر شما قیمت مناسبه؟

نظر

دوست عزیز من یه سایت پیدا کردم که 250 گیگ 650 تومن میده ، به نظر شما قیمت مناسبه؟
                            اگه قبلیت کپی خور شدن رو داره . اره ارزش داره

نظر

دوستانی که ایکس باکس دارن تاحالا تونستن دسته ایکس باکس رو به pc وصل کنن؟

نظر

دوستانی که ایکس باکس دارن تاحالا تونستن دسته ایکس باکس رو به pc وصل کنن؟
                                داداش فکر نکنم هنچین چیزی اصلا عملی باشه من خیلی وقت دارم ولی تا الان همچین چیزی نشنیدم و ندیدم

نظر

صبر کنید ..
                                X